Magazín
Extra tip na kvalitné nabudenie pred tréningom.
dátum: 31.08.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Arginín (Hell Gel, E.NOX, HellNox) Pretože sa táto aminokyselina v tele pohotovo a ochotne premieňa na oxid dusnatý (NO), je využívaná ako hlavná prísada do zmesí suplementov, ovplyvňujúce prekrvenie trénovaných partií.

Jej účinky na telo sú rôznorodé, ale nás v tomto prípade zaujíma predovšetkým tzv. vazodilatácia to je zvýšenie priemeru krvných ciev. Pri tomto procese sa totiž zvýši objem krvi a jej vnesených živín, kyslíka a anabolických hormónov, ktoré plávajú do svalov. Pokiaľ arginín prijímate vo vysokých dávkach (ktoré Hell gél obsahuje), je preukázané, že pozitívne pôsobí na hladinu rastového hormónu. Navyše, ak sa rozhodnete pre užívanie HellNoxu, odpadne vám starosť s predtréningovú suplementáciou. HellNox obsahuje totiž všetky potrebné látky v dostatočnom množstve.

Čo je Hellnox® - 620 g ?
Absolútna novinka od Extrifit je naozaj prelomová. Niečo tak komplexného a strašne silného ste ešte nevideli. V Hellnoxu je všetko, čo musí mať sval pre svoj rýchly rast. A všetko vo voľných formách a dokonca vo forme NitroPeptide - najmenších čiastočiek, ktoré bleskovo frčia živiť sval. Žiadne trávenie, nič. Hneď do svalu.

Čo je E.NOX SHOCK - 690 g ?

E.NOX Shock je predstaviteľom najmodernejšia generácia Anabolizéry. Je silným stimulantom produkcie NO, teda oxidu dusnatého, a to unikátnou kombináciou účinných látok vo vysokom množstve: arginín AKG - alfa ketoglutarát (10870 mg v 100 g výrobku), arginín bázy (4348 mg v 100 gramoch výrobku), citrulínu (6522 mg vo 100 gramoch výrobku), a beta alanínu (8696 mg v 100 g výrobku).

Čo je Hell NO Gel 46g ?
Hell NO Gel je výrobok z rady NO stimulantov, ktoré sú jedným z hlavných trendov športovej výživy určenej pre športovcov silových športov v poslednej dobe. Vývoj tohto produktu testovali kulturisti Extrifit tímu Petr Marca - majster SR a druhý vicemajster Arnold Classic, Slavoj Bednář - dvojnásobný majster Rakúska a Vojtěch Koritenský - trojnásobný majster SR a dvojnásobný majster sveta.

About Extrifit


Značka Extrifit ® bola zaregistrovaná v roku 2007. V roku 2010 sa firma transformovala na EXTRIFIT ®, sro Extrifit Sports Nutrition dnes patrí medzi najdynamickejšie výrobcov športovej a doplnkovej výživy v Českej republike a veľmi úspešne distribuuje svoje produkty do zahraničia. Výhradným dovozcom výrobkov EXTRIFIT ® na Slovensko sa tento rok stala naša spoločnosť GDP s.r.o. so sídlom v Michalovciach . Doplnky výživy zn EXTRIFIT ® našli značnú obľubu najmä u kulturistov a vyznávačov životného štýlu Fitness.

 

Všetky výrobky, nesúce značku EXTRIFIT ®, vynikajú špičkovou kvalitou použitých surovín, sú registrované Ministerstvom zdravotníctva SR a vyhovujú prísnym normám Európskej únie. Firma EXTRIFIT ® uviedla na trh niekoľko unikátnych produktov, ako je napr enzymaticky hydrolyzovaný srvátkový proteín Hydro Instant, originálny bulharský terrestris s obsahom 90% saponínov - Bulgarian Tribu 90%, hydrolyzované srvátkové aminokyseliny Amino Hydro s obsahom 85% bielkovín, alebo jedinečné aminokyseliny Beef Amino Hydro 4000, vyrobené z hovädzieho hydrolyzovaného proteínu. Tieto aminokyseliny vynikajú extrémne vysokým obsahom bielkovín a unikátne sú minimálnym obsahom pojív. Špičkou v ponuke EXTRIFIT ® je tiež multivitamínový a multiminerálny produkt V52 Vita Complex Forte, obsahujúci 52 revitalizačných ingrediencií