Magazín
Dôležité oznamy v súvislosti s Mozolani Fitness Cupom!
dátum: 01.10.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Pre veľký počet prihlásených pretekárov posúvame prezentáciu o hodinu skôr. Tá sa začne už o 12. 45 h. Žiadame pretekárov, aby túto zmenu rešpektovali. Ďalšou zmenou je, že pribudla ešte jedna kategória physique men´s. Fanúšikov chceme informovať, že hľadisko v Dome odborov, kde sa 5. októbra Mozolani Fitness Cup 2014 uskutoční, je už totálne vypredané.

 

Ak zháňate vstupenky na podujatie a voláte nám, či nejaké nezvýšili, tak vedzte, že všetky, ktoré boli k dispozícii na Mozolani Fitness Cup 2014, sa už predali a žiadne ďalšie nebudú. Teší nás obrovský záujem športovej verejnosti o túto súťaž, ale kapacita sály sa nedá zväčšiť, preto treba tento fakt zobrať na vedomie. Ale nemusia zúfať ani fanúšikovia, ktorým sa nepodarilo si zabezpečiť vstupenku, lebo pripravíme pre vás priamy internetový prenos z Mozolani Fitness Cupu! Podujatie sa začne o 15.30 h a live prenos môžete sledovať prostredníctvom stránky mozolani.com.

 

LINK NA PRIAMY PRENOS

 

Z dôvodu obmedzenej kapacity vyzývame všetkých pretekárov kategórie physique men´s, aby po skončení svojich pretekov opustili priestory zákulisia a umožnili sa pripraviť na svoje vystúpenie ženám vo fitness, bodyfitness a bikiny fitness. Ďalej žiadame všetkých tých, ktorí nepostúpili ďalej, to sa týka všetkých kategórii nielen physikov, aby tiež uvoľnili backstage.

 

Za pochopenie ďakujeme!

 

-ľch-