Magazín
Kai Greene ako ambasádor Olympie
dátum: 30.05.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Ambasádorom súťaže Olympia Amateur Europe, ktorá sa uskutoční 6. a 7. júna v Prahe, je jedna z najväčších kulturistických hviezd súčasnosti, vicešampión Mr. Olympia, populárny americký ťažkotonážnik Kai Greene. Fanúšikovia sa môžu tešiť okrem iného aj na jeho exhibíciu, seminár či autogramiádu.

 

V sobotu 7. júna o 9.30 h odštartuje v VIP priestoroch Tipsport arény v Prahe exkluzívny seminár s Kai Greenom. Na ňom ponúkne návštevníkom pohľad do zákulisia profesionálnej kulturistiky, podelí sa s nimi o svoje zážitky z najväčších súťaží a poodhalí svoje súkromie. Fanúšikovia tak budú mať unikátnu možnosť porozprávať sa a odfotiť sa s jednou z najväčších kulturistických superstar.

 

Kai Greene sa nechal počuť: „Bude to moja druhá návšteva Prahy, do ktorej sa budem vždy rád vracať. Vlani som tu zvíťazil na EVLS Prague Pro. Toto víťazstvo si veľmi cením. Bola to veľmi dôležitá súťaž. Na úlohu ambasádora Olympia Amateur Europe sa veľmi teším. Mojím cieľom je, aby aj ostatní našli odvahu plniť si svoje sny. Budem rád, ak pomôžem ešte viac zviditeľniť kulturistiku na starom kontinente. Užijeme si skvelú atmosféru, veď ide o Olympiu. Na mojom seminári budem fanúšikov vyzývať, aby sa pýtali na čokoľvek, lebo keď sa nespýtate, nič sa nedozviete.“

-ľch-