Magazín
Program ZOH 2014 v Soči od 6. do 23. februára
dátum: 15.01.2014 | autor: mozolani.com
rubriky: Iné športy
Prinášame vám kompletný podrobný program XXII. zimných olympijských hier v Soči (všetky časy sú SEČ, v Soči sú o tri hodiny viac):

Štvrtok 6. februára (bez finálovej disciplíny)
7.00 h SNOUBORDING: Slopestyle - 1. kolo kvalifikácie mužov - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
9.00 h SNOUBORDING: Slopestyle - 2. kolo kvalifikácie mužov - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
11.00 h SNOUBORDING: Slopestyle - 1. kolo kvalifikácie žien - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
13.00 h SNOUBORDING: Slopestyle - 2. kolo kvalifikácie žien - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
15.00 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Jazda na terénnych nerovnostiach (moguls) - 1. kolo kvalifikácie žien - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
16.30 h KRASOKORČUĽOVANIE: Tímová súťaž - krátky program mužov - hala Iceberg, Soči
18.10 h KRASOKORČUĽOVANIE: Tímová súťaž - krátky program športových dvojíc - hala Iceberg, Soči

Piatok 7. februára (bez finálovej disciplíny)
17.00 h OTVÁRACÍ CEREMONIÁL - Olympijský štadión Fišt, Soči

Sobota 8. februára (5 finálových disciplín)
6.30 h SNOUBORDING: Slopestyle - 1. kolo semifinále mužov - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
7.24 h SNOUBORDING: Slopestyle - 2. kolo semifinále mužov - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
9.00 h HOKEJ - ŽENY: A-skupina - 1. kolo: USA - Fínsko - hala Šajba, Soči
9.45 h SNOUBORDING: Slopestyle - 1. kolo finále mužov - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
10.19 h SNOUBORDING: Slopestyle - 2. kolo finále mužov - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
11.00 h BEH NA LYŽIACH: Skiatlon žien na 7,5+7,5 km klasickou a voľnou technikou - komplex Laura, Červená Poľana
12.30 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Preteky mužov na 5000 m - hala Adler, Soči
14.00 h HOKEJ - ŽENY: A-skupina - 1. kolo: Kanada - Švajčiarsko - hala Šajba, Soči
15.00 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Jazda na terénnych nerovnostiach (moguls) - 2. kolo kvalifikácie žien - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
15.30 h BIATLON: Rýchlostné preteky mužov na 10 km - komplex Laura, Červená Poľana
15.30 h KRASOKORČUĽOVANIE: Tímová súťaž - krátke tance - hala Iceberg, Soči
15.30 h SANE: 1. jazda mužov - súťaž jednotlivcov - centrum Sanki, Červená Poľana
17.10 h KRASOKORČUĽOVANIE: Tímová súťaž - krátky program žien - hala Iceberg, Soči
17.30 h SKOKY NA LYŽIACH: Kvalifikácia súťaže jednotlivcov na strednom mostíku HS-95 - areál Gorki, Červená Poľana
17.40 h SANE: 2. jazda mužov - súťaž jednotlivcov - centrum Sanki, Červená Poľana
19.00 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Jazda na terénnych nerovnostiach (moguls) - 1. kolo finále žien - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
19.05 h KRASOKORČUĽOVANIE: Tímová súťaž - voľné jazdy športových dvojíc - hala Iceberg, Soči
19.35 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Jazda na terénnych nerovnostiach (moguls) - 2. kolo finále žien - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
20.10 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Jazda na terénnych nerovnostiach (moguls) - 3. kolo finále žien - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana

Nedeľa 9. februára (8 finálových disciplín)
7.30 h SNOUBORDING: Slopestyle - 1. kolo semifinále žien - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
8.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Zjazd mužov - lyžiarsky areál Roza Chutor, Červená Poľana
8.04 h SNOUBORDING: Slopestyle - 2. kolo semifinále žien - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
9.00 h HOKEJ - ŽENY: B-skupina - 1. kolo: Švédsko - Japonsko - hala Šajba, Soči
10.15 h SNOUBORDING: Slopestyle - 1. kolo finále žien - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
10.35 h SNOUBORDING: Slopestyle - 2. kolo finále žien - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
11.00 h BEH NA LYŽIACH: Skiatlon mužov na 15+15 km klasickou a voľnou technikou - komplex Laura, Červená Poľana
12.30 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Preteky žien na 3000 m - hala Adler, Soči
14.00 h HOKEJ - ŽENY: B-skupina - 1. kolo: Rusko - Nemecko - hala Šajba, Soči
15.30 h BIATLON: Rýchlostné preteky žien na 7,5 km - komplex Laura, Červená Poľana
16.00 h KRASOKORČUĽOVANIE: Tímová súťaž - voľné jazdy mužov - hala Iceberg, Soči
15.30 h SANE: 3. jazda mužov - súťaž jednotlivcov - centrum Sanki, Červená Poľana
17.05 h KRASOKORČUĽOVANIE: Tímová súťaž - voľné jazdy žien - hala Iceberg, Soči
17.40 h SANE: 4. jazda mužov - súťaž jednotlivcov - centrum Sanki, Červená Poľana
18.10 h KRASOKORČUĽOVANIE: Tímová súťaž - originálne tance v tancoch na ľade - hala Iceberg, Soči
18.30 h SKOKY NA LYŽIACH: Hlavná súťaž jednotlivcov na strednom mostíku HS-95, 1. kolo - areál Gorki, Červená Poľana
19.30 h SKOKY NA LYŽIACH: Hlavná súťaž jednotlivcov na strednom mostíku HS-95, 2. kolo - areál Gorki, Červená Poľana

