Magazín
Toronto Pro Supershow 2014 – Čambal v druhej desiatke
dátum: 01.06.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
V kategórii do 212 libier sa na tohtoročnom Toronto Pro Supershow predstavil aj slovenský zástupca Marián Čambal. Okrem bronzového pretekára z Mozolani Pro Classic 2014 sa na súťažnom pódiu objavil aj český pretekár Lukáš Osladil. Ktorému z tejto dvojice sa na pódiu darilo lepšie?

Celkovo na pódium nastúpilo v tejto kategórii 27 kulturistov. V prvom semifinálovom vyvolávaní však ani jeden pretekár z česko-slovenskej dvojice nefiguroval. O najlepšie umiestnenia mali podľa prvého semifinálového vyvolávania bojovať Guy Cisternino, Mboya Edwards, Mark Dugdale, Raul Carrasco, Thomas Benagli a Marvin Ward. Najčastejšie boli porovnávaní Cisternino, Carrasco a Edwards, a práve títo pretekári mali obsadiť prvé tri miesta. V druhom vyvolávaní dostali k trojici  Dugdale, Ward a Benagli, príležitosť aj Bailes a Sapir. V treťom vyvolávaní sa nakoniec objavil aj Lukáš Osladil, žiaľ, Marián Čambal sa objavil až vo štvrtom vyvolávaní.  

Z druhého tohtoročného víťazstva sa nakoniec tešil Guy Cisternino (USA), ktorý si tak zabezpečil priame postupového miesto na Olympia 212 Showdown. Druhé miesto nakoniec získal Raul Carrasco zo Španielska, tretie miesto obsadil Mark Dugdale.

Veľmi dobré siedme miesto si nakoniec zo súťaže odniesol Lukáš Osladil. Marián Čambal bol nakoniec sporne odsunutý až na delené 16. miesto.

Guy Cisternino

Raul Carrasco

Mark Dugdale

Lukáš Osladil

Marián Čambal

Toronto Pro Supershow 2014 - kulturistika mužov do 212 libier

1.Guy Cisternino

2.Raul Carrasco

3.Mark Dugdale

4.Marvin Ward

5.Mboya Edwards

6.Thomas Benagli

7.Lukáš Osladil

8.Amit Sapir

9.Mehdi Hatami

10.Anthony Bailes

11.Guy Ducasse

12.Shaun Clarida

13.Zane Watson

14.Rod Ketchens

15.Rob Belisle

16.Oliver Adzievski

16.Marian Čambal

16.James Darling

16.Darron Glenn

16.Jocelyn Jean

16.Brian Pazdzierz

16.Panexce Pierre

16.Carlos Rabiei

16.Vicente Santamaria

16.Gregory Ulysse

16.Quincy Winklaar

16.Fernando Noronha

-lr-