Magazín
Veľká cena Nitry 2014 v detskom fitness
dátum: 11.04.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
V sobotu 5. apríla sa v Nitre uskutočnilo podujatie v detskom fitness Veľká cena Nitry 2014. Víťazmi vo svojich kategóriách sa stali Denis Ambruš, Daniela Korečková, Margaréta Gondová, Sara Dydi, Gréta Pročková a Tatiana Kožuchová.

Na snímke sú najlepšie v kategórii 8-9 rokov.

 

Výsledky Veľkej ceny Nitry 2014

Fitness dievčat

Kategória do 7 rokov

1. Daniela Korečková (TŠK FRESH Zvolen) 14 b

2. Laura Marenčáková (GymGol klub Nitra) 26 b

3. Linda Urdová (TŠK FRESH Zvolen) 27 b

4. Petra Holešová (GTK Žilina) 29 b

5. Darina Skopalová (B-STAR Zvolen) 37 b

 

Kategória 8-9 rokov

1. Margaréta Gondová (B-STAR Zvolen) 9 b

2. Nikol Slováková (GymGol klub Nitra) 26 b

3. Emma Čábyová (TŠK FRESH Zvolen) 34 b

4. Laura Farkas (GymGol klub Nitra) 37 b

5. Petra Šulterová (GymGol klub Nitra) 38 b

6. Viktória Mihálková (GymGol klub Nitra) 65 b

7. Vanessa Buchancová (ŠK Fitness Free Prievidza) 86 b

8. Natália Hrušková (ŠK Fitness Free Prievidza) 87 b

9. Sofia Orthová (ŠK Fitness Free Prievidza) 87 b

10. Nikol Ležáková (GymGol klub Nitra) 99 b

celkovo štartovalo 27 dievčat

 

Kategória 10-11 rokov

1. Sara Dydi (GTK Žilina) 11 b

2. Nelli Novodomská (B-STAR Zvolen) 16 b

3. Nasťa Vrábeleová (Fitness Gabrhel Trenčín) 31 b

4. Katarína Blašková (Fitness Gabrhel Trenčín) 35 b

5. Tatiana Ondrušková (Fitness Gabrhel Trenčín) 53 b

6. Andrea Nagyová (GymGol klub Nitra) 61 b

7. Viktória Ondričková (GTK Žilina) 73 b

8. Veronika Kuricová (GTK Žilina) 78 b

9. Lucia Michalovičová (TŠK FRESH Zvolen) 86 b

10. Rebeka Maťušová (GymGol klub Nitra) 95 b

celkovo štartovalo 21 dievčat

Na snímke sú najlepšie v kategórii 12-13 rokov.

 

Kategória 12-13 rokov

1. Gréta Pročková (ŠK Fitness Free Prievidza) 20 b

2. Mária Polorecká (ŠK Fitness Free Prievidza) 21 b

3. Alexandra Ihnatišinová (GTK Žilina) 27 b

4. Vanesa Luptáková (B-STAR Zvolen) 45 b

5. Ema Humajová (ŠK Fitness Free Prievidza) 46 b

6. Michaela Kňazeová (ŠK Fitness Free Prievidza) 57 b

7. Adriana Šošková (GTK Žilina) 60 b

8. Soňa Brezaniová (ŠK Fitness Free Prievidza) 66 b

9. Simona Chmelařová (TŠK FRESH Zvolen) 66 b

Na snímke sú najlepšie v kategórii 14-15 rokov.

 

Kategória 14-15 rokov

1. Tatiana Kožuchová (B-STAR Zvolen) 9 b

2. Kristína Juricová (Fitness Gabrhel Trenčín) 18 b

3. Alžbetka Hulínová (GymGol klub Nitra) 31 b

4. Henrieta Lipovská (ŠK Fitness Free Prievidza) 38 b

5. Natália Ďarmatiová (TŠK FRESH Zvolen) 43 b

6. Vikória Veselá (Fitness Gabrhel Trenčín) 48 b

7. Patrícia Bornemiszová (TŠK FRESH Zvolen) 63 b

 

Fitness chlapcov open

1. Denis Ambruš (GymGol klub Nitra) 11 b

2. Damian Korečko (TŠK FRESH Zvolen) 16 b

 

-lub-