Pondelok 10. februára (5 finálových disciplín)
6.00 h CURLING: muži 1. kolo: Rusko - Veľká Británia, Švajčiarsko - Švédsko, Dánsko - Čína, Nemecko - Kanada - hala Ice Cube, Soči
8.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Zjazd žien do superkombinácie - lyžiarsky areál Roza Chutor, Červená Poľana
10.45 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: Rozjazdy mužov na 1500 m - hala Iceberg, Soči
11.00 h CURLING: ženy 1. kolo: Čína - Kanada, Švajčiarsko - USA, Švédsko - Veľká Británia, Rusko - Dánsko - hala Ice Cube, Soči
11.00 h HOKEJ - ŽENY: A-skupina - 2. kolo: USA - Švajčiarsko - hala Šajba, Soči
11.27 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: Rozjazdy žien na 500 m - hala Iceberg, Soči
12.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Slalom žien do superkombinácie - lyžiarsky areál Roza Chutor, Červená Poľana
12.04 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: Semifinále mužov na 1500 m - hala Iceberg, Soči
12.35 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: Semifinále štafiet žien na 3000 m - hala Iceberg, Soči
13.05 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: Finále mužov na 1500 m - hala Iceberg, Soči
14.00 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Preteky mužov na 500 m - 1. časť - hala Adler, Soči
15.00 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Jazda na terénnych nerovnostiach (moguls) - 1. kolo kvalifikácie mužov - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
15.45 h SANE: 1. jazda žien - centrum Sanki, Červená Poľana
15.50 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Jazda na terénnych nerovnostiach (moguls) - 2. kolo kvalifikácie mužov - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
15.55 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Preteky mužov na 500 m - 2. časť - hala Adler, Soči
16.00 h BIATLON: Stíhacie preteky mužov na 12,5 km - komplex Laura, Červená Poľana
16.00 h CURLING: muži 2. kolo: USA -Nórsko, Dánsko - Rusko, Kanada - Švajčiarsko, Švédsko - Veľká Británia - hala Ice Cube, Soči
16.00 h HOKEJ - ŽENY: A-skupina - 2. kolo: Fínsko - Kanada - hala Šajba, Soči
17.35 h SANE: 2. jazda žien - centrum Sanki, Červená Poľana
19.00 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Jazda na terénnych nerovnostiach (moguls) - 1. kolo finále mužov - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
19.35 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Jazda na terénnych nerovnostiach (moguls) - 2. kolo finále mužov - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
20.10 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Jazda na terénnych nerovnostiach (moguls) - 3. kolo finále mužov - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana

