Magazín
Doplnky Musclesport na slovenskom trhu
dátum: 12.08.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Postupne budeme predstavovať spoločnosti, ktoré podporili Mozolani Fitness Cup 2014. Teraz sa zameriame na Top partnera – Musclesport.

Marek Ďuriš a Andrea Jakubkovičová pri podpise zmluvy ohľadne spolupráce smerom k Mozolani Fitness Cupu 2014.               

 

CIEĽ SPOLUPRÁCE

Podporiť festival svalov a krásy na Mozolani Fitness Cup sa rozhodli preto, že chcú dostať produkty nesúce označenie MUSCLESPORT ® do povedomia ľudí na Slovensku. Hoci v segmente doplnkov výživy je veľká konkurencia, na slovenskom trhu je už veľa rôznych prípravkov a značiek, tieto doplnky majú potenciál byť v konkurenčnom boji úspešné. „Od spolupráce s pánom Mozolánim si sľubujeme dosť veľa,“ poznamenal konateľ spoločnosti Marek Ďuriš. „Kvalita je pre nás prvoradá. Nechceme hneď spraviť veľký boom, ale chceme ísť cestou kvality, aby to malo správny efekt. V dejisku podujatia Mozolani Fitness Cup budeme mať svoj stánok a tam si budú môcť návštevníci ochutnať naše prípravky.“

 

CHARAKTERISTIKA

Produkty MUSCLESPORT ® sú určené predovšetkým tým, ktorí idú za svojím jasným cieľom a vedia, čo chcú dosiahnuť. Pre tieto výrobky je charakteristické:

1. Najvyššia kvalita používaných surovín

Všetky suroviny používané pri výrobe pochádzajú iba od preverených dodávateľov. Veľká väčšina používaných surovín je vo farmaceutickej kvalite. Pri výbere surovín sa preferuje okrem pôvodu zo štátov Európskej únie, tiež ich čistota, čo najvyšší stupeň koncentrácie účinnej látky s čo najnižším obsahom vedľajších látok. Nepoužívajú sa žiadne syntetické farbivá, arómy a posilňovače chuti. Všetky arómy a farbivá sú iba prírodného pôvodu. U sladidiel sa preferujú také, ktoré sú získavané z prírodných surovín.

2. Vysoká využiteľnosť – efektivita

Všetky výrobky prechádzajú pomerne zložitým procesom vývoja. Po prvotnom zostavení receptúry špecialistami na výživu nastáva dlhý proces testovania prostredníctvom profesionálnych aj amatérskych športovcov. Až potom nastáva finalizácia receptúry ​​výrobku. Cieľom je dosiahnuť čo najvyššiu využiteľnosť, teda čo najvyšší efekt pre zákazníka. Napríklad u proteínových produktov možno správnou voľbou kvality a kombinácie surovín zvýšiť využiteľnosť z bežných 50% až na takmer 97%.

3. Rýchlosť dodávok

Všetky objednávky sú spracovávané distribučným centrom, ktoré je vybavené moderným elektronickým systémom spracovania zásielok. Vďaka centrálnemu skladu je zabezpečené, že všetky objednávky sú expedované v pracovných dňoch do 24 hodín od prijatia objednávky alebo pripísania platby na účet

4. Poradenstvo

Môžete kontaktovať našu odbornú poradňu chat-online, ktorá je pripravená vám fundovane poradiť.

ŠPECIFICKÉ DOPLNKY

V portfóliu tejto značky nájdete aj špecifické veci, ako napríklad proteínové polievky. „Je to instantná polievka s vysokým obsahom bielkovín, ktorá sa zaleje horúcou vodou ako káva. V ponuke máme aj proteínový puding, ktorý si každý dokáže tiež veľmi rýchlo pripraviť. Je to chutné, výživné a určené pre športovcov, ale aj bežných ľudí,“ podotkol Marek Ďuriš.

 

LIOFYLIZOVANÉ OVOCIE

Pri výrobe produktov MUSCLESPORT ® sa využíva technológia zmrazeného ovocia, tzv. liofylizované ovocie, ktoré sa nachádza v každom doplnku. „Keď si to namiešate do šejkru, tak tam máte kúsky ovocia, ako keby ste ho práve jedli. Je to veľmi dobre spracované,“ doplnila konateľka Andrea Jakubkovičová a pokračovala: „Ešte by som chcela dodať, že používame suroviny, z ktorých sa vyrábajú detské kojenecké výživy (mlieka) a všetky výrobky sú sladené steviou, nie cukrom.“

 

 

MUSCLESPORT TÍM

V Musclesport tíme sú český kulturista Lubomír Krhut (1. miesto na MS 2013 federácie IBFA v klasickej kulturistike), český silový trojbojár Adam Švehla a slovenská fitneska Denisa Ballová, ktorá však žije v Česku. „Radi by sme tiež aj tu na Slovensku oslovili nejakého športovca a podporovali ho minimálne rok. Mozolani Fitness Cup nám v tomto smere môže pomôcť,“ uviedol Marek Ďuriš.

 

LINK NA PRIHLASOVANIE SA NA SÚŤAŽ: http://www.mozolani.com/prihlaska/

LINK NA ZAKÚPENIE VSTUPENIEK: http://mozolani.com/vstupenky/

 

MOZOLANI FITNESS CUP 2014 PODPORILI:

Generálny partner: TETRAS, hlavný partner: EXTRIFITSLOVAKIA, top partner: MUSCLESPORT, organizátor: MOZOLANI THE FITNESS AUTHORITY, partneri: AQUA COUTURE, INTER-VION, ALOXXI, MULTIPOWER, UNCS, mediálni partneri: EASTLABS, SVĚT KULTURISTIKY, SPORT.SK, RONNIE.CZ, MUSCLE&FITNESS.

 

PR článok