Magazín
Šubrt vás pozýva na tréning s Extrifit tímom
dátum: 30.05.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Člena Extrifit tímu, českého kulturistu Jakuba Šubrta ste mohli vidieť na Mozolani Classic 4, kde sa v kategórii do 95 kg umiestnil na 6. priečke. Momentálne je v príprave na súťaž Olympia Amateur (6. a 7. júna), ktorá bude jeho vrcholom jarnej sezóny, ale v druhej polovici júna príde na Slovensko znovu. Tentoraz na promo akciu, ktorá sa uskutoční v B. Bystrici a Žiline.

Bezplatný seminár a tréning s Extrifit tímom

So spoločnosťou Extrifit sme pre vás pripravili lahôdku. V Mozolani Fitness Cluboch sa budete môcť bezplatne zúčastniť seminára a zatrénovať si s Extrifit tímom, ktorý vám bude k dispozícii aj počas autogramiády, ale potešiť by vás mohla aj ochutnávka produktov z portfólia tejto značky.

KDE A KEDY SA SEMINÁR USKUTOČNÍ?

- MM Fitness v B. Bystrici (www.mozolani.com/fitness/bb), sobota 21. júna o 10.00 h

- Mozolani Fitness Club Solinky v Žiline (www.mozolani.com/fitness/solinky), nedeľa 22. júna o 10.00 h.

Akciu odštartuje bezplatný seminár, na ktorom budú prednášať členovia Extrifit tímu. Na vaše otázky budú odpovedať Milan Obořil, Tomáš Kašpar, Slavoj Bednář, Vojtěch Koritenský, Jakub Šubrt a Petr Vaniš. Po seminári si môžete bezplatne zatrénovať s týmito športovcami. Bonusom pre vás bude autogramiáda a ochutnávka.

Môžete sa tešiť na veľkú porciu kvalitných svalov. Tak využite príležitosť, bezplatne sa zúčastníte seminára a zatrénujete si so športovými osobnosťami! 


JAKUB ŠUBRT

„V Česku je o tieto semináre slušný záujem. Vždy sa to koná v nejakom fitku, pričom predchádza tomu mediálna propagácia, čo sa týka našich chlapcov, minimálne na facebooku. Naposledy sme mali plné fitko u Slavoja Bednářa v Pardubiciach. Myslím si, že to bude pre ľudí lákavé aj na Slovensku, kde to bude po prvý raz. Je to zaujímavá akcia, ľudia sa môžu veľa toho dozvedieť a získať nové skúsenosti. V Extrifit tíme som trištvrte roka, ale chlapcov odtiaľ poznám už dlho,“ povedal nám 26-ročný Jakub Šubrt, ktorý len vlani prestúpil do IFBB, keďže predtým žal úspechy v iných kulturistických federáciách. „Vo svojich 19-tich rokoch som ako prvý Čech v histórii vyhral Mr. Universe NABBA juniorov, o rok neskôr som zvíťazil na majstrovstvách sveta NABBA juniorov, tuším, že tiež ako prvý Čech. V roku 2010 som sa v Grécku stal šampiónom Mr. Universe WFF juniorov a tam som uprosil rozhodcov, aby ma pustili štartovať aj medzi mužmi. Podarilo sa a vyhral som aj mužskú kategóriu Mr. Universe WFF – dokonca absolútne. Napokon som sa rozhodol odísť do najprestížnejšej federácie IFBB. Svoj debut som absolvoval na Arnold Classic Europe 2013 v Madride, kde som skončil tesne pred finálovými bránami. Na Mozolani Classic 4 som bol šiesty. Bola to pekná súťaž. Promotér Andrej Mozoláni je veľký sympaťák. Som rád, že som ho mohol spoznať. Mojím vrcholom v tejto sezóne bude Olympia Amateur (6. a 7. júna). V Prahe budem štartovať v kategórii, buď do 90 kg alebo nad 90 kg, podľa toho, akú budem mať konečnú váhu. Chcem si na týchto pretekoch hlavne zasúťažiť a ukázať sa doma pred všetkými fanúšikmi v dobrej forme. Dúfam, že mi to vyjde. Konkurencia bude silná, neočakávam, že by som mohol vyhrať, ale keby sa mi podarilo dosiahnuť nejaký dobrý výsledok, bolo by to super,“ dodal Jakub Šubrt.


 

EXTRIFIT TRAINING DAY

Jeden zo spoločníkov Extrifitu Martin Andrej hovorí o tom, čo si od tejto iniciatívy sľubujú. „V Česku takéto semináre robíme už štyri roky a tri až štyrikrát ročne. Má to tam dosť veľkú odozvu. Teraz si to ideme vyskúšať na Slovensku, kde to bude prvý ročník. Radi by sme značku Extrifit dostali na Slovensku trochu viac do povedomia, ale nebude to len propagácia doplnkov výživy. Predstavíme náš Extrifit tím. Chceme sa zamerať na ľudí, ktorí si budú kupovať naše výrobky, ale o ktorých sa potom budeme starať. Ktovie, možno aj na Slovensku sa vytvorí nejaký Extrifit klub, v ktorom sa budú slovenskí borci pripravovať, tak ako je tomu v Česku, a budú dotovaní týmito výrobkami. Našich pretekárov sa na seminári ľudia môžu spýtať všetko, čo ich zaujíma – o strave, tréningu a pod.“

Značka Extrifit bola zaregistrovaná v roku 2007. V súčasnosti patrí medzi najdynamickejších výrobcov športovej a doplnkovej výživy v Českej republike a úspešne distribuuje svoje produkty aj do zahraničia. Doplnky výživy značky Extrifit našli značnú obľubu obzvlášť u kulturistov a vyznávačov životného štýlu fitness.

www.mozolani.com