Utorok 11. februára (8 finálových disciplín)
6.00 h CURLING: ženy 2. kolo: Švajčiarsko - Dánsko, Švédsko - Kanada, Rusko - USA, Kórejská republika - Japonsko - hala Ice Cube, Soči
7.00 AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Slopestyle - kvalifikácia žien - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
10.00 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Slopestyle - finále žien - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
11.00 h BEH NA LYŽIACH: Šprint voľnou technikou - kvalifikácia žien - komplex Laura, Červená Poľana
11.00 h CURLING: muži 3. kolo: Kanada - Švédsko, USA - Čína, Veľká Británia - Nemecko, Nórsko - Rusko - hala Ice Cube, Soči
11.00 h HOKEJ - ŽENY: B-skupina - 2. kolo: Nemecko - Švédsko - hala Šajba, Soči
11.00 h SNOUBORDING: U-rampa - 1. kolo kvalifikácie mužov - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
11.25 h BEH NA LYŽIACH: Šprint voľnou technikou - kvalifikácia mužov - komplex Laura, Červená Poľana
13.00 h BEH NA LYŽIACH: Šprint voľnou technikou - štvrťfinále žien - komplex Laura, Červená Poľana
13.00 h SNOUBORDING: U-rampa - 2. kolo kvalifikácie mužov - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
13.25 h BEH NA LYŽIACH: Šprint voľnou technikou - štvrťfinále mužov - komplex Laura, Červená Poľana
13.45 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Preteky žien na 500 m - 1. časť - hala Adler, Soči
13.56 h BEH NA LYŽIACH: Šprint voľnou technikou - semifinále žien - komplex Laura, Červená Poľana
14.06 h BEH NA LYŽIACH: Šprint voľnou technikou - semifinále mužov - komplex Laura, Červená Poľana
14.22 h BEH NA LYŽIACH: Šprint voľnou technikou - finále žien - komplex Laura, Červená Poľana
14.30 h BEH NA LYŽIACH: Šprint voľnou technikou - finále mužov - komplex Laura, Červená Poľana
15.30 h SANE: 3. jazda žien - centrum Sanki, Červená Poľana
15.34 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Preteky žien na 500 m - 2. časť - hala Adler, Soči
16.00 h BIATLON: Stíhacie preteky žien na 10 km - komplex Laura, Červená Poľana
16.00 h CURLING: ženy 3. kolo: Veľká Británia - USA, Kórejská republika - Švajčiarsko, Dánsko - Japonsko, Čína - Rusko - hala Ice Cube, Soči
16.00 h KRASOKORČUĽOVANIE: Krátky program športových dvojíc - hala Iceberg, Soči
16.00 h HOKEJ - ŽENY: B-skupina - 2. kolo: Rusko - Japonsko - hala Šajba, Soči
16.00 h SNOUBORDING: U-rampa - semifinále mužov - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
17.20 h SANE: 4. jazda žien - centrum Sanki, Červená Poľana
18.30 h SKOKY NA LYŽIACH: Hlavná súťaž jednotlivkýň na mostíku HS-95, 1. kolo - areál Gorki, Červená Poľana
18.30 h SNOUBORDING: U-rampa - finále mužov - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
19.20 h SKOKY NA LYŽIACH: Hlavná súťaž jednotlivkýň na mostíku HS-95, 2. kolo - areál Gorki, Červená Poľana

Streda 12. februára (6 finálových disciplín)
6.00 h CURLING: muži 4. kolo: Dánsko - USA, Nórsko - Nemecko, Čína - USA - hala Ice Cube, Soči
8.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: zjazd žien - lyžiarsky areál Roza Chutor, Červená Poľana
9.00 h HOKEJ - ŽENY: A-skupina - 3. kolo: Švajčiarsko - Fínsko - hala Šajba, Soči
9.30 h SEVERSKÁ KOMBINÁCIA: súťaž jednotlivcov so skokom na strednom mostíku - skok na mostíku HS-95, skúšobné kolo - areál Gorki, Červená Poľana
10.30 h SEVERSKÁ KOMBINÁCIA: súťaž jednotlivcov so skokom na strednom mostíku - skok na mostíku HS-95, 1 súťažné kolo - areál Gorki, Červená Poľana
11.00 h CURLING: ženy 4. kolo: Japonsko- Rusko, USA - Čína, Kórejská republika - Švédsko, Kanada - Veľká Británia - hala Ice Cube, Soči
11.00 h SNOUBORDING: U-rampa - 1. kolo kvalifikácie žien - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
13.00 h SNOUBORDING: U-rampa - 2. kolo kvalifikácie žien - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
13.30 h HOKEJ - ŽENY: A-skupina - 3. kolo: Kanada - USA - hala Šajba, Soči
13.30 h SEVERSKÁ KOMBINÁCIA: súťaž jednotlivcov so skokom na strednom mostíku - beh na 10 km Gundersenovou metódou - areál Gorki, Červená Poľana
15.00 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE: preteky mužov na 1000 m - hala Adler, Soči
15.15 h SANE: 1. jazda mužských dvojíc - centrum Sanki, Červená Poľana
16.00 h CURLING: muži 5. kolo: Nemecko - Čína, Švajčiarsko - Veľká Británia, Rusko - Kanada, Dánsko - Švédsko - hala Ice Cube, Soči
16.00 h SNOUBORDING: U-rampa - semifinále žien - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
16.45 h KRASOKORČUĽOVANIE: voľné jazdy športových dvojíc - hala Iceberg, Soči
16.45 h SANE: 2. jazda mužských dvojíc - centrum Sanki, Červená Poľana
18.00 h HOKEJ - MUŽI: C-skupina - 1. kolo: Česko - Švédsko - hala Boľšoj, Soči
18.00 h HOKEJ - MUŽI: C-skupina - 1. kolo: Lotyšsko - Švajčiarsko - hala Šajba, Soči
18.30 h SNOUBORDING: U-rampa - finále žien - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana

