Magazín
Škadra sa predstaví v kategórii masters na šampionáte v Rumunsku
dátum: 08.11.2017 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Miroslav Škadra bude počas tohto víkendu štartovať na IFBB Majstrovstvách sveta juniorov a masters v rumunskej Bistrite a to konkrétne v kategórii kulturistika masters 40-44 rokov do 70 kg.

!!! Kupuj športové oblečenie značky GORILLA WEAR cez e-shop TU

V predaji aj v kamennom Mozolani Fitness Shope ZOC Max!!!

 

Pre dlhoročného a úspešného slovenského reprezentanta v kulturistike Miroslava Škadru (najväčší úspech titul majstra Európy v kulturistike mužov do 70 kg v roku 2013, na ME získal ešte tri bronzové medaily v rokoch 2012, 2014 a 2016) to bude v kategórii masters druhá veľká konfrontácia na medzinárodnom pódiu, nakoľko na jar obsadil na ME 2017 v Santa Susanne 6. miesto v kulturistike masters 40-44 rokov do 80 kg, pričom vtedy na 'Európe' štartoval aj v kulturistike muži do 70 kg (10. miesto).

„Masters som si vyskúšal už na 'Európe', kde to pre mňa neskončilo tak, ako by som chcel, ale keďže je možnosť zúčastniť sa týchto MS, s trénerom sme sa rozhodli štartovať na tomto šampionáte. V Bistrite by som mal súťažiť vo svojej kategórii do 70 kg. Súťaže sú čerešničkou na torte pravidelného cvičenia, beriem to tak, že si idem zasúťažiť a ako to dopadne, tak to dopadne. Očakávania nemám žiadne, konkurencia je silná, súperi nespia a tiež trénujú... Čo sa týka mojej prípravy, bolo to ako na hojdačke, lebo niekedy sú podmienky vytvorené, že sa dá trochu serióznejšie pripravovať, niekedy to nie je úplne podľa predstáv, ale prioritou je práca (profesionálny vojak – pozn. red.), ktorá ma živí. Forma mala vygradovať, ale tým, že sme včera a minulý týždeň mali nejaké výcviky, neabsolvoval som všetky tréningové jednotky. Sebakriticky by som to zhodnotil, že to trochu stagnovalo, nevygradovalo to tak, ako by malo, ale pokúsim sa spraviť všetko pre to, aby to na pódiu bolo v danom momente čo najlepšie,“ podotkol Miroslav Škadra.

!!! Miroslavovi Škadrovi, ale aj ostatným slovenským reprezentantom, želáme na MS juniorov a masters, aby uspeli a dosiahli výborný výsledok !!!

Súvisiaci článok:

Nominácia Slovenska na IFBB MS 2017 juniorov a masters

Autor: Ľubomír Chochula

Zobraziť galériu (5)