Magazín
Videorozhovor s Nikolou Weiterovou
dátum: 10.02.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Najväčším ťahákom pre našich fanúšikov budú na Mozolani Pro Classic v Žiline slovenskí profesionáli. V kategórii Pro Bodybuilding 212 lbs Marián Čambal, v kategórii Pro Figure Natália Lenártová-Revajová a v kategórii Pro Bikini Jana Majerníková i Nikola Weiterová, ktorá nedávno absolvovala v Mozolani Fitness Clube sériu tréningov.

Nikola Weiterová berie prípravu vážne. „Odmalička som bola vychovávaná k zodpovednosti. Nikdy som nešla do niečoho len tak. Keď som sa na niečo dala, tak to bolo na maximum. Som súťaživá, nerada prehrávam. Robiť profesionálny šport, to je o niečom inom ako v amatérskom. Je to moja práca. Vďaka môjmu sponzorovi mám vytvorené také podmienky, ktoré veľa športovcov zo Slovenska nemá. Cítim veľkú zodpovednosť. Aj za svoju rodinu a priateľov, ktorí zo mňa v príprave nič nemajú. V podstate trištvrte roka som iba profesionálna športovkyňa a nie dcéra, vnučka či priateľka. Nikoho nechcem sklamať. Som rada, že na Slovensku mám dosť fanúšikov. Rada by som na Mozolani Pro Classic výsledkom potešila všetkých, ktorí mi držia palce,“ podotkla Nikola Weiterová.

Program Mozolani Weekendu

Piatok 2. mája 2014

- tlačová konferencia s pretekármi

Sobota 3. mája. 2014

- SAKFST medzinárodné majstrovstvá v kulturistike mužov (do 70 kg, do 80 kg, do 90 kg, nad 90 kg) a klasickej kulturistike mužov (do 175 cm, nad 175 cm), pohárová súťaž v bikiny fitness žien (do 160 cm, do 165 cm, nad 165 cm) a preteky v kulturistike Masters (nad 40 rokov)

Semifinále: 10.00 – 14.00 h

Finále: 17.15 – 20.30 h

Nedeľa 4. mája 2014

- súboje o absolútnych víťazov v amatérskej kulturistike mužov a amatérskom bikiny fitness

- profesionálna súťaž v týchto kategóriách: Pro Bodybuilding 212 libier, Pro Figure. Pro Bikini

Galavečer: 15.30 h

Vstupenky na Mozolani Weekend

Hlavný organizátor a promotér podujatia Andrej Mozoláni: „Chceme, aby si fanúšikovia túto jedinečnú súťaž vychutnali a v Doxxbet aréne vytvorili úžasnú atmosféru. K dispozícii bude zhruba 6000 vstupeniek (3000 v sobotu a 3000 v nedeľu) vrátane VIP stolov. Priaznivci kulturistiky a fitness by nemali dlho otáľať, aby neskôr neboli zaskočení tým, že už bude vypredané. Kto chce byť na tomto podujatí, ten si lístok zakúpi s predstihom a bude v pohode. Predaj vstupeniek je už v plnom prúde. Stačí si kliknúť na www.mozolani.com a potom realizovať kúpu.“

- sobota 3. mája: VIP stôl /4 osoby/ – 200 € (možnosť zakúpiť iba celý stôl), VIP vstupenka zahrňuje občerstvenie a pitný režim počas celého priebehu súťaže, sektorová vstupenka: 15 €, sektorová vstupenka (státie): 8 €. Vstupenky zakúpené na sobotňajšiu súťaž sú platné pre semifinále i finále.

- nedeľa 4. mája: VIP stôl /4 osoby/ – 200 € (možnosť zakúpiť iba celý stôl), VIP vstupenka zahrňuje občerstvenie a pitný režim počas celého priebehu súťaže, sektorová vstupenka: 18 €, sektorová vstupenka (státie): 9 €.

Predaj vstupeniek na Mozolani Classic 2014 a Mozolani Pro Classic 2014 si zabezpečíte na: http://mozolani.com/classic/vstupenky

Mozolani Weekend 2014 podporili: Tetras, Hotel Bonaparte, Amix, SAKFST, Eastlabs, sport.sk a ďalší.

Ľubomír Chochula