Magazín
PRIAMY PRENOS z Mozolani Fitness Cupu!
dátum: 30.09.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Mozolani The Fitness Authority vám prinesie priamy prenos z Mozolani Fitness Cupu 2014, ktorý sa uskutoční v nedeľu 5. októbra v Dome odborov v Žiline. Túto nominačnú súťaž vo fitness, bodyfitness a bikiny fitness žien na IFBB majstrovstvá sveta, ako aj pohárovú súťaž vo physique men´s (premiéra na Slovensku) si môžete pozrieť online z pohodlia vášho domova.

 

LIVE PRENOS sledujte TU:

Mozolani Fitness Cup 2014 z poverenia SAKFST zorganizuje Mozolani The Fitness Authority. Podujatie odštartuje o 15.30 h. Celkovo sa na preteky prihlásilo 160 pretekárov, konkrétne 5 fitnesiek, 25 bodyfitnesiek, 49 bikiny fitnesiek a 81 physikov. Vzhľadom na veľký počet prihlásených pretekárov vo physique men´s organizátor zaradil ešte jednu výškovú kategóriu physikov.

 

SÚŤAŽNÉ KATEGÓRIE

Fitness – kategória open

Bodyfitness – kategórie do 163 cm a nad 163 cm

Bikiny fitness – kategórie A, B, C

Physique men´s – kategórie A, do 178 cm a nad 178 cm


VYPREDANÉ!

Až na pár kusov, vstupenky na podujatie sú už vypredané! Hlavný partner súťaže spoločnosť EXTRIFITSLOVAKIA, ďalej TOP partner súťaže spoločnosť MUSCLESPORT a partner súťaže UNCS sa rozhodli odmeniť aj divákov! Každá zakúpená vstupenka bude automaticky zaradená do žrebovania o produkty uvedených spoločností. Žrebovať sa bude priamo na pódiu, kde odovzdáme aj darček pre výhercu.

UPOZORNENIE

Pretekári, pretekárky a aj tréneri, ktorí sa budú pohybovať v zákulisí, majú prístup len v tejto časti. Pokiaľ sa chcú pohybovať v sektore pre divákov, budú musieť mať zakúpené vstupenky. Po odprezentovaní sa a následnom vstupe do zákulisia sa nikto, pokiaľ nebude mať označenie sektorového vstupu, nedostane do sály pre divákov. Systém je striktne daný a na poriadok sa bude dohliadať. Nechceme nič navyše, len rešpektovanie tohto upozornenia. Tak isto do sektoru pre pretekárov sa dostanú len osoby ktoré majú na to oprávnenie. Za každý oddiel do troch pretekárov jeden tréner, nad troch pretekárov dvaja tréneri. Usporiadateľ upozorňuje pretekárov, že v prípade znečistenia šatne alebo priestorov, kde sa súťaž nachádza, bude udelená pokuta. Preto odporúčame nepoužívať farby, ktoré znečisťujú a špinia.

 

MOZOLANI FITNESS CUP 2014 podporili:

Generálny partner: TETRAS, hlavný partner: EXTRIFITSLOVAKIA, top partner: MUSCLESPORT, organizátor: MOZOLANI THE FITNESS AUTHORITY, partneri: AQUA COUTURE, INTER-VION, ALOXXI, MULTIPOWER, UNCS, mediálni partneri: EASTLABS, SVĚT KULTURISTIKY, SPORT.SK, RONNIE.CZ, MUSCLE&FITNESS.

 

Ľubomír Chochula