Magazín
Program FIFA MS 2014, Španieli vyhoreli
dátum: 20.06.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Iné športy
FIFA majstrovstvá sveta vo futbale sa v Brazílii uskutočnia od 12. júna do 13. júla. Titul obhajuje Španielsko. Slovensko na svetový šampionát nepostúpilo.

Obhája Španieli svetový titul? Foto: TASR

 

Program FIFA MS vo futbale 2014 v Brazílii

# Dátum Čas Súperi Fáza

1. 12.06. 22:00 Brazília - Chorvátsko skupina A

2. 13.06. 18:00 Mexiko - Kamerun skupina A

3. 13.06. 21:00 Španielsko - Holandsko skupina B

4. 14.06. 00:00 Čile - Austrália skupina B

5. 14.06. 18:00 Kolumbia - Grécko skupina C

6. 14.06. 21:00 Uruguaj - Kostarika skupina D

7. 15.06. 00:00 Anglicko - Taliansko skupina D

8. 15.06. 03:00 Pobrežie Slonoviny - Japonsko skupina C

9. 15.06. 18:00 Švajčiarsko - Ekvádor skupina C

10. 15.06. 21:00 Francúzsko - Honduras skupina E

11. 16.06. 00:00 Argentína - Bosna a Hercegovina skupina F

12. 16.06. 18:00 Nemecko - Portugalsko skupina G

13. 16.06. 21:00 Irán - Nigéria skupina F

14. 17.06. 00:00 Ghana - USA skupina G

15. 17.06. 18:00 Belgicko - Alžírsko skupina H

16. 17.06. 21:00 Brazília - Mexiko skupina A

17. 18.06. 00:00 Rusko - Kórejská republika skupina H

18. 18.06. 18:00 Austrália - Holandsko skupina B

19. 18.06. 21:00 Španielsko - Čile skupina B

20. 19.06. 00:00 Kamerun - Chorvátsko skupina A

21. 19.06. 18:00 Kolumbia - Pobrežie Slonoviny skupina C

22. 19.06. 21:00 Uruguaj - Anglicko skupina D

23. 20.06. 00:00 Japonsko - Grécko skupina C

24. 20.06. 18:00 Taliansko - Kostarika skupina D

25. 20.06. 21:00 Švajčiarsko - Francúzsko skupina E

26. 21.06. 00:00 Honduras - Ekvádor skupina E

27. 21.06. 18:00 Argentína - Irán skupina F

28. 21.06. 21:00 Nemecko - Ghana skupina G

29. 22.06. 00:00 Nigéria - Bosna a Hercegovina skupina F

30. 22.06. 18:00 Belgicko - Rusko skupina H

31. 22.06. 21:00 Kórejská republika - Alžírsko skupina H

32. 23.06. 00:00 USA - Portugalsko skupina G

33. 23.06. 18:00 Holandsko - Čile skupina B

34. 23.06. 18:00 Austrália - Španielsko skupina B

35. 23.06. 22:00 Kamerun - Brazília skupina A

36. 23.06. 22:00 Chorvátsko - Mexiko skupina A

37. 24.06. 18:00 Taliansko - Uruguaj skupina D

38. 24.06. 18:00 Kostarika - Anglicko skupina D

39. 24.06. 22:00 Japonsko - Kolumbia skupina C

40. 24.06. 22:00 Grécko - Pobrežie Slonoviny skupina C

41. 25.06. 18:00 Nigéria - Argentína skupina F

42. 25.06. 18:00 Bosna a Hercegovina - Irán skupina F

43. 25.06. 22:00 Honduras - Švajčiarsko skupina E

44. 25.06. 22:00 Ekvádor - Francúzsko skupina E

45. 26.06. 18:00 Portugalsko - Ghana skupina G

46. 26.06. 18:00 USA - Nemecko skupina G

47. 26.06. 22:00 Kórejská republika - Belgicko skupina H

48. 26.06. 22:00 Alžírsko - Rusko skupina H

PLAYOFF

49. 28.06. 18:00 1A - 2B osemfinále

50. 28.06. 22:00 1C - 2D osemfinále

51. 29.06. 18:00 1B - 2A osemfinále

52. 29.06. 22:00 1D - 2C osemfinále

53. 30.06. 18:00 1E - 2F osemfinále

54. 30.06. 22:00 1G - 2H osemfinále

55. 01.07. 18:00 1F - 2E osemfinále

56. 01.07. 22:00 1H - 2G osemfinále

57. 04.07. 22:00 - štvrťfinále

58. 04.07. 18:00 - štvrťfinále

59. 05.07. 22:00 - štvrťfinále

60. 05.07. 18:00 - štvrťfinále

61. 08.07. 22:00 - semifinále

62. 09.07. 22:00 - semifinále

63. 12.07. 22:00 - o 3. miesto

64. 13.07. 21:00 - finále