Magazín
Mladé trenčianske fitnesky si podmanili svet!
dátum: 13.11.2017 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Na IFBB Majstrovstvách sveta juniorov a masters v rumunskom meste Bistrita si mladé trenčianske fitnesky podmanili svet! Pretekárky asociácie SAFKST Kristína Juricová, Michaela Pavleová a Karolína Holbová, reprezentantky z klubu Fitness Gabrhel, úspešne reprezentovali nielen mesto Trenčín, ale aj Slovensko!

!!! Kupuj športové oblečenie značky GORILLA WEAR cez e-shop TU

V predaji aj v kamennom Mozolani Fitness Shope ZOC Max!!!

 

Na snímke zľava sú Kristína Juricová, Michaela Pavleová a Karolína Holbová.
 
V dvoch kategóriach nastúpili známe, tohtoročné majsterky Európy, Michaela Pavleová (kategória fitness juniorky do 163 cm) a Kristína Juricová (kategória fitness juniorky nad 163 cm). Nominovaná bola po prvýkrát aj sestra úspešnej trénerky Marianny Holbovej, Karolína Holbová (kategória fitness juniorky nad 163 cm). V kategórii do 163 cm bolo v semifinále 11 pretekárok, v kategórii nad 163 cm ich súperilo osem. Do hlavného finále sa prebojovali všetky Trenčianske fitnessky. Po absolvovaní povinných akrobatických zostáv a pózovaní, si na základe rozhodnutia rozhodcov, každá z Rumunska odniesla cenný kov! 
 
Kristína Juricová si získala titul majsterky sveta vo fitness junioriek vo výškovej kategórii nad 163 cm, v tej istej kategórii sa Karolína Holbová stala vicemajsterkou sveta! V nižšej kategórii do 163 cm si titul odniesla Michaela Pavleová. Tá sa aj stala absolútnou víťazkou vo fitness junioriek! 
 
Trénerka Marianna Holbová na snímke s Miškou Pavleovou.
 
Za touto jedinečnou medailovou žatvou stojí trénerka Marianna Holbová spoločne s Milanom Gabrhelom, ktorí perfektne pripravili svoje zverenkyne! Všetkým trom gratulujeme k týmto výnimočným úspechom! Čerstvé medailistky uvidíte aj 18. novembra v Trenčíne na výstavisku Expo center, kde sa uskutoční festival neolympijských športov - Športfestival
Autor: Pavol Guga, generálny manažér SASIM
 
Zobraziť galériu (5)