Štvrtok 13. februára (6 finálových disciplín)
6.00 h CURLING: ženy 5. kolo: Kanada - Dánsko, Čína - Veľká Británia, Švajčiarsko - Švédsko - hala Ice Cube, Soči
7.15 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: slopestyle - kvalifikácia mužov - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
8.30 h SKELETON: 1. jazda súťaže žien - centrum Sanki, Červená Poľana
9.00 h HOKEJ - ŽENY: B-skupina - 3. kolo: Japonsko - Nemecko - hala Šajba, Soči
9.00 h HOKEJ - MUŽI: B-skupina - 1. kolo: Fínsko - Rakúsko - hala Boľšoj, Soči
9.40 h SKELETON: 2. jazda súťaže žien - centrum Sanki, Červená Poľana
10.30 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: slopestyle - finále mužov - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
11.00 h BEH NA LYŽIACH: beh žien na 10 km klasickou technikou - komplex Laura, Červená Poľana
11.00 h CURLING: muži 6. kolo: Švajčiarsko - Rusko, Kanada - Dánsko, Nórsko - Švédsko, Veľká Británia - USA - hala Ice Cube, Soči
11.00 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: štvrťfinále žien na 500 m - hala Iceberg, Soči
11.25 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: rozjazdy mužov na 1000 m - hala Iceberg, Soči
12.10 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: semifinále žien na 500 m - hala Iceberg, Soči
12.31 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: semifinále mužských štafiet na 5000 m - hala Iceberg, Soči
13.05 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: finále žien na 500 m - hala Iceberg, Soči
13.30 h HOKEJ - MUŽI: A-skupina - 1. kolo: Rusko - Slovinsko - hala Boľšoj, Soči
13.30 h HOKEJ - MUŽI: A-skupina - 1. kolo: Slovensko - USA - hala Šajba, Soči
15.00 h BIATLON: vytrvalostné preteky mužov na 20 km - komplex Laura, Červená Poľana
15.00 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE: preteky žien na 1000 m - hala Adler, Soči
16.00 h CURLING: ženy 6. kolo: Švédsko - Dánsko, Rusko - Kórejská republika, Švajčiarsko - Kanada, Japonsko- USA - hala Ice Cube, Soči
17.15 h SANE: súťaž tímov - centrum Sanki, Červená Poľana
16.00 h KRASOKORČUĽOVANIE: krátky program mužov - hala Iceberg, Soči
18.00 h HOKEJ - ŽENY: B-skupina - 3. kolo: Švédsko - Rusko - hala Šajba, Soči
18.00 h HOKEJ - MUŽI: B-skupina - 1. kolo: Kanada - Nórsko - hala Boľšoj, Soči

Piatok 14. februára (6 finálových disciplín)
6.00 h CURLING: muži 7. kolo: Švédsko - Čína, USA - Nemecko, Kanada - Nórsko - hala Ice Cube, Soči
8.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: zjazd mužov do superkombinácie - lyžiarsky areál Roza Chutor, Červená Poľana
9.00 h HOKEJ - MUŽI: C-skupina - 2. kolo: Česko - Lotyšsko - hala Boľšoj, Soči
11.00 h BEH NA LYŽIACH: beh mužov na 15 km klasickou technikou - komplex Laura, Červená Poľana
11.00 h CURLING: ženy 7. kolo: Kórejská republika - Čína, Veľká Británia - Japonsko, USA - Dánsko, Rusko - Švajčiarsko - hala Ice Cube, Soči
12.30 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: slalom mužov do superkombinácie - lyžiarsky areál Roza Chutor, Červená Poľana
13.30 h HOKEJ - MUŽI: C-skupina - 2. kolo: Švédsko - Švajčiarsko - hala Boľšoj, Soči
13.30 h SKELETON: 1. jazda súťaže mužov - centrum Sanki, Červená Poľana
14.45 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: akrobatické skoky - 1. kolo kvalifikácie žien - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
15.00 h BIATLON: vytrvalostné preteky žien na 15 km - komplex Laura, Červená Poľana
15.00 h SKELETON: 2. jazda súťaže mužov - centrum Sanki, Červená Poľana
15.30 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: akrobatické skoky - 2. kolo kvalifikácie žien - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
16.00 h CURLING: muži 8. kolo: Veľká Británia - Dánsko, Rusko - USA, Čína - Nórsko, Švajčiarsko - Nemecko - hala Ice Cube, Soči
16.00 h KRASOKORČUĽOVANIE: voľné jazdy mužov - hala Iceberg, Soči
16.40 h SKELETON: 3. jazda súťaže žien - centrum Sanki, Červená Poľana
17.50 h SKELETON: 4. jazda súťaže žien - centrum Sanki, Červená Poľana
18.00 h HOKEJ - MUŽI: B-skupina - 2. kolo: Kanada - Rakúsko - hala Boľšoj, Soči
18.00 h HOKEJ - MUŽI: B-skupina - 2. kolo: Nórsko - Fínsko - hala Šajba, Soči
18.30 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: akrobatické skoky - 1. kolo finále žien - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
18.30 h SKOKY NA LYŽIACH: kvalifikácia súťaže jednotlivcov na veľkom mostíku HS-125 - areál Gorki, Červená Poľana
18.55 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: akrobatické skoky - 2. kolo finále žien - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
19.12 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: akrobatické skoky - 3. kolo finále žien - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana

