Magazín
Magnetom pražskej Olympie sú profi-karty
dátum: 02.06.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Na prestížnej súťaži Olympia Amateur Europe, ktorá sa uskutoční 6. a 7. júna v Tipsport aréne v Prahe, sa predstaví niekoľko Slovákov a Sloveniek. Podujatie sa koná práve v roku, keď profesionálna Olympia oslavuje 50. výročie. V Prahe sa bude súťažiť v piatich kategóriách, ktorých absolútni víťazi dostanú profi-kartu. V bikiny fitness sa ambíciou smerom do profi netají slovenská reprezentantka Sabína Pleváková.

Zvíťazí v Prahe Sabína Pleváková?

 

ZOZNAM ŠTARTUJÚCICH:

Bikiny fitness do 163 cm

Sara Reisetbaouer (AUT)

Stephanie Davis (AUT)

Dora Adanic (CRO)

Veronika Javorská (CZE)

Adenike Endtová (CZE)

Lucie Juřičková (CZE)

Swetlana Kreipl (GER)

Apostolia Lyviaki (GRC)

Beata Budavari (HUN)

Bianka Marton (HUN)

Agnes Sebestyen (HUN)

Marija Naceva (MCD)

Annet Meulenbroek (NLD)

Dorota Galinska (POL)

Elsa Alexnadra Pena (POR)

Andrea Sandici (ROM)

Alena Demkiv (RUS)

Olga Fedorova (RUS)

Anna Kiseleva (RUS)

Daria Navarrskaya (RUS)

Olga Blokhina (RUS)

Sabina Pleváková (SVK)

Iveta Kuglerová (SVK)

Jennifer Rocio Moreno (ESP)

Marisa Lobato (ESP)

Inmaculada Gual (ESP)

Veronica Kapica (SWE)

Kateryna Tkachenko (UKR)

Viktoriia Baula (UKR)

Daria Amelchenko (UKR)

Gizelle Higinson (GBR)

Nikki Jenkins (GBR)

Victoria Gill (GBR)

 

Bikiny fitness do 168 cm

Barbara Beit (AUT)

Claire Trojkovic (CRO)

Eva Nutilová (CZE)

Petra Tchuřová (CZE)

Meruyert Shulkeva (CZE)

Maria Pomerantseva (CZE)

Melanie Roller (GER)

Claudia Czornitzek (GER)

Barbara Gyori-Bredak (HUN)

Patricia Farkas (HUN)

Tunde Fejete (HUN)

Kata Kiss (HUN)

Sosa Dixon Arasay (ITA)

Vera Alexandrova (RUS)

Elena Sokolova (RUS)

Svetlana Vinogradova (RUS)

Tatiana Prokofyeva (RUS)

Denisa Lipovská (SVK)

Jana Mílová (SVK)

Martina Sedlárová (SVK)

Frida Sjostrom (SWE)

Olga Viazmetinova (UKR)

Nina Ross (GBR)

Georgia Simmons (GBR)

Karina Skowronska (GBR)

Ruth Dales (GBR)

Kristbjorg Jonasdottir (GBR)

 

Bikiny fitness nad 168 cm

Andrea Ulz (AUT)

Radka Zvolanek Prasková (CZE)

Jana Waclawková (CZE)

Michaela Habartová (CZE)

Jana Jeřábková (CZE)

Marie Mikšová (CZE)

Dana Faktorová (CZE)

Veronika Szalayová (CZE)

Egle Eller-Nabi (EST)

Rebeca Burger (FRA)

Kathrin Weishaupt (GER)

Nora Kovacs (HUN)

Karen Lind Thompson (ICE)

Paula Banot (POL)

Marta Mroczkowska (POL)

Nelli Moshkina (RUS)

Olga Putrova (RUS)

Ksenia Sheveleva (RUS)

Olga Soloieva (RUS)

Karin Majorošová (SVK)

Veronika Gulášová (SVK)

Olívia Pohánková (SVK)

Elisabeth Perez (ESP)

Carolina Cayuela (ESP)

Alla Semenova (UKR)

Oksana Davydova (UKR)

Galyna Shpak-Levenberg (UKR)

Sandra Jokic (NOR)

Laura Ashwell (GBR)

Kathryn Farnden (GBR)

 

Fitness do 163 cm

Vera Egorova (RUS)

Mariana Holbová (SVK)

Nikolett Szabo (HUN)

Dorottya Agoston (HUN)

Dominika Krafčíková (SVK)

 

Fitness nad 163 cm

Luidmila Nikita (RUS)

Tatiana Dvortsova (RUS)

Barbora Sečkarová-Bunčáková (SVK)

Oksana Orobets (UKR)

Olga Demchuk (UKR)

 

Physique žien do 163 cm

Andrijana Dabic (AUT)

Petra Urbánková (CZE)

Lenka Ferenčuková (CZE)

Muriel Boumazza (FRA)

Daniela Pfeiffer (GER)

Rita Hardenberg (GER)

Sandra Griffin (GER)

Anastasia Papoutsaki (GRC)

Vasiliki Moutopoulov (GRC)

Zsuzsanna Tirpák (HUN)

Edina Besze (HUN)

Fino Mara (ITA)

Petra Kubandová (SVK)

Joanna Romano (ESP)

Olga Chernous (UKR)

 

Physique žien nad 163 cm

Ria Hrušovská (CZE)

Renata Hronová (CZE)

Deniz Karaman (GER)

