Magazín
Northern California Pro 2014 – Weiterová v Top 6
dátum: 11.06.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Okrem prestížnej Olympia Amateur Europe sa uplynulý víkend uskutočnila pod hlavičkou IFBB ďalšia profesionálna súťaž, v ktorej dostali príležitosť pretekárky z kategórie bikiny a bikiny masters.

V kategórii bikiny sa predstavilo spolu pätnásť pretekárok, z ktorých víťazka získala jedno priame postupové miesto na tohtoročnú Bikiny Olympia. Medzi víťazku a ostatné pretekárky bola rozdelená finančná prémia vo výške 3000 dolárov. Okrem víťazky nedávneho Dennis James Classic 2014 Angely Marquez, sa v štartovom poli objavila aj Slovenka Nikola Weiterová, ktorá nakoniec v tvrdej konkurencii skončila na výbornom piatom mieste, a pripísala si tak cenný bod do celkového rebríčka pre kvalifikáciu na tohtoročnú Bikiny Olympia. Celkovo má 11 bodov a v predbežnom hodnotení figuruje zatiaľ na postupovom štvrtom mieste.

Z víťazstva na Northern California Pro 2014 sa radovala spomínaná Angela Marquez, druhá skončila účastníčka minuloročnej Bikiny Olympia Jessica Arevalo. Finálovú trojicu uzavrela víťazka februárového Legends Pro Classic Christie Marquez.      

Výsledky Northern California Pro 2014 – bikiny žien

1.Angela Marquez

2.Jessica Arevalo

3.Christie Marquez

4.Janelle Saitone-McGuire

5.Nikola Weiterová

6.Krissy Chin

7.Amy Updike

8.Lisa Asuncion

9.Katherine Williams

10.Nissan Weaver

11.Rosemary Valenzuela

12.Michelle Mein

13.Sandy Avelar

14.Liana Hamilton

15.Stacey Naito

Angela Marquez

Jessica Arevalo

Christie Marquez

Nikola Weiterová

Northern California Pro 2014 - bikiny žien masters

V tejto kategórii štartovalo spolu šesť pretekárok starších viac ako 35 rokov.  Nesúťažilo sa však o postupové miesto na Olympia Weekend, ale „iba“ o podiel z finančnej prémie vo výške 3000 dolárov.  Najväčšiu časť z nej si vybojovala nakoniec Krissy Chin.

Výsledky Northern California Pro 2014 - bikiny žien masters

1.Krissy Chin

2.Rosemary Valenzuela

3.Michelle Mein

4.Sandy Avelar

5.Liana Hamiltion

6.Stacey Naito

Krissy Chin

-lr-