Magazín
Aktuálny zoznam prihlásených súťažiacich
dátum: 22.09.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Prinášame vám aktuálny zoznam prihlásených pretekárok a pretekárov na Mozolani Fitness Cup 2014, ktorý sa uskutoční 5. 10. v Dome odborov v Žiline. O súťaž je enormný záujem, prihlásilo sa nakoniec až 160 pretekárov!

AKTUALIZOVANÝ ZOZNAM PRIHLÁSENÝCH:

(k 3. 5.)

Fitness (5)

Seidlová Kateřina, TSK FRESH Zvolen

Sečkárová-Bunčáková Barbora, Mozolani The Fitness Aut.

Kontruchová Lenka, TSK FRESH Zvolen

Ďarmatiová Natália, TSK FRESH Zvolen

Baníková Eva, Gymnasticko-trampolínový klub Žilina

 

Bodyfitness (25)

Tichá Stanislava, Fitness Sásová

Kubandová Petra,- SP Styling Valča

Kačuňová Zuzana, Fitness Astra

Bojarská Ingrid, Roland Fitness Rim.Sobota

Štubňová Silvia, Roland Fitness Rim.Sobota

Stračárová Ela, VTJ Technika Lip.Mikuláš

Šarišská Ivana, VTJ Technika Lip.Mikuláš

Lakomčíková Lenka, VTJ Technika Lip.Mikuláš

Rušinová Romana, VTJ Technika Lip.Mikuláš

Focková Stanislava, Fitness Club Lip.Lužná

Sojková Adriana, Power Gym Detva

Nádaská Alexandra, Nádaská Alexandra

Kovalčíková Alena, Power Body Topoľčany

Dobiášová Zdenka, Power Body Topoľčany

Paračková Miroslava, 4elements GYM Spišská N. Ves

Hudcová Mária, Wolfberry team

Bubelová Slávkam, PRO GYM Pov. Bystrica

Cienka Katarína, Mozolani The Fitness Aut.

Ondrejovičová Adela, P+D Jarábek Trenčín

Bártová Klaudia, STAR fit Bratislava

Masaryková Elena, Ivetfit Nitra

Hincová Nikola, Naytilus Bodybuilding club

Sýkorová Eva, X fitness Bratislava

Spodniaková, Fitness club Hnúšťa

Mišutová Jana, Startrac Handlová

 

Bikiny fitness (49)

Knaperková Denisa, ŠK Fitmax Námestovo

Balážová Romana, ŠK Slavia Bratislava

Tarkuličová Erika, ŠK Slavia Bratislava

Gembická Dagmar

Borošincová Radka, Roland Fitness Rin.Sobota

Kubišová Jana, Roland Fitness Rin.Sobota

Migaľová Patrícia, Roland Fitness Rin.Sobota

Saboová Renáta, VTJ Technika Lip.Mikuláš

Mulíková Andrea, VTJ Technika Lip.Mikuláš

Pavelková Nikola, VTJ Technika Lip.Mikuláš

Struháčková Martina, VTJ Technika Lip.Mikuláš

Vrecková Monika, North Gym Prievidza

Vodilová Gabriela, ŠK Slávia Bratislava

Rosenbergová Monika, KK MSK Žiar n.Hronom

Rišová Elena, KŠK Stará Ľubovňa

Marčišovská Valéria, DM Body Bratislava

Sirotňáková Zuzana, KK Star Poprad

Kodadová Lucia, X fitness Bratislava

Hargašová Denisa, Everbody Bratislava

Gabrišková Zuzana, Euroforming

Gulášiová Timea, ARNY CLUB

Kunová Adriana, Power Body Topoľčany

Jamrichová Dagmara, Power Body Topoľčany

Kučmová Linda, Power Body Topoľčany

Brutenič Michaela, Mozolani The Fitness Aut.

Milová Jana, Mozolani The Fitness Aut.

Zichová Ingrida, Mozolani The Fitness Aut.

Neumanová Andrea, Mozolani The Fitness Aut.

Hrubovčáková Vanesa, Mozolani The Fitness Aut.

Pohanková Olívia, Bikiny fitness Bratislava

Fabičovicová Mária, Olympic Fitness Dubnica n.Váhom

Faktorová Veronika, TJ body Samaria

Fiedlerová Andrea, TJ body Samaria

Habarková Zuzana, Galaxy 2 Poprad

Hileta Iryna, Veterinary Bodybuilding Club Košice

Kanašová Timea, Veterinary Bodybuilding Club Košice

Ďurinová Angelika, Ivetfit Nitra

Čambalová Olívia, Ivetfit Nitra

Lazarová Timea, Ivetfit Nitra

Kovácsová Dominika, Ivetfit Nitra

Prítrská Stanislava, Fortuna Trnava

Bohunická Silvia

Hanuláková Laura

Šimončičová Zuzana, X fitness Bratislava

Gallina Katarína, Startrac Handlová

Linda Kučerová, Olympic Dubnica n. Váhom

Mária Staňová, X-fit Dubnica

Simkovičová Eva, Česká republika

Dědková Šárka, Česká republika

 

Physique muži (81)

