Magazín
Mozolani Classic 4 - výsledky M-SR v kulturistike
dátum: 04.05.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Vrcholom sobotňajšieho programu Mozolani Classic 4 v Žiline boli medzinárodné majstrovstvá Slovenska v kulturistike a klasickej kulturistike mužov. Medailisti všetkých štyroch kategórii váhovej kulturistiky postúpili do nedeľňajšieho súboja o absolútneho víťaza amatérskej časti Mozolani Classic 4.

 

KULTURISTIKA DO 75 KG

1. Miroslav Škadra (Fitness Tabo Zuzana N. Baňa)

2. Michal Kertés (Pro Body Košice)

3. Jerguš Baláž (Kulturistický oddiel TJ Kremnica)

4. Vladimír Oršula (Power Šport Club ATU Košice)

5. Ondrej Bajzlík (Olympic FC Dubnica)

6. Miroslav Šeďo (VTJ Technika L. Mikuláš)

7. Petr Frič (Česko)

8. Miroslav Lelko (TJ Sokol Vinohrady Bratislava)

9. Lukáš Skirka (ŠK Leles Kapoňa)

10. mateěj Ryšavý (Česko) 

11. Robert Lendel (Power Body Topoľčany)

12. Jozef Borčík (ŠK Universal Prešov)

13. Juraj Gombaský (Milasport Revúca)

14. Marek Mitterko (Power Gym Detva)

 

KULTURISTIKA DO 85 KG

1. Tomáš Tabačiar (Golem klub Žilina)

2. Peter Kokoška (FC Dynamic D. Kubín)

3. Jozef Nagy (Vetrinary BBC Košice)

4. Jozef Mizik (ŠK Universal Prešov)

5. Alex Zuccarov (Taliansko)

6. Michal Trykar (Česko)

7. Viktor Drozda (F.I.A.T. Bratislava)

8. Slavomír Škvarka (KŠK mesta St. Ľubovňa)

9. Michal Lacko (Kulturistický oddiel TV Kremnica)

10. Adam Kaštál (VTJ Technika L. Mikuláš)

 

KULTURISTIKA DO 95 KG

1. Olexander Bilous (Ukrajina)

2. Peter Kováč (SP Styling Valča)

3. František Feja (ŠK Fitmax Námestovo)

4. Martin Krakovský (Mozolani The Fitness Authority)

5. Manuel Narath (Rakúsko)

6. Jakub Šubrt (Česko)

7. Jan Machač (Česko)

8. Béla Balogh (Maďarsko)

9. Marek Fencl (Mozolani The Fitness Authority)

10. Josef Furin (Česko)

11. Vladimír Holota (VTJ Technika L. Mikuláš)

12. Martin Varga (Fitness Sásova B. Bystrica)

13. Dominik Pogonyi (Mozolani The Fitness Authority)

14. František Huszti (Roland Fitness R. Sobota)

15. Michal Pliešovský (VTJ Technika L. Mikuláš)

 

KULTURISTIKA NAD 95 KG

1. Dalibor Susnyak (Nautilus BB Club)

2. Ladislav Kindernay (FC Iskra Hnúšťa)

3. Matúš Horos (Patriot Fitness Vranov n. T.)

4. Tomáš Marcinko (VTJ Technika L. Mikuláš)

5. Decelis Ralf (Malta)

6. Martin Hyben (KK Star Poprad)

7. Patrik Jablonski (Česko)

8. Antoine Michllef (Malta)

9. Martin Šmondrk (ŠK Slávia Bratislava)

 

KLASICKÁ KULTURISTIKA DO 175 CM

1. Andrej Varga (Fitness Pohoda Bratislava)

2. Radoslav Cabuk (KŠK St. Ľubovňa)

3. Richard Cienky (Galaxy 2 Poprad)

4. Jaroslav Cink (Česko)

5. Jakub Angelovič (VTJ Technika L. Mikuláš)

6. Ján Huťka (Česko)

7. Peter Sabaka (VTJ Technika L. Mikuláš)

8. Dušan Matušík ml. (Olympic FC Dubnica)

9. Jozef Géhry (Hardcore Gym Miloslavov)

10. Tomáš Šebeščákˇ(Patriot Fitness Vranov n. T.)

 

KLASICKÁ KULTURISTIKA NAD 175 CM

1. Andrej Hlinka (KŠK mesta St. Ľubovňa)

2. Roman Jandura (Fitmax Gym Námestovo)

3. Daniel Skála (FC Dynamic D. Kubín)

4. Jozef Greguš (Probody Košice)

5. Boris Orava (Česko)

6. Milan Kohút (Fortuna Trnava)

7. Martin Orolín (VTJ Technika L. Mikuláš)

8. Andrej Markovič (Pro Gym P. Bystrica) 

9. Matej Kamenár (FC Vital P. Bystrica)

10. Ján Jankovčík (VTJ Technika L. Mikuláš)

11. Michal Ferenz (VTJ Technika L. Mikuláš)

12. Peter Stryček (Pro BB team Košice)

13. Michal Klečka (Česko)

14. Marián Žofaj (Fitmax Gym Námestovo)

15. Michal Blaško (Olympic FC Dubnica)

16. Peter Sečkár (Mozolani The Fitness Authority) 

 

KULTURISTIKA JUNIORI OPEN

1. Roman Vavrenčan (Fit Max Námestovo)

2. Radoslav Filip (Veterinary BBC Košice)

3. Lukáš Socha (Olympic FC Dubnica)

4. Richard Pomietlo (KŠK mesta St. Ľubovňa)

5. Robert Čapucha (Mida Gym R. Sobota)

6. Roman Gora (Roland Fitness R. Sobota)

7. Anton Pavlák (VTJ Technika L. Mikuláš)

8. Jakub Vilímek (Strojár Malacky)

9. Matúš Grznár (PowerBody Topoľčany)

10. Jakub Sklenčár (Mozolani The Fitness Authority)

11. David Benstein (VTJ Technika L. Mikuláš)

12. Tomáš Kuchta (Eurosport team Púchov)

13. Marcel Paliesek (Olympic FC Dubnica)

14. Samuel Capko (Mozolani The Fitness Authority) 

 

KULTURISTIKA MASTERS OPEN

1. Roland Brosman (Veterinary BBC Košice)

2. Ľuboš Koumal (Česko)

3. Dominik Schieda (Malta)

4. Jozef Píry (PowerBody Topoľčany)

5. Robert Sproch (VTJ Technika L. Mikuláš)

6. Martin Louda (Česko)

7. Eduard Cigan (FC Iskra Hnúšťa)

8. Ladislav Rapoš (Galaxy 2 Poprad)

9. Raymond Cassar (Malta)

10. Mario Pace (Malta) 

 

Ľubomír Chochula