Magazín
Exhibície kulturistov na Mozolani Fitness Cupe
dátum: 16.09.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Defilé krásy a svalov na Mozolani Fitness Cupu 2014, ktorý bude pre fitnesky nominačnou súťažou na IFBB majstrovstvá sveta, podporia exhibičné vystúpenia popredných kulturistov.

Na snímke je Norbert Zajac.

 

Koho uvidíte na exhibícii?

Norbert Zajac – od augusta 2014 je členom Extrifitslovakia tímu, je to juniorský majster sveta v kulturistike (2012), tento 24-ročný Martinčan, ktorý robí osobného trénera v Mozolani Trainings v Žiline, sa momentálne nachádza v objemovej príprave s ambíciou sa čo najlepšie pripraviť na IFBB majstrovstvách Európy v kulturistike, ktoré budú v máji 2015.

Tomáš Kašpar – je členom českého Extrifit tímu, po absolútnom triumfe na Ben Weider Diamond Cupe v Aténach (15. 12. 2013) si zabezpečil profesionálnu kartu. Aktuálne je v príprave na EVLS Prague Pro 2014, ktorý sa uskutoční len deň pred Mozolani Fitness Cupu, takže tento český ťažkotonážnik sa na žilinskom pódiu predstaví v špičkovej forme.

Milan Obořil – je členom českého Extrifit tímu, v roku 2011 sa stal juniorským majstrom sveta v klasickej kulturistike, pred pár dňami skončil na druhom mieste na International Österreich Cup 2014 v kulturistike, čo bol jeho súťažný debut medzi mužmi v kulturistike.

Vojtěch Koritenský – je členom českého Extrifit tímu, v júni 2014 vyhral v Prahe Olympia Amateur v kategórii kulturistika do 80 kg, jesennú sezónu vypúšťa, v Hradci Králové vlastní fitko Extrifit gym.

Radek Lonc – je členom českého Extrifit tímu, má 37 rokov, žije v Liberci a súťaží v najťažšej kulturistickej kategórii.

 

 

Sprievodný program

Spestrením podujatia bude exhibícia majstra bojových športov, niekoľkonásobného svetového šampióna v karate a kickboxe Romana Voláka, ako aj vystúpenie žilinskej formácie, dvojčlennej kapely neoMania, ktorá sa preslávila šteklivým klipom k pesničke Hádaj na čo myslím.

Na snímke je Roman Volák.

 

MOZOLANI FITNESS CUP 2014

Mozolani Fitness Cup sa uskutoční v prvú októbrovú nedeľu (5. 10.) v Dome odborov v Žiline a z poverenia SAKFST ho zorganizuje Mozolani The Fitness Authority. Zúčastní sa ho celá slovenská špička vo fitness, bodyfitness a bikiny fitness žien. V ženských kategóriách sa očakáva veľký boj o nomináciu na MS, ktoré sa budú konať 17. - 20. 10. v Montreale. Súčasťou týchto pretekov bude aj physique mužov (vôbec po prvý raz na Slovensku). Podujatie odštartuje o 15.30 h a cena vstupeniek je 12 eur.

 

LINK NA PRIHLASOVANIE: http://www.mozolani.com/prihlaska/

LINK NA ZAKÚPENIE VSTUPENIEK: http://mozolani.com/vstupenky/

LINK NA PROPOZÍCIE:  http://www.mozolani.com/propozicie

 

!!!Upozornenie!!!

Pretekári, pretekárky a aj tréneri, ktorí sa budú pohybovať v zákulisí majú prístup len v tejto časti. Pokiaľ sa chcú pohybovať v sektore pre divákov, budú musieť mať zakúpené vstupenky. Na kontrolu oprávnenia vstupu sa budú používať pásky na ruky. Usporiadateľ upozorňuje pretekárov, že v prípade znečistenia šatne alebo priestorov, kde sa súťaž nachádza, bude udelená pokuta. Preto odporúčame nepoužívať farby, ktoré znečisťujú a špinia.

 

MOZOLANI FITNESS CUP 2014 podporili:

Generálny partner: TETRAS, hlavný partner: EXTRIFITSLOVAKIA, top partner: MUSCLESPORT, organizátor: MOZOLANI THE FITNESS AUTHORITY, partneri: AQUA COUTURE, INTER-VION, ALOXXI, MULTIPOWER, UNCS, mediálni partneri: EASTLABS, SVĚT KULTURISTIKY, SPORT.SK, RONNIE.CZ, MUSCLE&FITNESS.

 

Ľubomír Chochula

 

Súvisiace články