Magazín
Trenérský kurz v Žiline!
dátum: 24.03.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Trenérská škola Ronnie.cz je jednou z nejprestižnějších a nejvyhledávanějších trenérských škol v České republice. V naší trenérské škole se na pozicích lektorů setkáte s řadou známých tváří ze světa kulturistiky, dále pak s odborníky z Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy či lékařských fakult a dalšími. Naše trenérská škola je akreditována pod jménem pana Pavla Provázka, trenéra 1. třídy, mimo jiné také trenéra profesionálního kulturisty Petra Vaniše, který bude závodit i v Žiline na MozolaniClassic 2014.

Termín:         25. 4. – 25. 5. 2014

www.ronnie.cz/trenerska-skola

Slovenské kurzy probíhají ve Fitness klubu Žilina Vlčince, jehož majitelem je jeden z nejznámějších slovenských závodníků v kulturistice Andrej Mozolani. Moderně zařízené fitness centrum přímo spojené s přednáškovými prostory najdete na adrese Vlčince 522/255, Žilina. V místě je zcela bezproblémové parkování.

Po absolvování našich kurzů a po úspěšném složení závěrečných zkoušek získají absolventi osvědčení o rekvalifikaci Instruktor fitness (ekvivalentní k trenéru II. třídy), které je podkladem pro získání živnostenského listu „poskytování tělovýchovných služeb“ a „provozování tělovýchovných a sportovních zařízení sloužících k regeneraci a rekondici“. Naši absolventi se tak mohou uplatnit jako trenéři ve fitness centrech, navíc jim ale získané osvědčení umožňuje fitness centra přímo provozovat! Máme přidělenu akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky a úzce spolupracujeme se Svazem kulturistiky a fitness České republiky.

Každý kurz Instruktor fitness se skládá z pěti výukových prodloužených víkendů, které začínají vždy v pátek a končí v neděli. Následuje zpravidla 14 denní studijní volno pro přípravu na závěrečné zkoušky.Vzdělávací program Instruktor fitness obsahuje celkem 150 výukových hodin. Obecné rozdělení studijních témat je dáno Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky. V rámci kurzu je kromě teorie probírána také diagnostika pohybového aparátu, při níž se frekventanti vzájemně  vyšetřují, samozřejmě také techniky protahování a praktické cvičení v posilovně. V těchto praktických částech kurzů je vyžadována 100% docházka.

Více informací získáte na http://www.ronnie.cz/trenerska-skola