Magazín
Denníky finalistov Zmenárne z 12. marca
dátum: 13.03.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Domáca scéna
Traja finalisti projektu Zmeň svoje telo, zmeníš svoj život prežili svoj 38. deň premeny bez väčších problémov. Mário Škorupa, Petra Mrázková a Mirka Sušienková mali na programe tréning a obe dievčatá absolvovali aj procedúru v kryosaune.

 

Petra Mrázková

„Zdravím všetkých, ktorí sledujú našu premenu. V stredu sme boli s Mirkou v kryosaune a potom sme príjemne porozprávali pri čajíku. Neskôr som bežala na tréning s mojím trénerom Ľubom. Mali sme na programe dolnú časť tela. Nebolo to jednoduché, ale dalo sa to zvládnuť. Tak som nad tým rozmýšľala a zisťujem, že sa mi páči, keď sa na tréningu „zmordujem“. Asi je to záplava endorfínov alebo čo, ale cítim sa potom fantasticky, aj keď unavene. To sú u mňa nové pocity. Doteraz som chcela, nech to mám rýchlo za sebou. Cvičenie sa mi dostáva pod kožu. Vo štvrtok ma čaká pestrý program. Rehabilitácia, masáž a prvé stretnutie s vizážistom, na ktoré som veľmi zvedavá.“

 

Zmenáreň FIT BODY 2014 podporili – generálny partner: Kompava, s. r. o., hlavní partneri: Update Slovakia, s. r. o., Diva.sk, partneri: Hodinky Planet, s. r. o., Emtri, s. r. o. (Kryosauna Žilina), Štefan Petráš-Profimas, Salón Laurentis a Rehabilitácia Remedis, MaĎufa, Salón Pure Beauty, Butik VIS.A.VIS, mediálna agentúra Lotos Plus. Hlavný mediálny partner: Slovak Sport.TV, mediálni partneri: MY Žilinské noviny, Žilinec, Žilinská televízia Fenix, Eastlabs, Rádio Sever.

 

-ľch-