Magazín
Akim William pred WoS Chicago, Aginskeho návrat na pódium
dátum: 30.06.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Do Olympia Víkendu zostávajú zhruba 3 mesiace, no jeden špičkový kulturista ešte stále nemá istú účasť. Vybojuje si ju nakoniec v Tampe?

William pred Wings of Strength Chicago

Po svojej prvej profesionálnej súťaži na New York Pro, sa 29-ročný americký kulturista Akim Williams rozhodol štartovať aj na Wings of Strength Chicago. Jeho momentálnu formu môžete posúdiť podľa priložených fotografií. Akim v kategórii open natrafí aj napríklad na Roellyho Winklaara, Jeffa Longa alebo Dana Deckera. 

Agrinskiy sa vracia

Po štyroch rokoch od poslednej profesionálnej súťaže, sa na súťažné pódium vracia ruský profesionálny kulturista Vladimir Agrinskiy. Vladimír by chcel stihnúť ešte niektoré jesenné súťaže. Prvú súťaž by mal absolvovať na domácej pôde na Grand Prix Fitness House. Jeho aktuálne fotky boli zhotovené pri Vladimirovej váhe 134 kg. 

V Chicagu chce uspieť aj Zaradez

Medzi „ťažkotonážnikov“ sa na Wings of Strength Chicago o pár dní postaví aj izraelský profesionálny kulturista Maor Zaradez. Ten chce vylepšiť delené 16. miesto z minuloročného PBW Championships, na ktorom triumfoval Evan Centopani, pred druhým Juanom Morelom. 

Martinez chce zabojovať

Victor Martinez ešte zabojuje o istú účasť na tohtoročnom Mr.Olympia. Svojím fanúšikom to oznámil prostredníctvom jednej zo sociálnych sietí. Priame postupové miesto chce tento 40-ročný profesionálny kulturista získať na Wings of Strenght PBW Tampa Pro. K účasti na tejto súťaži ho tlačí najmä skutočnosť, že v kvalifikačnom hodnotení má Martinez zatiaľ iba 9 bodov, a tak na niektorej zvyšnej súťaži potrebuje buď vyhrať, alebo získať cenné body. Pred Olympia Víkendom sa uskutočnia ešte tri súťaže, na ktorých budú môcť pretekári získať buď priame postupové miesto, alebo body do celkového hodnotenia. Sú nimi Wings of Strength Chicago, Evogen Golden State Grand Prix a práve Wings of Strength PBW Tampa Pro.

-lr-