Magazín
Pozvánka na EXTRIFIT TRAINING DAY číslo 10. v Česku.
dátum: 26.08.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Naposledy sme v ČR končili deviatkou, ale potom sme absolvovali dve stretnutia na Slovensku s tamojšími skvelými fanúšikmi. Napriek tomu sme sa rozhodli pokračovať v tuzemskej číselnej rade a preto by sme Extrifit Training Day mohli označiť ako jubilejný. Desiaty.

Zároveň platí, že s každým Extrifit stretnutím sa snažíme priniesť našim fanúšikom niečo nové a jedinečné . Či už to sú nové tváre Teamu či nejaká  kľúčová  udalosť . Myslím si, že onou novinkou, tým pomyselným ťahákom najmä pre adeptky kategórie Fitness Bikiny, môže byť účasť suverénne najúspešnejšej  európskej amatérskej bikiny pretekárky  Sabiny Plevákovej , ktorá sa na Extrifit Training Day predstaví úplne prvýkrát. Mnohý  z vás sa iste sa Sabinou stretli už na stánku Extrifit pri súťaži Olympia Amateur, kde, ako inak, zvíťazila. Teraz však predovšetkým dámy môžu zahrnúť Sabinu otázkami, na ktoré sa vám bude snažiť zodpovedať.A keď už hovoríme o Olympii Amateur toto stretnutie prinesie aj obrovský bonus navyše! Uvidíte najväčšiu koncentráciu medailistov tejto súťaže, vrátane dvoch ich víťazov, uvidíte najväčšiu koncentráciu Českých  profesionálov v jednom teame , uvidíte borcov  ​​ako v po súťažnom  období , tak v plnej koncentrácii pred nadchádzajúcim vrcholom. Uvidíte skrátka niečo, čo nemá v Českých  luhoch a hájoch obdobu!Môžete sa už teraz tešiť na ostrieľaného a skúseného profíka Petra Vaniša , na svoj profi debut pripravujúceho  sa  Tomáša Kašpara, jediného Českého  zástupcu v profi divízii federácie NABBA Slavoje Bednářa, jediného víťaza Arnold Classic a zároveň Olympia Amateur Vojtu Koritenského, bronzového medailistu Jakuba Šubrta a po zraneniach formu naberajúceho Radka Lonca a Petra Březnu . Neochudobníme vás ani o juniorského majstra sveta Milana Obořila  v plnej príprave na Arnold Classic a ako už bolo povedané, pomyselnou čerešničkou na torte bude bezpochyby pôvabná Sabina Pleváková. Zároveň príde aj nová akvizícia Extrifitslovakia Teamu Majster sveta z roku 2012 Norbert Zajac.Aj tentoraz budete mať možnosť klásť elitným športovcom Extrifit Teamu otázky, ktoré vás zaujímajú a budete mať ojedinelú možnosť ochutnať na vlastnej koži tréningové zaťaženie vo dvojici s elitným EXTRIFITTEAMOM  a aj tentoraz strávite super nedeľu s ľuďmi, ktorí majú spoločné záujmy ako vy.
A bude sa tiež súťažiť, rozdávať, trénovať, ochutnávať ... Logickou samozrejmosťou je potom spoločné fotografovanie, tréning a príjemný pokec s našou špičkou. O zážitkoch mnohokrát na celý život snáď ani nemusíme hovoriť. V podstate bude veľa záležať na vás, ako si to užijeme.


Takže kedy a kde sa stretneme?

 


Stretneme sa v novom Extrifit Gyme  Vojtu Koritenského, v Hradci Králové, Svitavská ulica 1814/2

 

v nedeľu 7. 9. 2014 o 14:00 hod.
v

Seminár je aj tentoraz úplne zadarmo. Platíte si len váš tréning a vašu konzumácii na fitness bare.

Príďte, srdečne vás pozývame.

 

 

About Extrifit


Značka Extrifit ® bola zaregistrovaná v roku 2007. V roku 2010 sa firma transformovala na EXTRIFIT ®, sro Extrifit Sports Nutrition dnes patrí medzi najdynamickejšie výrobcov športovej a doplnkovej výživy v Českej republike a veľmi úspešne distribuuje svoje produkty do zahraničia. Výhradným dovozcom výrobkov EXTRIFIT ® na Slovensko sa tento rok stala naša spoločnosť GDP s.r.o. so sídlom v Michalovciach . Doplnky výživy zn EXTRIFIT ® našli značnú obľubu najmä u kulturistov a vyznávačov životného štýlu Fitness.

 

Všetky výrobky, nesúce značku EXTRIFIT ®, vynikajú špičkovou kvalitou použitých surovín, sú registrované Ministerstvom zdravotníctva SR a vyhovujú prísnym normám Európskej únie. Firma EXTRIFIT ® uviedla na trh niekoľko unikátnych produktov, ako je napr enzymaticky hydrolyzovaný srvátkový proteín Hydro Instant, originálny bulharský terrestris s obsahom 90% saponínov - Bulgarian Tribu 90%, hydrolyzované srvátkové aminokyseliny Amino Hydro s obsahom 85% bielkovín, alebo jedinečné aminokyseliny Beef Amino Hydro 4000, vyrobené z hovädzieho hydrolyzovaného proteínu. Tieto aminokyseliny vynikajú extrémne vysokým obsahom bielkovín a unikátne sú minimálnym obsahom pojív. Špičkou v ponuke EXTRIFIT ® je tiež multivitamínový a multiminerálny produkt V52 Vita Complex Forte, obsahujúci 52 revitalizačných ingrediencií