Magazín
Amix Nutrition – Top partner Mozolani Pro Classic
dátum: 12.03.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
LARGE LIFE LIMITED bola založená v roku v 2003, vo Veľkej Británii, v Manchestri, súčasným prezidentom a majiteľom ako spoločnosť, ktorej hlavným cieľom bolo podnikanie v oblasti doplnkov výživy nielen v Európe, ale aj po celom svete. Po zainvestovaní do dizajnu nového produktu, vývoja, výskumu, hľadania prísad a konečných noriem kvality v rámci celého procesu, si spoločnosť a jej kľúčové obchodné značky AmixTM Nutrition získali svojou kvalitou pozornosť spotrebiteľov v rámci celej Európy.

Na snímke je Dennis Wolf.

Vďaka rýchlemu rastu predaja a distribúcie svojich vysoko-výkonných produktov sa spoločnosť stala jedným z rešpektovaných výrobcov v oblasti športovej výživy a doplnkov výživy v západnej Európe, pričom nielen mnohí profesionálni športovci zo všetkých športových odvetví, ale aj začiatočníci, ocenili najmä vynikajúcu chuť týchto doplnkov. V priebehu pár rokov, LARGE LIFE LIMITED ako ochranná známka spoločnosti AmixTM, zvýšila svoju trhovú hodnotu. Spoločnosť si tak vybudovala pevné základy a získala dopyt pre svoje výrobky najmä v strednej a východnej Európe. Práve tieto skutočnosti prispeli k rozhodnutiu spoločnosti vybudovať svoje nové centrum výskumu, vývoja a logistiky v samom centre Európskej únie.

Spoločnosť sa stále snaží nájsť najvyšší stupeň využitia ingrediencií, využíva najnovšie technológie a inovatívne vedecké know-how tak, aby získala najväčšiu výhodu oproti konkurencii v oblasti doplnkov výživy po celom svete. AmixTM Nutrition sa naučila rešpektovať a presahovať priania svojich najnáročnejších zákazníkov. AmixTM Nutrition pomocou expresívneho a futuristického dizajnu odlišuje svoje portfólio výrobkov od konkurencie. Tento fakt jasne odzrkadľuje náročný výskum pre získanie produktov na zvýšenie výkonu s vynikajúcou chuťou, ktoré spĺňajú požiadavky z rôznych kútov Európy a čoskoro aj Ázie, Saudskej Arábie a Južnej Ameriky.

AmixTM Nutrition predstavuje naozaj to najlepšie na dosiahnutie cieľov pre rekreačných športovcov, fitnes a wellnes nadšencov a špičkových profesionálnych kulturistov. Spotrebiteľ, ktorý sa zaprisahá produktom AmixTM Nutrition , získa prvotriedny výkon spojený s jemnou chuťou, za bezkonkurenčné ceny.

Kompletný rozsah produktov AmixTM Nutrition a ďalšie informácie o zaujímavých novinkách a vývoji v rámci Large Life Limited, nájdete na www.amix-nutrition.com.

Nová luxusná rada Dennise Wolfa - MuscleCore® Line

Už ste vyskúšali výrobky nové série MuscleCore® Line, ktorá bola vyvinutá jedným z najlepších kulturistov planéty - Dennisem Wolfem IFBB Pro? Produkty rady MuscleCore® Line boli pravidelne konzultované a testované Dennisem počas prípravy na súťaž Mr. Olympia 2013, kde se mu aj vďaka týmto výrobkom podarilo umiestniť sa na vynikajúcom 3. mieste a presvedčiť fanúšikov, že aj on patrí medzi najlepších kulturistov na svete!

Teraz máte aj vy jedinečnú možnosť vyskúšať predtréningový suplement MyoCell® 5 Phase, ktorý je doslova nabudený svojím zložením a jeho účinky sú v porovnaní s ostatnými produktami na trhu bezkonkurenčné. Potrebujete sa rýchlo zbaviť tukových vankúšov? Pre vás tu máme Detonatrol ™, ktorý doslova odpáli vaše tuky do vesmíru!

MyoCell® 5 Phase

Jeden z najsilnejších all-in-one predtréningových suplementov na trhu! Komplexný matrix účinných látek vás podrží počas celého brutálneho tréningu! MyoCell® 5 Phase vás nielen „nastrelí“, ale vďaka obsahu aminokyselín a super aktívnych peptidov (ActiNOS™) podporuje budovanie svalovej hmoty už počas tréningu! MyoCell® 5 Phase vám nedovolí mať dlhé pauzy medzi sériami a bude vás doslova nútiť urobiť o extra opakovanie navyše! Dosť bolo slov! Je na čase vyskúšať MyoCell® 5 Phase! Už nebudete chcieť siahnuť po inom predtréningovom suplemente, pretože MyoCell® 5 Phase nemá konkurenciu!

Detonatrol ™

Stále nie ste spokojný s výsledky a hľadáte spaľovač tukov, ktorý by vás maximálne podporil pri redukcii vašej hmotnosti? STOP! Už nie je treba vyhadzovať peniaze za neúčinné spaľovače! Teraz je tu Detonatrol ™ - ultimátny termogénny suplement, podporujúci energetický metabolizmus! Už názov tohto produktu napovedá, že ingrediencie v tomto matrixu nie sú pre slabé povahy! Presvedčte se sami a skúste si dať pred tréningom 6 tabletiek Detonatrolu™ a prežijete pekelný požiar, ktorý tento výrobok vo vás rozpáli!

Navštívte stánok Amix Nutrition na Mozolani Pro Classic v Žiline a vyskúšajte novu radu MuscleCore® Line, ktorú používajú skutoční profesionáli.

Amix Nutrition podporuje nielen Dennisa Wolfa. Spomeňme aspoň tieto dve pretekárky, ktoré by mali štartovať na Mozolani Pro Classic – slovenskú profesionálnu bikiny fitnesku Nikolu Weiterovú či Češku Kateřinu Kyptovú (Pro Women´s Physique).

PR článok