Magazín
Prítrská chce zlato aj z nominačnej súťaže
dátum: 15.08.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Úradujúca európska šampiónka v bikiny fitness do 163 cm, pretekárka SAKFST, Stanislava Prítrská si už nemôže dávať nízke ciele. Celá jej aktuálna príprava smeruje k tomu, aby uspela na nominačnej súťaži Mozolani Fitness Cup 2014 v Žiline, kde sa bude rozhodovať o tom, ktoré pretekárky budú reprezentovať Slovensko na IFBB majstrovstvách sveta.

Na snímke z reprezentačného zrazu zľava sú: Michaela Brutenič, Stanislava Prítrská a Monika Rosenbergerová. 

 

Stanislava Prítrská (Fortuna Trnava) bola na reprezentačnom zraze v Bánovciach nad Bebravou (9. augusta) v pohode. „Pokračujem v príprave tak, ako som to mala naplánované. Na predošlom zraze (12. júla) som dostala odporúčanie, aby som jedla viac sacharidov a trochu viac nabrala. Snažila som sa toho držať. Neobávala som sa toho, že tých sacharidov bude viac, keďže mi to odporučili. Myslím si, že sa to odrazilo v pozitívnom svetle,“ pousmiala sa sympatická Stanka, ktorá sa nestresuje tým, akú má aktuálnu váhu. Podstatné je, že momentálne vyzerá naozaj dobre. „My ženy sme nastavené tak, že ak sa začneme vážiť a ručička na váhe ukazuje viac, ako by mala, tak začneme panikáriť. Toho sa chcem vyvarovať. Poučila som sa z vlaňajška. Presne pred rokom som sa už v tomto období snažila držať diétu a potom to príliš dobre nevypálilo, lebo som už bola veľmi schudnutá. Teraz budem postupne sťahovať sacharidy a najprísnejšiu diétu plánujem začať asi mesiac pred súťažou, čiže začiatkom septembra. Bude to však závisieť od formy. Čo sa týka cvičenia, aktuálne mám tréningovú jednotku 3 + 1, takže si spojím dve partie dohromady, aby sa mi tie partie zopakovali viackrát za týždeň, kým predtým to bolo 4 + 1.“

Stanislava Prítrská získala zlato na ME 2014 v Santa Susanne, ale na Slovensku z majstrovstiev republiky alebo z nominačných pretekov nemá najcennejšiu medailu. Toto by rada zmenila na Mozolani Fitness Cupe 2014. „Budem šťastná, ak na nominačnej súťaži v Žiline vyhrám vo svojej kategórii a nominujem sa na majstrovstvá sveta. Ak sa mi to podarí, potom budem premýšľať o MS, kde určite bude veľká konkurencia a veľa kvalitných súperiek. Šampionát sa uskutoční v Montreale (17. – 20. októbra), letí sa tam dlho a v Kanade je časový posun. Uvidím, ako na to moje telo zareaguje, či nebudem držať vodu navyše, je tam príliš veľa faktorov, ale o tom by som sa bavila až keď budem nominovaná,“ zakončila so šarmantným úsmevom Stanislava Prítrská.

 

 

MOZOLANI FITNESS CUP 2014

Nominačnou súťažou na IFBB majstrovstvá sveta žien vo fitness, bodyfitness a bikiny fitness bude Mozolani Fitness Cup 2014 (uskutoční sa 5. 10. v Dome odborov v Žiline), v rámci ktorého zasiahnu do bojov premiérovo na Slovensku aj pretekári v kategórii Physique Men´s.

 

LINK NA PRIHLASOVANIE: http://www.mozolani.com/prihlaska/

 

LINK NA ZAKÚPENIE VSTUPENIEK: http://mozolani.com/vstupenky/

 

MOZOLANI FITNESS CUP 2014 podporili:

Generálny partner: TETRAS, hlavný partner: EXTRIFITSLOVAKIA, top partner: MUSCLESPORT, organizátor: MOZOLANI THE FITNESS AUTHORITY, partneri: AQUA COUTURE, INTER-VION, ALOXXI, MULTIPOWER, UNCS, mediálni partneri: EASTLABS, SVĚT KULTURISTIKY, SPORT.SK, RONNIE.CZ, MUSCLE&FITNESS.

 

Ľubomír Chochula

Súvisiace články