Magazín
Extrifitslovakia - ceny na Mozolani Fitness Cup
dátum: 19.09.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Hlavným partnerom podujatia Mozolani Fitness Cup 2014 - nominačná súťaž žien na MS vo fitness, bodyfitness, bikiny fitness a pohárová súťaž kategórie physique mužov - je Extrifitslovakia. Zástupcovia spoločnosti, ktorá je na Slovensku výhradným distribútorom českej značky Extrifit, doviezli k nám ceny pre súťažiacich.

Na snímke zľava sú: Martin Andrej, Andrej Mozoláni a Gabriel Dobranský.

 

MOZOLANI FITNESS CUP

EXTRIFITSLOVAKIA - zástupcovia spoločnosti, ktorá je na Slovensku výhradným distribútorom českej značky Extrifit, dodali pretekárom a pretekárkam ceny vo forme doplnkovej výživy. Ako hlavný partner bude na podujatí mať svoj prezentačný stánok, na ktorom návštevníci môžu ochutnať produkty tejto značky. Niektoré výrobky budú rozdávané ako vzorky, takisto aj rôzne predmety z firemného portfólia. Okrem toho, fanúšikovia na pódiu uvidia exhibičné vystúpenia špičkových kulturistov z českého Extrifit tímu. Andrej Mozoláni vypichol aspoň jedno meno. „Diváci sa skutočne majú na čo tešiť. Napríklad Tomáš Kašpar deň pred Mozolani Fitness Cupom zažije svoju súťažnú premiéru medzi profesionálmi na EVLS Prague a to v kategórii open. Takže bude vo vynikajúcej forme.“

Martin Andrej ozrejmil to, čo očakávajú od tejto spolupráce. „V Česku je Extrifit známa a obľúbená značka. Hoci na Slovensku sa iba rozbiehame, verím, že ak si ľudia vyskúšajú tieto výrobky, budú maximálne spokojní a tiež si ju obľúbia. Celkovo si od spolupráce sľubujeme dosť veľa. Chceme túto značku dostať viac do povedomia a dobre ju uviesť na slovenský trh. Nedávno sme s Andrejom Mozolánim robili Extrifit Training Day v B. Bystrici i Žiline a odozvy z tejto akcie boli veľmi dobré. Ľudia na to reagovali a aj chalanom z Extrifit tímu sa to páčilo, malo to svoju úroveň. Určite to nebola posledná takáto aktivita na Slovensku.“

 

LINK NA PRIHLASOVANIE: http://www.mozolani.com/prihlaska/

LINK NA ZAKÚPENIE VSTUPENIEK: http://mozolani.com/vstupenky/

 

!!!Upozornenie!!!

Pretekári, pretekárky a aj tréneri, ktorí sa budú pohybovať v zákulisí majú prístup len v tejto časti. Pokiaľ sa chcú pohybovať v sektore pre divákov, budú musieť mať zakúpené vstupenky. Na kontrolu oprávnenia vstupu sa budú používať pásky na ruky. Usporiadateľ upozorňuje pretekárov, že v prípade znečistenia šatne alebo priestorov, kde sa súťaž nachádza, bude udelená pokuta. Preto odporúčame nepoužívať farby, ktoré znečisťujú a špinia.

 

MOZOLANI FITNESS CUP 2014 podporili:

Generálny partner: TETRAS, hlavný partner: EXTRIFITSLOVAKIA, top partner: MUSCLESPORT, organizátor: MOZOLANI THE FITNESS AUTHORITY, partneri: AQUA COUTURE, INTER-VION, ALOXXI, MULTIPOWER, UNCS, mediálni partneri: EASTLABS, SVĚT KULTURISTIKY, SPORT.SK, RONNIE.CZ, MUSCLE&FITNESS.


Ľubomír Chochula