Magazín
NOVINKY GORILLA WEAR
dátum: 22.03.2018 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle
Sú tu ďalšie novinky od Gorilla Wear! Kolekcia, ktorá je vhodná nie len do fitka a na akékoľvek športové aktivity, ale aj na bežné nosenie. Pánske teplákové nohavice so zníženým pudlom Alabama v novej farbe – „army“ zelenej. Predstavíme si aj úplne novinky, ktoré potešia všetky dámy - šortky Albin, tričká Cheyenne a tielka Monte Vista.

 

Alabama Drop Crotch Joggers Army Green
Pudlové  nohavice Alabama patra jednoznačne k našim najpredávanejším modelom značky Gorilla Wear. Vyrobené sú z 95% bavlny a 5% elastanu. Sú veľmí pohodlné a rozhodne sú trendy! Na stehnách sa nachádzajú dve vrecká s kovovým zipsom, ďalšie vrecko je v zadnej časti. Model Alabama nie je žiadnou novinkou, aktuálne je v ponuke už v štyroch farebných kombináciách: čiernej, červenej, sivej a ako novinky v „army“ zelenej.

 

Albin Shorts Black
Dámske šortky Albin sú novým prírastkom v dámskej kolekcii Gorilla Wear. Pokiaľ nie ste fanúšikom nového trendu  „odhalených zadkov“,  šortky Albin sú tu práve pre Vás, pretože neukážu o nič viac ako by mali. Na ľavej spodnej strane sa nachádza decentné logo Gorilla Wear, vzadu nájdete styleový nápis Gorilla Wear. Šortky sú dostupné v čiernej farbe a sú vyrobené z 92% polyester, 8% spandex.

 

Cheyenne T-shirt
Tričko Cheyenne je horúcou novinkou spoločnosti Gorilla Wear, je z príjemného ľahkého materiálu a v praktickom športovom srihu. Uplatnenie nájde nielen v posilňovni ale s rastúcimi vonkajšími teplotami ho každá športovkyňa ocení aj pri outdoorových aktivitách. Dostupné je v troch farbách: čiernej, ružovej a modrej. Tento model je vyrobený z 92% polyester, 8% spandexu. Na tričku nájdete dve logá Gorilla Wear, jedno je umiestnené na prednej ľavej strane v úrovní pŕs a druhé v zadnej časti. 

Monte Vista Tank Top
Ani pri tielku Monte Vista tomu nie je inak a taktiež ho radíme medzi absolútne novinky spoločnosti Gorilla Wear. Tielko je vyrobené z 92% polyester, 8% spandex. Ponúkame Vám ho v troch farbách: čiernej, ružovej a modrej. Logo Gorilla Wear tento krát nájdete na prednej ľavej strane v úrovni pŕs. Motivačný slogan „I dare you“ v zadnej časti je oku lahodiacim detailom športového dizajnu tohto modelu.

 

GORILLA WEAR

Svetová značka oblečenia a doplnkov pre fitness a voľný čas GORILLA WEAR vznikla začiatkom 80-tych rokov v USA. Štýl, prevedenie a kvalita oblečenia napredovali až po súčasnú dobu a dnes je táto značka distribuovaná do 55 krajín sveta. Jej tvárami sú najlepší propagátori nášho športu okrem iných aj Denis Wolf, Big Ramy, Denis James, Flex Wheler, Valeria Amirato... Na Slovensku a v Česku sú podporovaní GORILLA WEAR oblečením Andrej Mozoláni, Tomáš Tabačiar, Milan Obořil...http://eshop.mozolani.com

Autor: Pavol Kučerák