Magazín
Mozolani Classic 4 - výsledky bikiny fitness
dátum: 04.05.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
V sobotu 3. mája odštartoval v Doxxbet aréne Mozolani Weekend, v rámci ktorého sa uskutočnila aj pohárová súťaž žien v bikiny fitness. Medailistky všetkých troch kategórii postúpili do nedeľňajšieho súboja o absolútnu víťazku Mozolani Classic 4 v bikiny fitness.

 

BIKINY FITNESS DO 163 CM

1. Sabína Pleváková (Olympia FC Dubnica)

2. Iveta Kuglerová (Fitness Pohoda Bratislava)

3. Stanislava Prítrská (Fortuna Trnava)

4. Michaela Brutenič (ŠK Slávia Bratislava)

5. Monika Rosenbergerová (KK MŠK Žiar n. Hr.)

6. Lucia Baldwin (Írsko)

7. Dominika Krafčíková (Mozolani The Fitness Authority)

8. Veronika Javorská (Česko)

9. Erika Tarkuličová (ŠK Slávia Agrofert Bratislava)

10. Alla Martianová (Rusko)

11. Dana Repová (Ivetfit Nitra)

12. Andrea Neumannová (Mozolani The Fitness Authority)

13. Henrieta Koklesová (Mozolani The Fitness Authority)

14. Lucia Kodadová (X-Fitness Bratislava)

15. Andrea Mulíková (VTJ Technika L. Mikuláš)

16. Daniela Vojteková (Rakúsko)

 

BIKINY FITNESS DO 167 CM

1. Denisa Lipovská (ŠK Slávia Bratislava)

2. Erika Kandráčová (Veterinary BBC Košice)

3. Denisa Hargašová (Everybody Bratislava)

4. Ingrida Zichová (KST Senica)

5. Martina Sedlárová (FourElemenentsGym Sp. N. Ves)

6. Jana Kušnírová (VTJ Technika L. Mikuláš)

7. Renáta Szaboová (VTJ Technika L. Mikuláš)

8. Gabriela Vodilová (ŠK Slávia Bratislava)

9. Stanislava Ďurdíková

10. Klaudia Medžová (Roland Fitness R. Sobota)

11. Martina Struhačková (VTJ Technika L. Mikuláš)

12. Zuzana Sirotňáková (KK Star Poprad)

13. Jana Kubišová (Roland Fitness R. Sobota)

14. Lucia Šturáková (ŠK D.A. Fit Klub Leles Kapoňa)

15. Adriana Kunová (PowerBody Topoľčany)

 

BIKINY FITNESS NAD 167 CM

1. Olívia Pohánková (Bikiny Fitness Bratislava)

2. Valéria Marčišovská (DM Body Bratislava)

3. Veronika  Gulášová (Veterinary BBC Košice)

4. Barbora Sečkárová-Bunčáková (Mozolani The Fitness Authority)

5. Denisa Knaperková (ŠK Fit Max Námestovo)

6. Olívia Čambalová (Ivetfit Nitra)

7. Valerie Peršina (Česko)

8. Elena Rišová (KŠK St. Ľubovňa)

9. Jana Milová (Mozolani Fitness Authority Žilina)

10. Angelika Ďurinová (Ivetfit Nitra)

11. Jana Látková (FourElementsGym Sp. N. Ves)

12. Jana Waclawková (Česko)

13. Jana Jeřábková (Česko)

14. Timea Lazárová (Ivetfit Nitra)

15. Iveta Myslivečková (Česko)

 

Ľubomír Chochula