Magazín
Trojmesačné členstvo za 99 € + darček!
dátum: 10.09.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle
Pripravili sme pre vás ďalšiu zaujímavú akciu. Len u nás získate trojmesačné členstvo za 99 € a k tomu ešte dostanete darček (štýlové oblečenie UNCS). Najnovšia akcia platí pre Mozolani Fitness Club Solinky od 10. septembra do 10. októbra. Spaľujte kalórie, zlepšujte si postavu, buďte štýloví!

Mozolani The Fitness Authority zabezpečuje nadštandardný komplexný servis v oblasti športu, fitness a zdravého životného štýlu. Vďaka nášmu know-how vieme dosiahnuť, aby ste boli spokojní, aby vás to bavilo a aby vám to prinášalo radosť. Máme k dispozícii tím odborníkov, ktorí vám môžu pomôcť splniť si cieľ. Nestrácajte čas zbytočným experimentovaním a nechajte si poradiť. Každému klientovi v prípade záujmu vypracujeme jedálniček i tréningový plán a poskytneme nadštandardnú individuálnu starostlivosť. Vďaka našim programom Best body (muži) a Easy body (ženy) dosiahnete dobré výsledky, vypracujete si postavu, schudnete a naučíte sa správne cvičiť i zdravo sa stravovať.
U nás cvičíte za najlepšie ceny, u nás si splníte svoje sny a túžby!

 

Kontakty:

Mozolani Fitness Solinky

Súčasná adresa:

Prielohy 8430/1B

Žilina 010 01

Tel.: 0911 104 666, 0911 511 880

E-mail: office@mozolani.com

www.mozolani.com

 

!!!!POZOR NOVINKA OD 3. novembra 2014!!!!

Sťahujeme sa! Ideme do nových, lepších a väčších priestorov! Od 3. novembra 2014 nás nájdete v OC Max!

MOZOLANI THE FITNESS AUTHORITHY spoločnosť prevádzkujúca okrem iných činností aj sieť MOZOLANI FITNESS v Žiline na sídliskách Hájik, Solinky, Vlčince v Banskej Bystrici MM-fitness pripravuje ďalšie inovácie. Po šiestich rokoch prevádzky Mozolani Fitness Clubu na Solinkách v budove Dapa nastal teraz príhodný čas posunúť sa o level vyššie a presťahovať sa o niekoľko metrov ďalej do obchodného domu Max, kde bude mať nové fitko (začne fungovať 3. 11. 2014) oproti tomu súčasnému celý rad výhod.

Hovorí  Andrej Mozolání: Naši klienti si zaslúžia viac preto im chceme dať to čo očakávajú všetko v pomere kvality a ceny na Slovenské pomery. Nové MOZOLANI FITNESS Solinky ktoré čoskoro otvoríme v OC MAX bude spĺňať všetky parametre moderného zariadenia tohto druhu. Po 15 rokoch pôsobenia na trhu fitness vieme reálne zhodnotiť čo nám chýbalo a čo sa v starých priestoroch nedalo zlepšiť a na čo sme doplácali a čo niektorým klientom nevyhovovalo. Ani pri najlepšej snahe by sa staré priestory ktoré od začiatku neboli nadimenzovane pre realizáciu fitka nedali prispôsobiť náročnejším klientom. Preto sme sa rázne rozhodli a od začiatku budujeme nové fitko ktoré na základe 15 ročných skúseností bude prijateľné pre všetkých  Naše a vaše nové fitko bude plné pozitívnych zmien ktoré ocenia starí aj noví klienti MOZOLANI FITNESS. Všetky novinky vám teraz hneď neponúknem aby ste boli stále v napätí ale určite budete spokojní. Zatiaľ len fakty.

Benefity nového MOZOLANI FITNESS Solinky v MAXE

- vyšší komfort a kvalitnejšie služby, to všetko za ešte lepšiu cenu, výhodnejšie vstupy pre členov

- viac miesta a vyšší strop, celková rozloha aj so zázemím je viac ako 1150 m²

- renovácia strojového parku, pribudne viac ako 20 nových strojov

- pribudne špeciálna zóna na funkčný tréning

- pribudne kaviareň na oddych po tréningu a na stretnutie s priateľmi

- pribudne fitness shop, pohodlne si u nás nakúpite doplnky výživy a športové oblečenie UNCS

- vyšší štandard, klíma, vzduchotechnika, sociálne zariadenia

- možnosť parkovania pod strechou i vonku

- možnosť využívania detského kútika v OC MAX pre rodičov s deťmi

  A mnoho ďalších výhod o ktorých vás budeme priebežne informovať.

Otváracie hodiny a adresa

Chcete sa presvedčiť o týchto výhodách, chcete si zacvičiť v našom novom fitku v Maxe? Ešte  vydržte a dočkáte sa! Otvárame v pondelok 3. 11. 2014.

Otváracie hodiny zostanú nezmenené:

Pondelok až piatok: od 6.00 do 22.00 h

Sobota a nedeľa: od 7.00 do 22.00 h

Adresa nového Mozolani Fitness Clubu v OC Max: Prielohy 979/10, Žilina-Solinky

 

V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa nového MOZOLANI FITNESS Solinky nás neváhajte kontaktovať office@mozolani.com