Magazín
V máji 2018 sa uskutoční MOZOLANI FESTIVAL
dátum: 22.09.2017 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
V týchto dňoch sa na svetlo sveta dostáva nová informácia, ktorá určite vzbudí pozornosť, nakoľko profesionálny kulturista Andrej Mozoláni spolu s Martinom Gajňákom (spolumajiteľ 365 Gym Trnava a majiteľ 365 Gym Piešťany) pripravujú atraktívne športovo-viacodvetvové podujatie, aké tu ešte nebolo

!!! Kupuj športové oblečenie značky GORILLA WEAR cez e-shop TU

V predaji aj v kamennom Mozolani Fitness Shope ZOC Max!!!

 

MOZOLANI FESTIVAL 2018

Andrej Mozoláni v duchu svojho kréda „stále sa posúvať dopredu a prinášať niečo nové“, predostrel víziu, ktorá posunie o level i viac vyššie všetko to, čo bolo doteraz. Na počiatku bol v roku 2010 Mozolani Classic, ktorý sa v rokoch 2014, 2015, 2016 rozšíril o Mozolani Pro Classic a po prestávke v roku 2017 je teraz ten správny čas, aby sme mohli športovej verejnosti oznámiť, že počas troch májových dní (piatok 25. 5., sobota 26. 5. a nedeľa 27. 5. 2018) sa uskutoční MOZOLANI FESTIVAL. Dejisko tohto podujatia bude Mestská športová hala Trnava (plus blízke okolie haly).

Na snímke sú Andrej Mozoláni (vpravo) a Martin Gajňák.

 

„V rámci zvyšovania kreditu súťaže Mozolani Pro Classic sme rozbehli spoluprácu s ľuďmi, ktorí sú ochotní vstúpiť do tohto projektu a podporiť ho, pričom jedným z nich je Martin Gajňák. Preto vznikol nápad urobiť z toho festival, ktorý bude zastrešovať viacero športových odvetví, nielen športy z portfólia IFBB (kulturistika, fitness a iné). Čiže zapojiť do toho aj športy, ktoré nejakým spôsobom oslovia širokú verejnosť. Mám na mysli bojové športy a z hľadiska zdravého životného štýlu čoraz populárnejšie športy ako crossfit a workout. Dohodli sme sa, že Mozolani Festival 2018 sa uskutoční v Trnave, kde pred pár dňami otvorili 365 Gym, ktorý finančne podporí tento projekt a pre ktorý to bude aj príležitosť sa mediálne odprezentovať,“ poznamenal Andrej Mozoláni.

Predbežný program

Piatok 25. 5. 2018

Galavečer bojových športov (K1, thajský box, kickbox, box, prípadne ešte ďalšie fighty alebo bojové disciplíny) a armwrestlingu – Mestská športová hala Trnava.

Sobota 26. 5. 2018

Galavečer športov pod hlavičkou SAFKST (kulturistika, fitness, bodyfitness, bikiny fitness atď) – Mestská športová hala Trnava.

Crossfit, workout a možno aj strongman – v blízkom okolí haly

Nedeľa 27. 5. 2018

Galavečer PRO Show (Pro Mens Bodybuilding 212 lbs, Pro Figure. Pro Bikini, Pro Mens Physique) – Mestská športová hala Trnava.

Sprievodný program (detské súťaže, vystúpenia umelcov, exhibície športovcov).

„S vedením SAFKST sme dohodnutí na termíne a potvrdený máme aj termín profesionálnej súťaže, ktorej víťazi jednotlivých kategórii postúpia priamo na Olympiu. Martin Gajňák, ktorý sa spolupodieľa na organizovaní podujatia, zasa dohodol spoluprácu s federáciami bojových športov. Každá súťaž v rámci festivalu bude mať samostatný názov,“ podotkol Andrej Mozoláni a pokračoval. „Čo sa týka mediálneho pokrytia akcie, verím, že náš projekt podporia veľkí mediálni hráči, momentálne rokujeme s jednou veľmi sledovanou celoslovenskou televíziou a jedným z troch najpočúvanejších rádií. Okrem silnej mediálnej podpory na sociálnych sieťach (facebook + instagram), kde máme spolu 200 tisíc fanúšikov, budeme festival propagovať aj prostredníctvom klasických médií (printové, internetové, všetky športové) a cez youtube (séria videí z prípravy festivalu).“

Na snímke zľava sú: Michaela Kováčová, Anna Mozoláni a Andrej Mozoláni.

 

Hlavní organizátori Mozolani Festival 2018: Mozolani The Fitness Authority a 365 Gym.

Promotér profesionálnej časti: Michaela Kováčová

Co-promotér Mozolani Festival: Martin Gajňák

Ambasádor Mozolani Festival: Andrej Mozoláni

Postupne predstavíme celý organizačný tím Mozolani Festivalu.

Sleduj www.mozolani.com a facebook/mozolanifitness, kde budeme postupne pridávať nové informácie ohľadne MOZOLANI FESTIVALU!

Autor: Ľubomír Chochula