Magazín
Spoločný tréning Cutlera a Greena, “Flex“ v príprave na Olympiu
dátum: 24.06.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Koncom minulého týždňa sa v New Yorku stretli 4-násobný víťaz Mr.Olympia Jay Cutler a jeden z najväčších favoritov na tohtoročný titul Kai Greene.

Okrem spoločného tréningu v známej New Yorskej posilňovni Bev Francis Powerhouse Gym, navštívili Cutler a Greene miestny policajný zbor, s cieľom podporiť tamojších policajtov. Jay Cutler tento rok súťažiť síce nebude, no Kai Greene chce tento rok na Olympii zosadiť z trónu úradujúceho šampióna Phila Heatha. 

James Lewis začína prípravu na Olympiu

V týchto dňoch začína svoju prípravu na Olympia 212 Showdown aj britský profesionálny kulturista James “Flex“ Lewis. Ten sa pod vedením trénera Neila Hilla pokúsi na tejto súťaži už o svoje tretie víťazstvo v rade. Lewis sa po triumfe na Arnold Classic vyjadril, že toto je pravdepodobne jeho posledná sezóna v ľahšej váhovej kategórií. Budúcu sezónu chce venovať budovaniu objemu, a v roku 2016 sa by sa rád predstavil v kategórii open.  

Fritz v USA

Čerstvý držiteľ profesionálnej karty a víťaz nedávnej Olympia Amateur Europe Roman Fritz odcestoval do USA, kde absolvoval fotenie a natáčanie pre svojich sponzorov. Roman sa po zisku profi karty vyjadril, že možnosť štartovať medzi profesionálmi chce využiť už čoskoro. 

-lr-