Magazín
Mozolani Fitness Cup, posledné vstupenky!
dátum: 26.09.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
O Mozolani Fitness Cup je obrovský záujem. Viac ako 160 prihlásených účastníkov hovorí jasnou rečou. Bude to nominačná súťaž na IFBB majstrovstvá sveta 2014 žien vo fitness, bodyfitness a bikiny fitness. V rámci tohto podujatia absolvujú pretekári kategórie physique men´s svoju súťažnú premiéru na Slovensku.

Medaily a poháre čakajú na svojich nových majiteľov.

 

Aktuálny zoznam prihlásených TU

 

Posledné vstupenky!!!

Mozolani Fitness Cup 2014 sa pod záštitou SAKFST uskutoční  5. októbra v Dome odborov v Žiline. Podujatie odštartuje o 15.30 h a cena vstupeniek je 12 eur. Neotáľajte s kúpou vstupenky na festival svalov a krásy, nemuselo by sa vám to vyplatiť. V obehu sú už len posledné kusy. Vstupenky si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal alebo online na http://mozolani.com/vstupenky/

 

Bonus pre fanúšikov

Skvelá správa pre všetkých, ktorí si kúpili alebo ešte kúpia vstupenky!!! Hlavný partner súťaže spoločnosť EXTRIFITSLOVAKIA ďalej TOP partner súťaže spoločnosť MUSCLESPORT a partner súťaže UNCS sa rozhodli obdarovať aj divákov!!! Každá zakúpená vstupenka bude automaticky zaradená do žrebovania o produkty uvedených spoločností. Žrebovať sa bude priamo na pódiu, kde sa odovzdá aj darček pre výhercu.

 

Upozornenie pre pretekárov

Pretekári, pretekárky a aj tréneri, ktorí sa budú pohybovať v zákulisí, majú prístup len v tejto časti. Pokiaľ sa chcú pohybovať v sektore pre divákov, budú musieť mať zakúpené vstupenky. Po odprezentovaní sa a následnom vstupe do zákulisia sa nikto, pokiaľ nebude mať označenie sektorového vstupu, nedostane do sály pre divákov. Systém je striktne daný a na poriadok sa bude dohliadať. Nechceme nič navyše, len rešpektovanie tohto upozornenia. Tak isto do sektoru pre pretekárov sa dostanú len osoby ktoré majú na to oprávnenie. Za každý oddiel do troch pretekárov jeden tréner, nad troch pretekárov dvaja tréneri. Usporiadateľ upozorňuje pretekárov, že v prípade znečistenia šatne alebo priestorov, kde sa súťaž nachádza, bude udelená pokuta. Preto odporúčame nepoužívať farby, ktoré znečisťujú a špinia.

PROPOZÍCIE

EXHÍBICIE

MOZOLANI FITNESS CUP 2014 podporili:

Generálny partner: TETRAS, hlavný partner: EXTRIFITSLOVAKIA, top partner: MUSCLESPORT, organizátor: MOZOLANI THE FITNESS AUTHORITY, partneri: AQUA COUTURE, INTER-VION, ALOXXI, MULTIPOWER, UNCS, mediálni partneri: EASTLABS, SVĚT KULTURISTIKY, SPORT.SK, RONNIE.CZ, MUSCLE&FITNESS.

 

Ľubomír Chochula