Magazín
Arnold v netradičných úlohách!
dátum: 24.01.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Nedávno sa internetom začali šíriť videá, v ktorých účinkuje Arnold Schwarzenegger v úlohách, na ktoré ste doposiaľ u neho možno neboli zvyknutí.

Hneď niekoľko TV spotov natočil na propagáciu piva jedného amerického pivovaru, z produkcie najväčšieho pivovarníckeho podniku v USA. Tieto reklamy sa budú vysielať najmä počas prestávky vo finále amerického Super Bowlu, ktoré sa uskutoční druhého februára. Arnold v týchto videách napodobňuje legendárneho Björna Borga, tenistu, ktorý na prelome sedemdesiatych a osemdesiatych rokov kraľoval vo Wimbledone a v Paríži na French Open.

Druhé video Arnold zobral s ešte väčším humorom, ako to predchádzajúce. Arnold v prestrojení vystupuje v Gold´s Gyme ako fitness tréner Howard a návštevníkom tohto fitness centra pomáha svojimi radami. Toto video slúži jednak na pobavenie Arnoldovej širokej základne fanúšikov a jednak chce týmto videom Arnold vyzbierať čo najviac prostriedkov na podporu jeho mimoškolského programu pre deti z USA. Tento program má podporiť zmysluplné trávenie voľného času americkej mládeže. Spomedzi darcov bude vybraný výherca, ktorý strávi s Arnoldom jeden deň, počas ktorého si spoločne s Arnoldom zatrénuje a zajazdí v tanku, ktorý bude tento slávny kulturista šoférovať.

Lukáš Richtárech

 

(s použitím zahraničných zdrojov)