Magazín
Mozolani Fitness Cup 2014 bude nominačný
dátum: 07.07.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Mozolani The Fitness Authority zorganizuje z poverenie Slovenskej asociácie kulturistiky, fitness a silového trojboja (SAKFST) v nedeľu 5. októbra (začiatok o 15.30 h) nominačné preteky žien na majstrovstvá sveta a súťaž kategórie physique mužov. Dejiskom podujatia Mozolani Fitness Cup 2014 bude Dom odborov v Žiline.

Na snímke je Michaela Brutenič.

 

Súťažné kategórie

Slovensko patrí vo fitness odvetviach k svetovým veľmociam. Naše fitnesky každoročne nosia medaily z majstrovstiev sveta a Európy. Tento divácky atraktívny šport má svojich verných fanúšikov, ktorí si znovu budú môcť prísť na svoje. Atraktivitu ešte zvýši fakt, že physique men´s bude mať práve v Žiline súťažnú premiéru na Slovensku. Na tomto podujatí budú štartovať najlepšie pretekárky vo fitness, bodyfitness a bikiny fitness.

Na pódiu vystúpia aj dve členky Mozolani The Fitness Authority. Fitneska Barbora Sečkárová-Bunčáková (na ME 2014 získala bronz) a bikiny fitneska Michaela Brutenič (4. miesto na ME 2014). Cieľom oboch bude nominovať sa na IFBB majstrovstvá sveta, ktoré sa uskutočnia 17. – 20. októbra v Montreale.

Súťažné kategórie Mozolani Fitness Cup

- fitness ženy (open kategória)

- bodyfitness (dve kategórie)

- bikiny fitness (tri kategórie)

- physique muži (dve kategórie)

Vstupenky sa budú dať zakúpiť od augusta cez sieť ticketportal.

 

 

Mozolani The Fitness Authority

Spoločnosť Mozolani The Fitness Authority má veľké skúsenosti s organizovaním športových podujatí. V roku 2014 pripravila veľkolepý projekt Mozolani Classic 4, súčasťou ktorého bol Mozolani Pro Classic, keď sa po prvýkrát na jednom pódiu na Slovensku predstavila amatérska a profesionálna kulturistická špička. Veľký úspech zaznamenali aj predošlé tri ročníky Mozolani Classic (2010, 2012 a 2013).

Mozolani The Fitness Authority sa zaoberá nielen organizovaním športových súťaží, ale aj prevádzkou najmodernejších a najkomfortnejších fitnescentier v Žiline (3x) a Banskej Bystrici. Zabezpečuje nadštandardný komplexný servis v oblasti športu, fitness a zdravého životného štýlu. Vďaka dlhodobej spolupráci s významnými spoločnosťami a vrcholovými športovcami sa vie prispôsobiť nadštandardným požiadavkám klientov. V jej portfóliu činnosti je aj poradenstvo, konzultácie a odborné vedenie pri formovaní postavy bez ohľadu na vek a športové ambície, maloobchodný predaj doplnkovej výživy – sieť obchodov Mozolani Fitness Shops. Pôsobí aj ako výhradný zástupca značky UNCS pre SR (UNCS – kolekcia oblečenia pre šport a voľný čas). V Mozolani Fitness Cluboch absolvovali tréningy skutočné hviezdy profesionálnej kulturistiky. Trojnásobný víťaz a úradujúci šampión Mr. Olympia Phil Heath, aktuálny šampión Olympie do 212 libier Flex Lewis, víťaz Arnold Classic Kai Greene, víťaz Mozolani Pro Classic Sami al Haddad, ruský pretekár Alexej Lesukov, bývalý slovenský profesionálny kulturista Jaroslav Horváth, ale aj kompletná amatérska slovenská špička v kulturistike a fitness, športovci z iných oblastí, ľudia zo šoubiznisu a ďalší.

 

Ľubomír Chochula