Sobota 15. februára (7 finálových disciplín)
6.00 h CURLING: ženy 8. kolo: Kanada - Japonsko, Čína - Švédsko, Veľká Británia - Kórejská republika - hala Ice Cube, Soči
8.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: super G žien - lyžiarsky areál Roza Chutor, Červená Poľana
9.00 h HOKEJ - ŽENY: štvrťfinále č. 1 - hala Šajba, Soči
9.00 h HOKEJ - MUŽI: A-skupina - 2. kolo: Slovensko - Slovinsko - hala Boľšoj, Soči
11.00 h BEH NA LYŽIACH: štafeta žien na 4x5 km klasickou a voľnou technikou - komplex Laura, Červená Poľana
11.00 h CURLING: muži 9. kolo: Švédsko - Nemecko, Dánsko - Švajčiarsko, Kanada - Veľká Británia, Rusko - Čína - hala Ice Cube, Soči
11.00 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: rozjazdy žien na 1500 m - hala Iceberg, Soči
11.43 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: štvrťfinále mužov na 1000 m - hala Iceberg, Soči
12.12 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: semifinále žien na 1500 m - hala Iceberg, Soči
12.43 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: semifinále mužov na 1000 m - hala Iceberg, Soči
13.30 h HOKEJ - ŽENY: štvrťfinále č. 2 - hala Šajba, Soči
13.30 h HOKEJ - MUŽI: A-skupina - 2. kolo: USA - Rusko - hala Boľšoj,
13.06 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: finále žien na 1500 m - hala Iceberg, Soči
13.20 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: finále mužov na 1000 m - hala Iceberg, Soči
14.30 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE: preteky mužov na 1500 m - hala Adler, Soči
15.45 h SKELETON: 3. jazda súťaže mužov - centrum Sanki, Červená Poľana
16.00 h CURLING: ženy 9. kolo: USA - Švédsko, Kanada - Rusko, Veľká Británia - Švajčiarsko, Dánsko - Čína - hala Ice Cube, Soči
17.15 h SKELETON: 4. jazda súťaže mužov - centrum Sanki, Červená Poľana
18.00 h HOKEJ - MUŽI: C-skupina - 3. kolo: Švajčiarsko - Česko - hala Boľšoj, Soči
18.00 h HOKEJ - MUŽI: C-skupina - 3. kolo: Švédsko - Lotyšsko - hala Šajba, Soči
18.30 h SKOKY NA LYŽIACH: hlavná súťaž jednotlivcov na veľkom mostíku HS-125, 1. kolo - areál Gorki, Červená Poľana
19.30 h SKOKY NA LYŽIACH: hlavná súťaž jednotlivcov na veľkom mostíku HS-125, 2. kolo - areál Gorki, Červená Poľana

Nedeľa 16. februára (5 finálových disciplín)
6.00 h CURLING: muži 10. kolo: USA - Kanada, Veľká Británia - Nórsko, Švédsko - Rusko - hala Ice Cube, Soči
8.00 h SNOUBORDING: snoubordkros žien - kvalifikácia - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
8.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: super G mužov - lyžiarsky areál Roza Chutor, Červená Poľana
9.00 h HOKEJ - ŽENY: zápas v skupine o 5. - 8. miesto - hala Šajba, Soči
9.00 h HOKEJ - MUŽI: B-skupina - 3. kolo: Rakúsko - Nórsko - hala Boľšoj, Soči
10.15 h SNOUBORDING: snoubordkros žien - štvrťfinále - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
10.31 h SNOUBORDING: snoubordkros žien - semifinále - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
10.45 h SNOUBORDING: snoubordkros žien - finále - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
11.00 h BEH NA LYŽIACH: štafeta mužov na 4x10 km klasickou a voľnou technikou - komplex Laura, Červená Poľana
11.00 h CURLING: ženy 10. kolo: Dánsko - Kórejská republika, Japonsko - Švajčiarsko, Švédsko - Rusko, USA - Kanada - hala Ice Cube, Soči
13.30 h HOKEJ - MUŽI: A-skupina - 3. kolo: Rusko - Slovensko - hala Boľšoj, Soči
13.30 h HOKEJ - MUŽI: A-skupina - 3. kolo: Slovinsko - USA - hala Šajba, Soči
15.00 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE: preteky žien na 1500 m - hala Adler, Soči
16.00 h BIATLON: preteky mužov na 15 km s hromadným štartom - komplex Laura, Červená Poľana
16.00 h CURLING: muži 11. kolo: Nórsko - Švajčiarsko, Čína - Kanada, Nemecko - Dánsko, USA - Švédsko - hala Ice Cube, Soči
16.00 h KRASOKORČUĽOVANIE: tance na ľade - krátke tance - hala Iceberg, Soči
17.15 h BOBY: 1. jazda mužov na dvojsedadlových boboch - centrum Sanki, Červená Poľana
18.00 h HOKEJ - ŽENY: zápas v skupine o 5. - 8. miesto - hala Šajba, Soči
18.00 h HOKEJ - MUŽI: B-skupina - 3. kolo: Fínsko - Kanada - hala Boľšoj, Soči
18.50 h BOBY: 2. jazda mužov na dvojsedadlových boboch - centrum Sanki, Červená Poľana

