Magazín
Sami al Haddad na exhibícii, zmeny na Arnold Classic 2015
dátum: 18.06.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Bahrajnský kulturista Sami al Haddad je jedným prvých profesionálov, ktorí podpísali zmluvu o účastí na tohtoročnej Olympia 212 Showdown.

V mimoriadne úspešnej sezóne, chce Sami vylepšiť minuloročné 6. miesto. Tento rok sa mu podarilo triumfovať na Mozolani Pro Classic a BodyPower Pro. V akej forme momentálne Sami je, môžete posúdiť z fotografií, ktoré vznikli na jednej bahrajnskej amatérskej súťaži. 

Arnold Classic 2015

Oficiálne stránky Arnold Sports Festivalu, ktorého súčasťou je aj Arnold Classic, koncom minulého týždňa informovali, že budúci ročník Arnold Classic by mal byť rozšírený o kategórie physique žien a physique mužov. V roku 2015 by sa mal Arnold Sports Festival uskutočniť v dňoch 5. - 8.3 2015 v americkom Ohiu. 

Cedric McMillan v Budapešti

Americký profesionálny kulturista Cedric McMillan sa na ceste domov z Kuvajtu nakrátko zastavil aj maďarskej Budapešti. Tu absolvoval krátky tréning, spojený s fotografovaním a natáčaním pre jeho sponzora. McMillan však nemám ešte istúúčasť na tohtoročnej Olympii, preto bude musieť ešte štartovať na niektorej zo zvyšných súťaží a získať tak body do kvalifikačného hodnotenia. 

-lr-