Magazín
Konferencia SAFKST sa uskutočnila v turbulentnom čase
dátum: 09.12.2017 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Dnes sa v Trenčíne (školská jedáleň 7. ZŠ na Hodžovej ulici) uskutočnila výročná konferencia SAFKST, ktorá bola o to zaujímavejšia a pikantnejšia, že sa konala v turbulentnom a vyhrotenom období plnom trestných oznámení na oboch stranách, v období, keď je asociácia vystavená tlaku za činnosť a hospodárenie za rok 2017.

!!! Kupuj športové oblečenie značky GORILLA WEAR cez e-shop TU

V predaji aj v kamennom Mozolani Fitness Shope ZOC Max!!!

 

Úvod bol búrlivý, na konferenciu sa dostavili aj Pavol Korpáš, Ladislav Meško a Samuel Pavlík.

Tibor Kvačkaj navrhol, aby sa prerokovavalo pozastavenie členstva týchto troch osôb.

Jozef Píry dal návrh na to, či je Samuel Pavlík kontrolór asociácie, alebo nie.

Pavol Pavlík navrhol, aby sa Pavol Korpáš, Ladislav Meško a Samuel Pavlík mohli zúčastniť konferencie ako osoby bez hlasovacieho práva, ale navrhol aj to, aby sa hlasovalo o vyslovení nedôvery súčasnému prezidentovi asociácie Borisovi Mlsnovi a na jeho odvolanie z funkcie.

Pavol Muller dal návrh na to, aby sa vetva silového trojboja odčlenila od SAFKST.

Nakoniec šéf asociácie Boris Mlsna navrhol, aby sa na margo týchto predošlých návrhov delegátov hlasovalo o tom, či sa bude meniť program konferencie, o čom sa aj hlasovalo.

Za bolo 37 delegátov z celkového počtu 90, takže tento návrh neprešiel a platil pôvodný program konferencie (voľba mandátovej a návrhovej komisie, hodnotenie činnosti SAFKST za rok 2016,  správa vetvy kulturistiky a fitnes za rok 2016, správa vetvy silového trojboja a tlaku na lavičke za rok 2016, správa o hospodárení za rok 2016, správa kontrolóra za rok 2016, plán súťaží a reprezentácie na rok 2018, správa mandátovej a návrhovej komisie).

Konferencia nepriniesla žiadne prevratné zmeny.

Autor: Ľubomír Chochula