Magazín
Toronto Pro Supershow 2014 - triumf Morela
dátum: 02.06.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
V kanadskom Toronte sa uplynulý víkend uskutočnil štvrtý ročník profesionálnej súťaže Toronto Pro Supershow 2014. Okrem kategórie do 212 libier súťažili profesionáli aj v kategóriách kulturistika mužov open a kulturistika, fitness, figure a bikiny fitness žien.

Toronto Pro Supershow 2014 - kulturistika mužov open

Na pódiu sa predstavilo spolu 16 kulturistov. Podľa predpokladov sa v prvom vyvolávaní objavili Jonathan Delarosa a Juan Morel, ktorých doplnili Johnnie Jackson a Toney Freeman. Najväčším kandidátom na víťazstvo zo spomenutej štvorice bol Morel, ktorý nakoniec všetky predsúťažné prognózy potvrdil, a s prehľadom si vybojoval prvé miesto. 23-ročný Morel tak získal svoje druhé víťazstvo na profesionálnej súťaži. Okrem finančnej prémie si tak vybojoval aj priame postupové miesto na tohtoročnú súťaž Mr. Olympia.

Za Morelom sa na druhom mieste umiestnil Johnnie Jackson, ktorý na súťaži predstavil svoj obvyklý štandard s dominantnou hornou polovicou tela a slabšou dolnou polovicou. V poradí štvrtá súťaž v prebiehajúcej sezóne vyniesla nakoniec tretie miesto Jonathanovi Delarosovi. 

Výsledky Toronto Pro Supershow 2014 - kulturistika mužov open

1.Juan Morel

2.Johnie Jackson

3.Jonathan Delarosa

4.Toney Freeman

5.Lionel Beyeke

6.Henri-Pierre Ano

7.Jeff Long

8.Anwar Sejf

9.Zahner Moukahal

10.Clarence DeVis

Juan Morel

Johnie Jackson

Jonathan Delarosa

Toronto Pro Supershow 2014 - kulturistika žen

Pre profesionálne kulturistky bola Toronto Pro Supershow vôbec prvou profesionálnou súťažou v prebiehajúcej sezóne. V tejto kategórii sa nakoniec predstavilo spolu štrnásť pretekárok, z ktorých sa najlepšie darilo Brazílčanke Simone de Oliveire. Druhá skončila Alana Shipp, tretia skončila začínajúca pretekárka Virginia Sanchez.  

Výsledky Toronto Pro Supershow 2014 - kulturistika žen

1.Simone de Oliveira

2.Alana Shipp

3.Virginia Sanchez

4.Margie Martin

5.Lisa Giesbrecht

6.Christine Envall

7.Melody Spetko

8.Wendy McCready

9.Tonia More

10.Nancy Clark

11.Joanne Williams

Simone de Oliveira 

Alana Shipp

Virginia Sanchez

-lr-