Magazín
Hľadáme talenty, ktoré chcú súťažiť
dátum: 04.02.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Andrej Mozoláni s podporou partnerov ponúka vďaka projektu Hľadáme talenty ponúka nádejným priaznivcom kulturistiky a fitness so súťažnými ambíciami ojedinelú príležitosť stať sa členom Mozolani Teamu.

 

Šancu dostať sa do Mozolani Teamu má každý jednotlivec so súťažnými ambíciami v kategóriách bikiny fitness, bodyfitness, fitness žien a mužov, v kulturistike žien a mužov, alebo v klasickej kulturistike mužov, prípadne physique žien a mužov. Na veku, pohlaví, ani na súťažnej vyspelosti nezáleží - šancu stať sa členom Mozolani Teamu, do ktorého patrí aj Barbora Sečkárová-Bunčáková (absolútna majsterka Európy vo fitness) či Norbert Zajac (juniorský majster sveta v kulturistike) má začiatočník, ale aj ten, čo už súťažil. Hľadá sa totiž talent s perspektívou do budúcna.

Čo treba splniť na členstvo v Mozolani Teamu?

V termíne do 5. marca 2014 pošli prihlášku na adresu: office@mozolani.com a budeš pozvaný/-á/ na casting. Prihláška musí obsahovať:

- meno a priezvisko

- adresa

- telefonický a mail kontakt

- kategória, v ktorej chceš súťažiť, alebo už súťažíš

- hmotnosť na súťaži i mimo sezóny (nováčikovia uvedú len aktuálnu váhu)

- výška

- údaj, ako dlho posilňuješ

- súťažné výsledky (ak ich máš)

- športové ambície

- fotografie v základných postojoch, ktoré sú predpísané pre kategóriu, kde vidíš svoje súťažné ambície (prípadne nám pošli aj fotografie v plavkách, v základnom postoji spredu a zozadu)

- krátky životopis s motivačným listom, v ktorom sa nám pokús objasniť, prečo máme vybrať do Mozolani Teamu práve teba.

Kedy sa uskutoční casting?

Casting sa uskutoční v priestoroch Mozolani Fitness Clubu Solinky. Presný dátum bude oznámený po doručení všetkých žiadostí, vybraných účastníkov naň pozveme telefonicky, alebo prostredníctvom e-mailu. Informácie o akcii "Hľadáme talenty" budú dostupné aj na web stránke Mozolani.com, Facebook fan page Mozolani Trainings Fitness Club, na portáli EastLabs.sk a Facebook fan page EastLabs.sk.

Čo získaš členstvom v Mozolani Teame?

Kompletnú odbornú prípravu na sezónu 2014 pod odborným dohľadom Andreja Mozolániho (majstra sveta a dvojnásobného majstra Európy v kulturistike mužov) a Norberta Zajaca (juniorského majstra sveta v kulturistike), masívnu mediálnu podporu na Slovensku a v Českej republike, zľavy na oblečenie UNCS a doplnky výživy HI TEC NUTRITION.

Tvoju prípravu budeme zaznamenávať a podľa tvojich pokrokov ťa budeme oceňovať ďalšími bonusmi. Najperspektívnejší pretekár, s najlepšími výsledkami dosiahnutými v jarnej sezóne 2014, získa ročnú sponzorskú zmluvu so spoločnosťou HI TEC NUTRITION.

-mo-