Magazín
Výsledky kulturistov na M-SR juniorov a masters
dátum: 14.04.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Prinášame vám výsledky majstrovstiev Slovenska juniorov a masters v kulturistike, ktoré sa konali v sobotu 12. apríla v Hnúšti. Pretekári Mozolani The Fitness Authority Žilina nepostúpili do finále.

Klasická kulturistika - open
1. Marián Žofaj, ŠK Fitmax Námestovo
2. Anton Pavlák, VTJ Technika Liptovský Mikuláš
3. Jakub Vilímek, Strojár Malacky
4. Čedo Savič, Fortuna Trnava
5. Marcel Pliesek, Olympic FC Dubnica
6. Jozef Tešík, Pro Gym Považská Bystrica
7. Samuel Capko, Mozolani The Fitness Authority
8. Erik Velčko, KŠK Stará Ľubovňa
9. Sebastián Šoška, Mozolani The Fitness Authority
10. Michal Ďžubara, Nautylus Moldava nad Bodvou
11. Tomáš Macko, Patriot Fitness Vranov nad Topľou
12. Martin Švidráň, VTJ Technika Liptovský Mikuláš

Kulturistika juniorov - do 70 kg
1. David Benstein, VTJ Technika Liptovský Mikuláš
2. Richard Čaja, Fortuna Trnava
3. Tomáš Mišutka, Relax Club 34 Nitra

4. Róbert Šedivý, TŠK F.R.E.S.H Zvolen

Kulturistika juniorov - do 80 kg
1. Dávid Cap, Veterinary BBC Košice
2. Richard Pomietlo, KŠK Stará Ľubovňa
3. Erik Jurčo, ŠK Gymex Hlohovec
4. Tomáš Rajnoha, Fitness Sásová
5. Tomáš Chňapko, Power Body Topoľčany
6. Denis Regec, Relax Club 34 Nitra
7. Matúš Laurenčík, Relax Club 34 Nitra
8. Ivan Klinko, Fitness Pohoda Bratislava
9. Tomáš Kuchta, Eurosport Púchov
10. Marek Pribul, Olympic FC Dubnica
11. Oliver Tokaj, Obecný športový klub Uhorské
12. Marek Iracký, Sereď
13. Vladimír Gašparík, Body-line Topoľčany
14. Tibor Grúber, Antik Brodské

Kulturistika juniorov - nad 80 kg
1. Radoslav Filip, Veterinary BBC Košice
2. Lukáš Socha, Olympic FC Dubnica
3. Robert Čapucha, Mida Gym Rimavská Sobota
4. Matúš Grznár, Power Body Topoľčany
5. Roman Gora, Roland Fitness Rimavská Sobota
6. Jakub Sklenčák, Mozolani Trainings Žilina
7. Kamil Švehlák, ŠK Universal Prešov
8. Jakub Ondrejka, ŠK Gymex Hlohovec
9. Martin Komanec, KO VIX Žilina

Kulturistika masters - open kategória
1. Peter Medveď, Fitness klub Iskra Hnúšťa
2. Roland Brosman, Roland Fitness Rimavská Sobota
3. Jaroslav Lučan, VTJ Technika Liptovský Mikuláš
4. Eduard Cigáň, Fitness klub Iskra Hnúšťa
5. Robert Šproch, VTJ Technika Liptovský Mikuláš
6. Ladislav Rapoš, ŠK Galaxz 2 Poprad
7. Jozef Píry, Power Body Topoľčany
8. Juraj Gombacký, Mile Sport Revúca
9. Milan Jánošík, ZŠK SPU Slávia Nitra
10. Patrik Zátik, ŠK All Stars Šurany
11. Milan Gombár, FC Olymp Bánovce nad Bebravou
12. Pavel Smutný, Fitness Tabo Zuzana Nová Baňa

-lk-

Foto: Eastlabs