Magazín
Zraz členov Mozolani The Fitness Authority
dátum: 20.06.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Pred niekoľkými dňami sa v Mozolani The Fitness Authority uskutočnil zraz pretekárov tohto klubu. Osobne sa ho zúčastnili Dominika Krafčíková, Michaela Borovská, Ingrid Zichová, Miroslav Šmahel, Martin Šmondrk, Norbert Vredík a Peter Mrva.

Andrej Mozoláni, Norbert Zajac a Ľuboš Žitník informovali prítomných, ako by mala spolupráca fungovať. Na individuálnych pohovoroch dostali pretekári pokyny k príprave, dohodlo sa, či pôjdu na jesennú sezónu alebo sa budú pripravovať až na jar 2015, ale dozvedeli sa tiež to, čo sa od nich očakáva aj ohľadne medializácie a výstupov na facebook i webový portál mozolani.com. Šéf klubu Andrej Mozoláni na margo toho poznamenal. „Tréningový denník sa píše aj na to, aby sme vedeli analyzovať váš progres. Keď zistíme, že za určité obdobie ste urobili minimálny posun vpred alebo nastane nejaký problém, potom si môžeme preštudovať váš stravovací a tréningový denník a nájsť príčinu toho javu. Samotnú prípravu budeme monitorovať formou videoblogov a formou písaného textu. My to nepovažujeme za tajomstvo, každý človek je iný, každý má inú a individuálnu prípravu. Na vašom príklade, pokiaľ zaznamenáte progres, by sme chceli poukázať, že sa dá zlepšovať.“

Členovia klubu absolvovali na spomínanom stretnutí aj kompletné meranie, váženie a fotenie. Do Mozolani The Fitness Authority patria aj Barbora Sečkárová-Bunčáková, Michaela Brutenič, Andrea Neumannová a Samuel Capko, ktorí v sobotu 14. júna neboli na zraze.

 

Ľubomír Chochula