Magazín
Vaniš vás pozýva na Extrifit training day
dátum: 06.06.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Mozolani The Fitness Authority a spoločnosť Extrifit pripravili zaujímavú promo-akciu pre všetkých priaznivcov kulturistiky. Tí sa budú môcť bezplatne zúčastniť seminára a zatrénovať si s Extrifit tímom, ktorý im bude k dispozícii aj počas autogramiády, ale potešiť by ich mohla aj ochutnávka produktov z portfólia tejto značky.

 

KDE A KEDY TO BUDE?

- MM Fitness v B. Bystrici (www.mozolani.com/fitness/bb), sobota 21. júna o 10.00 h

- Mozolani Fitness Club Solinky v Žiline (www.mozolani.com/fitness/solinky), nedeľa 22. júna o 10.00 h.

Akciu odštartuje bezplatný seminár, na ktorom budú prednášať členovia Extrifit tímu. Na vaše otázky budú odpovedať Milan Obořil, Tomáš Kašpar, Slavoj Bednář, Vojtěch Koritenský, Jakub Šubrt a Petr Vaniš. Po seminári si môžete bezplatne zatrénovať s týmito športovcami. Bonusom pre vás bude autogramiáda a ochutnávka. Môžete sa tešiť na veľkú porciu kvalitných svalov. Tak využite príležitosť, bezplatne sa zúčastníte seminára a zatrénujete si so športovými osobnosťami! 

 

Na snímke je Petr Vaniš.

 

PETR VANIŠ

Petr Vaniš má 41 rokov, je to profesionálny kulturista kategórie do 212 libier. Pred dvomi rokmi sa zúčastnil prestížnej Olympie v Las Vegas, ale žiaľ, zo súťaže musel zo zdravotných dôvodov odstúpiť. V aktuálnej sezóne skončil na cennom 2. mieste na pretekoch New Zealand Pro 2014 v Aucklande (marec), za čo si pripísal štyri body do kvalifikačného rebríčka, z ktorého po sčítaní všetkých bodov najlepší piati postúpia na Olympiu. Potom veľmi chcel uspieť aj na májovom Mozolani Pro Classic v Žiline, ale nedopadlo to tak, ako chcel a obsadil 6. miesto. O dva týždne neskôr bol v Birminghame na Body Power Pro 2014 dokonca až štrnásty. Teraz ho znovu budete môcť vidieť na Slovensku. „Ahojte, všetkých vás pozdravujem. Rezervujete si termín 21. a 22. jún, keď sa V. Bystrici a na druhý deň vo fitku na Solinkách v Žiline uskutoční prvý Extrifit training day na Slovensku. Zúčastníte sa semináru, zacvičíte si s nami, ochutnáte prípravky tejto značky a podpíšeme vám plagáty. Tešíme sa na vás.“

 

JAKUB ŠUBRT

„V Česku je o tieto semináre slušný záujem. Vždy sa to koná v nejakom fitku, pričom predchádza tomu mediálna propagácia, čo sa týka našich chlapcov, minimálne na facebooku. Naposledy sme mali plné fitko u Slavoja Bednářa v Pardubiciach. Myslím si, že to bude pre ľudí lákavé aj na Slovensku, kde to bude po prvý raz. Je to zaujímavá akcia, ľudia sa môžu veľa toho dozvedieť a získať nové skúsenosti. V Extrifit tíme som trištvrte roka, ale chlapcov odtiaľ poznám už dlho,“ povedal nám 26-ročný Jakub Šubrt, ktorý len vlani prestúpil do IFBB, keďže predtým žal úspechy v iných kulturistických federáciách. „Vyhral som Mr. Universe NABBA juniorov, majstrovstvá sveta NABBA juniorov, Mr. Universe WFF juniorov a Mr. Universe WFF mužov (dokonca absolútne). Napokon som sa rozhodol odísť do najprestížnejšej federácie IFBB. Svoj debut som absolvoval na Arnold Classic Europe 2013 v Madride, kde som skončil tesne pred finálovými bránami,“ dodal Jakub Šubrt.


 

EXTRIFIT TRAINING DAY

Jeden zo spoločníkov Extrifitu Martin Andrej hovorí o tom, čo si od tejto iniciatívy sľubujú. „V Česku takéto semináre robíme už štyri roky a tri až štyrikrát ročne. Má to tam dosť veľkú odozvu. Teraz si to ideme vyskúšať na Slovensku, kde to bude prvý ročník. Radi by sme značku Extrifit dostali na Slovensku trochu viac do povedomia, ale nebude to len propagácia doplnkov výživy. Predstavíme náš Extrifit tím. Chceme sa zamerať na ľudí, ktorí si budú kupovať naše výrobky, ale o ktorých sa potom budeme starať. Ktovie, možno aj na Slovensku sa vytvorí nejaký Extrifit klub, v ktorom sa budú slovenskí borci pripravovať, tak ako je tomu v Česku, a budú dotovaní týmito výrobkami. Našich pretekárov sa na seminári ľudia môžu spýtať všetko, čo ich zaujíma – o strave, tréningu a pod.“

Značka Extrifit bola zaregistrovaná v roku 2007. V súčasnosti patrí medzi najdynamickejších výrobcov športovej a doplnkovej výživy v Českej republike a úspešne distribuuje svoje produkty aj do zahraničia. Doplnky výživy značky Extrifit našli značnú obľubu obzvlášť u kulturistov a vyznávačov životného štýlu fitness.

 

Ľubomír Chochula, www.mozolani.com