Gonos Ivan, Ivan Gonos

Šulek Radomír, VTJ Lip. Mikuláš

Doháňoš Mário, E.G.Fit

Kovačin Jozef, Body Energy Club-Relax BA

Urban Miloš, E.G.Fit

Vincze Viktor, Viktor Vincze

Pohorelý Lukáš, VTJ Lip.Mikuláš

Roháček Martin, ŠK Slavia Agrofert

Borčík Matej, ŠK Universal Prešov

Šimo Andrej, Gym Klub Nitra

Zembjak Peter, Dynamic Dolný Kubín

Spodniak Patrik, ŠK Kalokagatia Lip.Hrádok

Rusnák Štefan, KK Star Poprad

Takáč Pavol, KK Star Poprad

Borčík Jozef, ŠK Universal Prešov

Beress Marek, Everbody Bratislava

Straňák Peter, Fitness Pohoda Petržalka

Pavlovič Boris, VTJ Lip.Mikuláš

Levente Torkani, VTJ Lip.Mikuláš

Blicha Martin, VTJ Lip.Mikuláš

Jankovič Ladislav, VTJ Lip.Mikuláš

Stanko Ivan, VTJ Lip.Mikuláš

Ferenc Michal, VTJ Lip.Mikuláš

Mĺkvy Ivan, Fitness Pohoda BA

Paliesek Marcel, Olympic Dubnica n.Váhom

Hricko Tomáš, Spider s GYM Giraltovce

Velebir Tomáš, Spider s GYM Giraltovce

Čorba Matúš, Spider s GYM Giraltovce

Pavúk Marek, Spider s GYM Giraltovce

Ǘrge Tomáš, ŠK All Stars Šurany

Drobňák Adam, KŠK Stará Ľubovňa

Murati Baton, KŠK Stará Ľubovňa

Gľaba Daniel, KŠK Stará Ľubovňa

Hradečný Lukáš, EREM Fitness Bratislava

Chudoba Lukáš, Power Body Topoľčany

Smatana Daniel, Power Body Topoľčany

Martonka Juraj, Power Body Topoľčany

Chňapko Tomáš, Power Body Topoľčany

Lukáš Mikuláš, Power Body Topoľčany

Filipeje Vladimír, Power Body Topoľčany

Šmahel Miroslav, Mozolani The Fitness Aut.

Valent Miroslav, Mozolani The Fitness Aut.

Bariak Martin, Mozolani The Fitness Aut.

Šmahel Martin, Mozolani The Fitness Aut.

Kočan Ľubomír, Mozolani The Fitness Aut.

Furmánek Michal, Mozolani The Fitness Aut.

Jurčo Samuel, Mozolani The Fitness Aut.

Fencl Marek, Mozolani The Fitness Aut.

Lamoš Milan, Mozolani The Fitness Aut.

Lojkovič Martin

Lipták Matúš, Galaxy 2 Poprad

Lipták Daniel, Galaxy 2 Poprad

Rakus Zdenko, Gabrhel Trenčín

Miník Dávid, ŠK VLAMIDA ČADCA

Pisio Mário, M-GYM Spišská N.Ves

Digoň Juraj, Fortuna

Slamený Martin, M-GYM Spišská N.Ves

Tomaškovič Patrik, Galaxy 2 Poprad

Špirko Matúš, Galaxy 2 Poprad

Štefíček Peter, X-fit Dubnica n.Váhom

Baláž Peter, LR INVEST Rajec

Dzivák Peter, Patriot Fitness

Šebeščák Tomáš, Patriot Fitness

Korvas Lukáš, Fitness Gabrhel Trenčín

Kanasz Tomáš , Naytilus bodybuilding klub

Košarko Peter, Naytilus bodybuilding klub

Babinský Marián, Fitness klub Orava

Roháček Roman, Fitness Centrum P+D Jarábek Trenčín

Erd Matej, ŠK Slavia Agrofert

Šulc Roman, ŠK Kalokagatia Lipt. Hrádok

Čičman Peter, Fitness Pohoda

Haluška Michal, Fitness Pohoda

Adamec Norbert, VTJ Technika Lipt. Mikuláš

Klopan Peter, Fitness Iskra Hnúšťa

Dako Juraj, ŠK D. A Fitklub Leles Kapoňa

Erik Magút, Olympic Dubnica

Marko Dubaj, SK Námestovo

Hollý Richard, Fitness Tabo Zuzana Nová Baňa

Zatloukal Zdeněk, Česká republika

Kadlec Miroslav, Česká republika

Chlumský Radek, Česká republika

 

MOZOLANI FITNESS CUP 2014

Mozolani Fitness Cup 2014 bude nominačnou súťažou na IFBB majstrovstvá sveta 2014 žien vo fitness, bodyfitness a bikiny fitness, ale v rámci tohto medzinárodného podujatia zasiahnu do bojov premiérovo na Slovensku aj pretekári v kategórii Physique men´s.

 

LINK NA PRIHLASOVANIE: http://www.mozolani.com/prihlaska/

LINK NA ZAKÚPENIE VSTUPENIEK: http://mozolani.com/vstupenky/

 

!!!Upozornenie!!!

Pretekári, pretekárky a aj tréneri, ktorí sa budú pohybovať v zákulisí majú prístup len v tejto časti. Pokiaľ sa chcú pohybovať v sektore pre divákov, budú musieť mať zakúpené vstupenky. Na kontrolu oprávnenia vstupu sa budú používať pásky na ruky. Usporiadateľ upozorňuje pretekárov, že v prípade znečistenia šatne alebo priestorov, kde sa súťaž nachádza, bude udelená pokuta. Preto odporúčame nepoužívať farby, ktoré znečisťujú a špinia.

 

MOZOLANI FITNESS CUP 2014 podporili:

Generálny partner: TETRAS, hlavný partner: EXTRIFITSLOVAKIA, top partner: MUSCLESPORT, organizátor: MOZOLANI THE FITNESS AUTHORITY, partneri: AQUA COUTURE, INTER-VION, ALOXXI, MULTIPOWER, UNCS, mediálni partneri: EASTLABS, SVĚT KULTURISTIKY, SPORT.SK, RONNIE.CZ, MUSCLE&FITNESS.

 

-ľch-