Magazín
Pozvánka: Už 18. 11. v Trenčíne ŠPORTFESTIVAL
dátum: 09.10.2017 | autor: mozolani.com
rubriky: Iné športy
Aj v roku 2017 pripravuje Slovenská asociácia silných mužov v spolupráci s Konfederáciou športových zväzov vrcholové koncoročné podujatie Športfestival. V poradí už siedmy ročník atraktívneho a najväčšieho podujatia svojho druhu na Slovensku sa odohrá tento rok už 18. novembra na výstavisku Expo center v Trenčíne.

!!! Kupuj športové oblečenie značky GORILLA WEAR cez e-shop TU

V predaji aj v kamennom Mozolani Fitness Shope ZOC Max!!!

 

Sme veľmi radi, že tradičné decembrové termíny nahrádza lepší a prijateľnejší dátum. Veríme, že cestu na športoviská si nájde oveľa viac fanúšikov ako tomu bolo po minulé roky. Ide o najväčšie športové podujatie svojho druhu na Slovensku, v minulom roku sa na športoviskách vystriedalo cez 600 športovcov! Ide o skutočný festival neolympijských športov. 

A na čo sa môžeme tento rok tešiť?

Ako základný kameň festivalu sú podujatia silných mužov či silných žien. Práve na Športfestivale sa pred rokmi odohrala vôbec prvá súťaž silných žien na Slovensku. Tento rok nás čaká vyvrcholenie a finále Euroligy najsilnejších žien. Okrem siláčiek si zmerajú sily aj strongmani v kategóriách do 90 a do 105 kilogramov. Váženie pretekárov bude v deň podujatia v pavilóne 7 od 9:00. Pre tých, ktorí majú záujem je pripravená váha aj deň vopred, takže kto chce, môže sa prísť zvážiť aj v piatok a nemusí čakať do soboty.

Okrem strongmanov sa môžete tešiť aj na vianočnú cenu v silovom trojboji, tlak na lavici či tlak na lavici telesne postihnutých športovcov. Medzi najlákavejšie hviezdy silového trojboja patrí Róbert Valach či Fridrich Matejík, ktorí v Trenčíne nemôžu chýbať.

Súčasťou mega podujatia je aj druhé kolo Muay thai ligy, jumping na trampolínach, taekwondo, lukostreľba, horolezecká stena, šípky, florbal, bridž, detské fitness, biliard a mnoho mnoho ďaľšieho. Pripravená je aj expo zóna, kde budú stánky firiem ponúkať doplnky výživy či oblečenie pre návštevníkov. Šporfestival svoje brány otvára 18. novembra od 10-tej hodiny na výstavisku Expo center v Trenčíne. Tu rozhodne nemôžeš chýbať!

Ak nevieš aká to je akcia, pozri si oficiálne aftermovie z minulého roka:

Viac informácii bude po aktualizovaní stránky www.sportfestival.sk.Tešíme sa na Vás!

Autor: Pavol Guga, generálny manažér SASIM