Pondelok 17. februára (6 finálových disciplín)
6.00 h CURLING: ženy 11. kolo: Rusko - Veľká Británia, Kórejská republika - USA, Japonsko - Čína - hala Ice Cube, Soči
8.00 h SNOUBORDING: snoubordkros mužov - kvalifikácia - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
10.30 h SNOUBORDING: snoubordkros mužov - osemfinále - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
11.00 h CURLING: muži 12. kolo: Čína - Veľká Británia, Nemecko - Rusko, Švajčiarsko - USA, Nórsko - Dánsko - hala Ice Cube, Soči
11.01 h SNOUBORDING: snoubordkros mužov - štvrťfinále - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
11.13 h SNOUBORDING: snoubordkros mužov - semifinále - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
11.17 h SNOUBORDING: snoubordkros mužov - finále - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
13.30 h HOKEJ - ŽENY: semifinále č. 1 - hala Šajba, Soči
14.45 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: akrobatické skoky - 1. kolo kvalifikácie mužov - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
15.30 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: akrobatické skoky - 2. kolo kvalifikácie mužov - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
15.30 h BOBY: 3. jazda mužov na dvojsedadlových boboch - centrum Sanki, Červená Poľana
16.00 h BIATLON: preteky žien na 12,5 km s hromadným štartom - komplex Laura, Červená Poľana
16.00 h CURLING: ženy 12. kolo: Čína - Švajčiarsko, Dánsko - Veľká Británia, Kanada - Kórejská republika, Švédsko - Japonsko - hala Ice Cube, Soči
16.00 h KRASOKORČUĽOVANIE: tance na ľade - voľné tance - hala Iceberg, Soči
17.05 h BOBY: 4. jazda mužov na dvojsedadlových boboch - centrum Sanki, Červená Poľana
18.00 h HOKEJ - ŽENY: semifinále č. 2 - hala Šajba, Soči
18.15 h SKOKY NA LYŽIACH: súťaž družstiev na mostíku HS-125, 1. kolo - areál Gorki, Červená Poľana
18.30 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: akrobatické skoky - 1. kolo finále mužov - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
18.55 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: akrobatické skoky - 2. kolo finále mužov - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
19.12 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: akrobatické skoky - 3. kolo finále mužov - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
19.15 h SKOKY NA LYŽIACH: súťaž družstiev na mostíku HS-125, 2. kolo - areál Gorki, Červená Poľana

Utorok 18. februára (5 finálových disciplín)
6.00 h CURLING: prípadné eliminačné zápasy turnaja mužov a turnaja žien o postup do play-off podľa aktuálneho postavenia v tabuľke - hala Ice Cube, Soči
8.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: obrovský slalom žien - 1. kolo - lyžiarsky areál Roza Chutor, Červená Poľana
9.00 h HOKEJ - ŽENY: zápas o 7. miesto - hala Šajba, Soči
9.00 h HOKEJ - MUŽI: 1. zápas o postup do štvrťfinále - hala Boľšoj, Soči
9.30 h SEVERSKÁ KOMBINÁCIA: súťaž jednotlivcov so skokom na veľkom mostíku - skok na mostíku HS-125, skúšobné kolo - areál Gorki, Červená Poľana
10.30 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: rozjazdy žien na 1000 m - hala Iceberg, Soči
11.00 h CURLING: prípadné eliminačné zápasy turnaja mužov a turnaja žien o postup do play-off podľa aktuálneho postavenia v tabuľke - hala Ice Cube, Soči
10.30 h SEVERSKÁ KOMBINÁCIA: súťaž jednotlivcov so skokom na veľkom mostíku - skok na mostíku HS-125, 1 súťažné kolo - areál Gorki, Červená Poľana
11.15 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: rozjazdy mužov na 500 m - hala Iceberg,
11.30 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: obrovský slalom žien - 2. kolo - lyžiarsky areál Roza Chutor, Červená Poľana
11.54 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: finále štafiet žien na 3000 m - hala Iceberg, Soči
13.00 h SEVERSKÁ KOMBINÁCIA: súťaž jednotlivcov so skokom na veľkom mostíku - beh na 10 km Gundersenovou metódou - areál Gorki, Červená Poľana
13.30 h HOKEJ - ŽENY: zápas o 5. miesto - hala Šajba, Soči
13.30 h HOKEJ - MUŽI: 2. zápas o postup do štvrťfinále - hala Boľšoj, Soči
14.00 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE: súťaž mužov na 10 000 m - hala Adler, Soči
14.45 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: U-rampa - kvalifikácie mužov - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
16.00 h CURLING: prípadné eliminačné zápasy turnaja mužov a turnaja žien o postup do play-off podľa aktuálneho postavenia v tabuľke - hala Ice Cube, Soči
16.15 h BOBY: 1. jazda žien na dvojsedadlových boboch - centrum Sanki, Červená Poľana
17.23 h BOBY: 2. jazda žien na dvojsedadlových boboch - centrum Sanki, Červená Poľana
18.00 h HOKEJ - MUŽI: 3. zápas o postup do štvrťfinále - hala Boľšoj, Soči
18.00 h HOKEJ - MUŽI: 4. zápas o postup do štvrťfinále - hala Šajba, Soči
18.30 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: U-rampa - finále mužov - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana

