Magazín
EXTRIFITSLOVAKIA poradňa – exkluzívne!
dátum: 31.07.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Štartujeme seriál otázok a odpovedí s Extrifit tímom! V spolupráci so spoločnosťou EXTRIFITSLOVAKIA sme pre vás pripravili exkluzívnu poradňu, do ktorej sa môže zapojiť každý záujemca. Stačí položiť otázku konkrétnej hviezdnej osobnosti Extrifit tímu, od ktorej dostanete kvalifikovanú odpoveď.
 

AKO TO BUDE FUNGOVAŤ?

Nebojte sa položiť otázky, všetko, čo vás zaujíma, čo chcete vedieť, v čom potrebujete poradiť! Otázky ohľadne zdravého životného štýlu, tréningu, cvičenia, stravy, doplnkov výživy píšte a posielajte na mail: redaktor@mozolani.com. Akonáhle dostaneme od vás otázky, prepošleme ich tomu členovi Extrifit tímu, ktorého sa pýtate o radu. Ak to budú otázky nie na konkrétneho adresáta, potom ich budeme posielať „extrifiťákom“ tak, aby sme nenechali „vychladnúť“ ani jedného z nich. Odpovede nájdete na www.mozolani.com.

 

ČO MÔŽETE VYHRAŤ?

Každý, kto do 10. septembra pošle otázku, sa zároveň dostane do žrebovania o prezenty od spoločnosti Extrifit. Žrebovať bude Sabína Pleváková. Tak na čo ešte čakáte?! Položte otázku, dostanete odpoveď a možno aj niečo vyhráte!!!

 

KTO VÁM BUDE RADIŤ?

Špičkoví športovci Extrifit tímu majú obrovské skúsenosti. Sú úspešní na súťažných pódiách, ale sú to aj veľmi zdatní osobní tréneri, ktorí prichádzajú do styku s bežnými klientami. Oni vás dostanú do formy, odborne vám poradia a dokonale vás usmernia. Ponúkame vám krátku vizitku vašich radcov. Uvádzame len niektoré výsledky.

 

Sabína Pleváková

- slovenská reprezentantka, bikiny fitness

- kariéra: V roku 2013 juniorská majsterka Európy v Santa Susanne, majsterka sveta žien v Kyjeve, víťazka Olympia Amateur v Prahe, juniorská majsterka sveta v bikiny fitness v Mongolsku. V roku 2014 absolútne prvenstvo na juniorských ME v Santa Susanne, zlato na ME žien v Santa Susanne, triumf na Olympia Amateur Europe v Prahe. Už chce súťažiť medzi profesionálkami.

 

Slavoj Bednář

- český reprezentant, kulturistika

- kariéra: Víťazstvo na amatérskej Mr. Universe federácie NABBA v rokoch 2012 a 2013. V roku 2014 zisk pri svojej premiére v profi-tábore bronzovej medaily na majstrovstvách sveta profesionálov NABBA v Belfaste.

 

Petr Března

- český reprezentant, kulturistika

- kariéra: V roku 2011 bronzová medaila na Arnold Classic Europe v Madride. Jeho kariéru zabrzdilo zranenie, ale už je znovu v príprave.

 

Tomáš Kašpar

 český reprezentant, kulturistika

- kariéra: V decembri 2013 v Aténach absolútne prvenstvo na Joe Weider Diamond Cupu, zisk profesionálnej licencie. Profi-debut by mal mať na EVLS Prague 2014 v Prahe (4. 10.)

 

Vojtěch Koritenský

- český reprezentant, kulturistika

- kariéra: V roku 2010 zlato na majstrovstvách sveta NABBA. V roku 2012 1. miesto na Arnold Classic Europe v Madride. V roku 2014 triumf na Olympia Amateur Europe v Prahe (7. 6.).

 

Milan Obořil

- český reprezentant, kulturistika

- kariéra: V roku 2011 titul juniorského majstra sveta v kulturistike. Momentálne už súťaží v hmotnostnej kulturistike.

 

Jakub Šubrt

- český reprezentant, kulturistika

- kariéra: V roku 2010 absolútne prvenstvo na Mr. Universe WFF v Grécku. V roku 2014 šiesty na Mozolani Classic 4 a bronzový na Olympia Amateur Europe v Prahe.

 

Petr Vaniš

- český reprezentant, kulturistika

- kariéra: majster sveta 2007 – NABBA, 2009 – WABBA, Mr. Universe 2008 – NABBA a 2010 – NAC. Účastník profesionálnej Mr. Olympia 2012 v Las Vegas (IFBB Pro). V roku 2014 skončil na New Zealand Pro strieborný a na Mozolani Pro Classic v Žiline bol šiesty.

 

PREČO PRÁVE EXTRIFIT?

Značka Extrifit bola zaregistrovaná v roku 2007. V súčasnosti patrí medzi najdynamickejších výrobcov športovej a doplnkovej výživy v Českej republike a úspešne distribuuje svoje produkty už aj na slovenskom trhu. Doplnky výživy značky Extrifit našli značnú obľubu obzvlášť u kulturistov a vyznávačov životného štýlu fitness. Extrifit je voľbou pre tých, ktorí hľadajú špičkovú kvalitu, priaznivé ceny a poctivý prístup k zákazníkovi. 

Na Slovensku pôsobí EXTRIFITSLOVAKIA, ktorá pripravuje slovenskú verziu Extrifit tímu.

 

Táto poradňa vznikla vďaka spolupráci so spoločnosťou EXTRIFITSLOVAKIA, ktorá nadviazala dlhodobé partnerstvo s Mozolani The Fitness Authority.

www.extrifitslovakia.sk     

 

www.mozolani.com