Petra Welker (GER)

Sabine Knieriemen (GER)

Eniko Horvath (HUN)

Anita Hegedűs (HUN)

Parisi Ester (ITA)

Alina Cepuriniene (LTU)

Liudmila Goshko (RUS)

Jenny Olsson (SWE)

Minette Onler (SWE)

Tetyana Mikheychik (UKR)

Olena Kistruga (UKR)

Alessandra Tumosolo (GBR)

 

Kulturistika do 80 kg

Luboš Chmelenský (CZE)

Jaroslav Cink (CZE)

Petr Cink (CZE)

Petr Fric (CZE)

Karim Boumaza (FRA)

Daniel Priewisch (GER)

Ismail Borucu (GER)

Nuvoloni Roberto (ITA)

Zuccaro Alex (ITA)

Raymond Simon (HOL)

Alexey Denisov (RUS)

Marcel Jaseň (SVK)

Michael Motanov (GBR)

Gordon Singh (GBR)

Artur Szudrowicz (POL)

 

Kulturistika do 90 kg

Manuel Narath (AUT)

Ladislav Kurčík (CZE)

Vojtěch Koritenský (CZE)

Josef Furin (CZE)

Milan Šádek (CZE)

Filip Grznár (CZE)

Jiří Vacek (CZE)

Jakub Šubrt (CZE)

Martin Dajč (CZE)

Ott Kivikas (EST)

Marc Fischer (GER)

Furiosi Daniele (ITA)

Nerijus Tamosaitis (LTU)

Ermelio Scoop (NLD)

Samir Troudi (NOR)

Tomasz Pabiniak (POL)

Roman Dudushkin (RUS)

Igor Ozernoy (RUS)

Martin Krakovský (SVK)

Marek Radošovský (SVK)

Antonio Gutierrez (ESP)

Andrey Yashchenko (UKR)

Edwin Narnor (GBR)

Jakub Potocki (POL)

Jaroslaw Makowiecki (POL)

 

Kulturistika do 100 kg

Andrei Kulik (BLR)

Ilya Lukavets (BLR)

Avraam Kyriacou (CYP)

Patrik Jablonski (CZE)

Martin Drab (CZE)

Michal Sitter (CZE)

Bouhlal Chakib (ITA)

Tomasz Lech (POL)

Tomasz Winnicki (POL)

František Feja (SVK)

Martin Němec (SVK)

Miha Zupan (SLO)

 

Kulturistika nad 100 kg

Dr.Wolfagang Schober (AUT)

Andre Dufrasnes (BEL)

Petar Klančir (CRO)

Libor Voborník (CZE)

Stephan Canetti (FRA)

Roman Fritz (GER)

David Hoffmann (GER)

Michael Muzo (NLD)

Raylison Maria (NLD)

Charlie Chirah Abooh (NOR)

Bartosz Guran (POL)

Tomasz Bobrowski (POL)

Vitaly Fateev (RUS)

Alekandr Alekseev (RUS)

Luboš Kalina (SVK)

Arthur Kovalev (UKR)

Pavlo Chernous (UKR)

Emil Kalenski (POL)

 

Physique mužov do 178 cm

Thomas Muhlberger (AUT)

Štepán Ginzel (CZE)

Nassim Sahili (FRA)

Henrique De Carvallo (FRA)

Steven Todd (GER)

Johanes Falke (GER)

Bernhard Franz (GER)

Phillip Zwoll (GER)

Gál Balint (HUN)

Dome Foldi (HUN)

Tozzi Valentino (ITA)

Regimantas Sinkevicius (LTU)

Alessandro Balsamo (MLT)

Django Sjak Shie (NLD)

Dennis Johansen (NOR)

Tobiasz Rusek (POL)

Rui Miguel Ferreita (POR)

Alejandro Miguelez (ITA)

Luis Ivan Perez (ESP)

Mario Hervas (ESP)

Jorge Martinez (ESP)

Martin Hanzel (SWE)

Pontus Koskelainen (SWE)

Mohamed Ali (SWE)

Ben Noy (GBR)

 

Physique mužov nad 178 cm

Christoph Friedl (AUT)

Alexander Friedl (AUT)

Ladislav Nový (CZE)

Václav Volf (CZE)

Jiří Velímek (CZE)

Ivan Sčibravý (CZE)

Nikola Cigolinov (CZE)

Jonáš Fidler (CZE)

Martin Mester (CZE)

Jan Toušek (CZE)

Jakub Kiovský (CZE)

Aleš Dušek (CZE)

Petr Polák (CZE)

Javier Francisco Roldán (CZE)

Richard Bílík (CZE)

Miroslav Kadlec (CZE)

Jan Matoušek (CZE)

Jaani Inkinen (FIN)

Markus Schmidt (GER)

Gergely Horvath (HUN)

Peter Gál (HUN)

Toma Uroska (LTU)

Anis Anmar (NLD)

Marcin Depkowski (POL)

Adam Nowacki (POL)

Jacek Kramek (POL)

Grzegorz Placzkowski (POL)

Georgiy Vagin (RUS)

Sergey Mironov (RUS)

Andrej Rantasa (SLO)

Juan Jose Perez (ESP)

Ephraim Great (ESP)

Chris Harnell (SWE)

Sergii Kravchenko (UKR)

Mikhail Generalov (UKR)

Leon Williams (GBR)

Mikolaj Polaszewski (GBR)

 

-kl-