Streda 19. februára (8 finálových disciplín)
6.15 h SNOUBORDING: paralelný obrovský slalom - kvalifikácia mužov - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
7.15 h SNOUBORDING: paralelný obrovský slalom - kvalifikácia žien - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
8.00 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: obrovský slalom mužov - 1. kolo - lyžiarsky areál Roza Chutor, Červená Poľana
9.00 h HOKEJ - MUŽI: 1. štvrťfinálový zápas - hala Boľšoj, Soči
10.00 h SNOUBORDING: paralelný obrovský slalom - osemfinále mužov - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
10.24 h SNOUBORDING: paralelný obrovský slalom - štvrťfinále mužov - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
10.30 h BEH NA LYŽIACH: tímšprint klasickou technikou - semifinále žien - komplex Laura, Červená Poľana
10.37 h SNOUBORDING: paralelný obrovský slalom - semifinále mužov - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
10.44 h SNOUBORDING: paralelný obrovský slalom - finále mužov - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
10.55 h SNOUBORDING: paralelný obrovský slalom - osemfinále žien - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
11.00 h CURLING: semifinále turnaja žien - hala Ice Cube, Soči
11.06 h BEH NA LYŽIACH: tímšprint klasickou technikou - semifinále mužov - komplex Laura, Červená Poľana
11.19 h SNOUBORDING: paralelný obrovský slalom - štvrťfinále žien - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
11.30 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: obrovský slalom mužov - 2. kolo - lyžiarsky areál Roza Chutor, Červená Poľana
11.35 h SNOUBORDING: paralelný obrovský slalom - semifinále žien - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
11.43 h SNOUBORDING: paralelný obrovský slalom - finále žien - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
12.45 h BEH NA LYŽIACH: tímšprint klasickou technikou - finále žien - komplex Laura, Červená Poľana
13.15 h BEH NA LYŽIACH: tímšprint klasickou technikou - finále mužov - komplex Laura, Červená Poľana
13.30 h HOKEJ - MUŽI: 2. štvrťfinálový zápas - hala Boľšoj, Soči
14.30 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE: preteky žien na 5000 m - hala Adler, Soči
15.30 h BIATLON: miešaná štafeta 2x 6 km + 2x7,5 km - komplex Laura, Červená Poľana
16.00 h CURLING: semifinále turnaja mužov - hala Ice Cube, Soči
16.00 h KRASOKORČUĽOVANIE: krátky program žien - hala Iceberg, Soči
17.15 h BOBY: 3. jazda žien na dvojsedadlových boboch - centrum Sanki, Červená Poľana
18.00 h HOKEJ - MUŽI: 3. štvrťfinálový zápas - hala Boľšoj, Soči
18.00 h HOKEJ - MUŽI: 4. štvrťfinálový zápas - hala Šajba, Soči
18.23 h BOBY: 4. jazda žien na dvojsedadlových boboch - centrum Sanki, Červená Poľana

Štvrtok 20. februára (6 finálových disciplín)
8.00 h SEVERSKÁ KOMBINÁCIA: súťaž družstiev - skoky z mostíka HS-125, skúšobné kolo - areál Gorki, Červená Poľana
8.45 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: kvalifikácia skikrosu mužov - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
9.30 h CURLING: zápas o 3. miesto turnaja žien - hala Ice Cube, Soči
9.00 h SEVERSKÁ KOMBINÁCIA: súťaž družstiev - skoky z mostíka HS-125, 1 súťažné kolo - areál Gorki, Červená Poľana
10.30 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: osemfinále skikrosu mužov - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
11.05 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: štvrťfinále skikrosu mužov - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
11.25 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: semifinále skikrosu mužov - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
11.39 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: finále skikrosu mužov - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
12.00 h SEVERSKÁ KOMBINÁCIA: súťaž družstiev - štafeta na 4x5 km Gundersenovou metódou - areál Gorki, Červená Poľana
13.00 h HOKEJ - ŽENY: zápas o 3. miesto - hala Boľšoj, Soči
14.30 h CURLING: finále turnaja žien - hala Ice Cube, Soči
15.30 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: U-rampa - kvalifikácia žien - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
16.00 h KRASOKORČUĽOVANIE: voľné jazdy žien - hala Iceberg, Soči
18.00 h HOKEJ - ŽENY: finále - hala Boľšoj, Soči
18.30 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: U-rampa - finále žien - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana

