Magazín
Warren na exhibícii, Mamdouh Elssbiay po New York Pro 2014
dátum: 12.08.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Do Olympia Víkendu zostáva menej ako 8 týždňov. Profesionáli už s istou účasťou sa naplno venujú príprave, ktorú si často spestrujú exhibičnými vystúpeniami.

29. ročný egyptský profesionál Mamdouh Elssbiay po triumfe na New York Pro Championship nafotil sériu snímok, ktoré vám prinášame. Na New York Pro si Elssbiay vybojoval priame postupové miesto na Mr. Olympia, a podľa fotografií ktoré zverejnil, sa tento rok máme naozaj na čo tešiť. 

Na tohtoročnej Olympia 212 Showdown sa predstaví aj švédsky profesionál s irackým pôvodom Ahmad Ahmad. Hoci už podpísal kontrakt, ktorý ho zaväzuje k účasti na Olympii, v súčasnom kvalifikačnom rebríčku je na štvrtom mieste, a teoreticky ho môže ešte niekto predbehnúť. Takýto scenár je však málo pravdepodobný, a tak tento kulturista začal predsúťažnú diétu.  Jeho aktuálnu formu môžete posúdiť z nasledujúcich fotografií. 

Branch Warren má za sebou šnúru nevýrazných úspechov. Naposledy sa mu podarilo triumfovať pred domácim publikom na Europa Supershow. Predtým za zmienku stojí snáď iba tretie miesto na EVL´s Prague Pro. Od jari tohto roka smeruje svoje myšlienky na tohtoročnú Olympiu, kde sa pokúsi vylepšiť minuloročné deviate miesto. 8 týždňov pred Olympia Víkendom sa tento americký profesionál predviedol na amatérskej súťaži NPC Battle On The Bay. Ako vyzerala jeho forma môžete posúdiť samy.  

-lr-