Magazín
Znovu sme podporili Žilinské dni zdravia
dátum: 10.09.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle
Spoločnosť Mozolani The Fitness Authority dlhodobo propaguje zdravý životný štýl. Preto je samozrejmosťou, že sme znovu po roku podporili podujatie Žilinské dni zdravia, ktorého mottom je zdravie, krása, vitalita. V poradí 11. ročník sa uskutoční 18. a 19. septembra na Námestí Andreja Hlinku v Žiline.

Organizátori (Mesto Žilina) počas dvoch dní osvetovou činnosťou upozorňujú na civilizačné choroby a ponúkajú zdravú alternatívu života s cieľom vzbudiť záujem  verejnosti o jej uplatňovanie v každodennom živote. Súčasťou podujatia sú bezplatné zdravotné vyšetrenia. Sprievodným programom sú ukážky rôznych druhov cvičení (aerobik, jóga, tai-chi ...), či alternatívne spôsoby liečenia chorôb. Počas podujatia je možné darovať krv.

V rámci sprievodného programu sme pre návštevníkov pripravili možnosť zacvičiť si v Mozolani Fitness Clube Solinky (štvrtok 18., piatok 19. a sobota 20. septembra). Príďte si k nám zatrénovať a urobiť niečo pre svoje zdravie! Vstup do posilňovne bude pre nečlenov zdarma, počas otváracích hodín (od 6.00 do 22.00 h, cez víkend od 7.00 do 20.00 h) vám bude k dispozícii inštruktor.

www.mozolani.com