Magazín
Denníky finalistov Zmenárne z 26. marca
dátum: 27.03.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Domáca scéna
Finalistom Zmenárne sa to už kráti. Majú za sebou 52. deň svojej premeny a pred sebou už len 18 dní, kým sa desaťtýždňový cyklus chudnutia skončí. Za doterajšie obdobie urobili veľa pre svoje zdravie, zhodili dosť kíl a očividne si vylepšili postavu.

 

Mirka Sušienková

„V stredu sa nič zaujímavé neudialo, po práci som sa išla vyblázniť do fitka, po skončení tréningu som si vyskočila na váhu a znovu som bola milo prekvapená. Bolo to 67 kg, čo je o 11,5 kg menej ako pri registrácii. Doma zo skrine už vyťahujem oblečenie, ktoré som dlhšiu dobu nenosila. Je to skvelý pocit natiahnuť sa do džínsov spred pár rokov. Večer som nestihla kryosaunu, ale nahradím si to v piatok. Vo štvrtok sa teším na masáž u pani Evky.“

 

Zmenáreň FIT BODY 2014 podporili – generálny partner: Kompava, s. r. o., hlavní partneri: Update Slovakia, s. r. o., Diva.sk, partneri: Hodinky Planet, s. r. o., Emtri, s. r. o. (Kryosauna Žilina), Štefan Petráš-Profimas, Salón Laurentis a Rehabilitácia Remedis, MaĎufa, Salón Pure Beauty, Butik VIS.A.VIS, mediálna agentúra Lotos Plus. Hlavný mediálny partner: Slovak Sport.TV, mediálni partneri: MY Žilinské noviny, Žilinec, Žilinská televízia Fenix, Eastlabs, Rádio Sever.

 

-ľch-