Piatok 21. februára (7 finálových disciplín)
8.45 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: kvalifikácia skikrosu žien - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
9.30 h CURLING: zápas o 3. miesto turnaja mužov - hala Ice Cube, Soči
10.30 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: osemfinále skikrosu žien - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
11.05 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: štvrťfinále skikrosu žien - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
11.25 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: semifinále skikrosu žien - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
11.39 h AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: finále skikrosu žien - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
13.00 h HOKEJ - MUŽI: 1. semifinálový zápas - hala Boľšoj, Soči
13.45 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: slalom žien - 1. kolo - lyžiarsky areál Roza Chutor, Červená Poľana
14.30 h CURLING: finále turnaja mužov - hala Ice Cube, Soči
14.30 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE: štvrťfinále stíhacích pretekov mužských družstiev - hala Adler, Soči
15.23 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE: štvrťfinále stíhacích pretekov ženských družstiev - hala Adler, Soči
15.30 h BIATLON: štafeta žien na 4x6 km - komplex Laura, Červená Poľana
16.13 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE: semifinále stíhacích pretekov mužských družstiev - hala Adler, Soči
17.15 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: slalom žien - 2. kolo - lyžiarsky areál Roza Chutor, Červená Poľana
17.30 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: štvrťfinále mužov na 500 m - hala Iceberg, Soči
17.44 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: štvrťfinále žien na 1000 m - hala Iceberg, Soči
18.00 h HOKEJ - MUŽI: 2. semifinálový zápas - hala Boľšoj, Soči
18.13 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: semifinále mužov na 500 m - hala Iceberg, Soči
18.21 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: semifinále žien na 1000 m - hala Iceberg, Soči
18.43 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: finále mužov na 500 m - hala Iceberg, Soči
18.53 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: finále žien na 1000 m - hala Iceberg, Soči
19.18 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: finále štafiet mužov na 5000 m - hala Iceberg, Soči

Sobota 22. februára (7 finálových disciplín)
6.15 h SNOUBORDING: paralelný slalom - kvalifikácia žien - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
7.15 h SNOUBORDING: paralelný slalom - kvalifikácia mužov - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
10.15 h SNOUBORDING: paralelný slalom - osemfinále mužov - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
10.30 h BEH NA LYŽIACH: beh žien na 30 km voľnou technikou s hromadným štartom - komplex Laura, Červená Poľana
10.39 h SNOUBORDING: paralelný slalom - štvrťfinále mužov - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
10.47 h SNOUBORDING: paralelný slalom - semifinále mužov - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
10.59 h SNOUBORDING: paralelný slalom - finále mužov - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
11.10 h SNOUBORDING: paralelný slalom - osemfinále žien - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
11.41 h SNOUBORDING: paralelný slalom - štvrťfinále žien - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
11.50 h SNOUBORDING: paralelný slalom - semifinále žien - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
11.58 h SNOUBORDING: paralelný slalom - finále žien - extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana
13.45 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: slalom mužov - 1. kolo - lyžiarsky areál Roza Chutor, Červená Poľana
14.30 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE: semifinále stíhacích pretekov ženských družstiev - hala Adler, Soči
14.51 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE: A-finále stíhacích pretekov mužských družstiev - hala Adler, Soči
15.14 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE: A-finále stíhacích pretekov ženských družstiev - hala Adler, Soči
15.30 h BIATLON: štafeta mužov na 4x7,5 km - komplex Laura, Červená Poľana
16.00 h HOKEJ - MUŽI: zápas o bronz - hala Boľšoj, Soči
17.15 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: slalom mužov - 2. kolo - lyžiarsky areál Roza Chutor, Červená Poľana
17.30 h BOBY: 1. jazda štvorsedadlových bobov - centrum Sanki, Červená Poľana
17.30 h KRASOKORČUĽOVANIE: exhibícia - hala Iceberg, Soči
19.00 h BOBY: 2. jazda štvorsedadlových bobov - centrum Sanki, Červená Poľana

Nedeľa 23. februára (3 finálové disciplíny)
8.00 h BEH NA LYŽIACH: beh mužov na 50 km voľnou technikou s hromadným štartom - komplex Laura, Červená Poľana
10.30 h BOBY: 3. jazda štvorsedadlových bobov - centrum Sanki, Červená Poľana
12.00 h BOBY: 4. jazda štvorsedadlových bobov - centrum Sanki, Červená Poľana
13.00 h HOKEJ - MUŽI: finále - hala Boľšoj, Soči
17.00 h ZÁVEREČNÝ CEREMONIÁL - Olympijský štadión Fišt , Soči

Autor: Sita