Magazín
Špičkový 365 Gym Trnava sa oplatí navštíviť!
dátum: 19.09.2017 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle
Lepšie raz vidieť ako stokrát počuť či o tom čítať, preto ak budete mať cestu okolo, určite navštívte nové špičkové fitnescentrum 365 Gym Trnava, ktoré otvorilo brány pre verejnosť v sobotu 16. 9. 2017. A my sme boli tiež pri tom! Na promo akcii sa zúčastnil aj celý Yamamoto Team plus ďalší športovci.

Martin Gajňák je na snímke vľavo, vedľa neho je Juraj Franc.

!!!FOTKY Z OTVORENIA 365 GYMU TRNAVA NÁJDEŠ V GALÉRII POD ČLÁNKOM!!!

 

Yamamoto Team sa predstavil aj so svojou najčerstvejšou posilou a novou tvárou, pretekárkou Pro Bikini Saskiou Cakoci (osobitný rozhovor s ňou v osobitnom článku), samozrejme, že nemohla chýbať ďalšia profíčka, pretekárka Pro Figure Lucia Košecká, ako aj dvojnásobná absolútna majsterka Európy Michaela Pavleová, majsterka Európy Zuzana Kardošová, majsterka Európy Andrea Józsayová, majster Európy Marek Leder, ďalej Olívia Čambalová, Veronika Fidlerová, Richard Cienky, Rado Filip.

Členky Yamamoto Team majú pre fanúšikov niekoľko lístkov na EVLS Prague, sleduj súťaž o vstupenky na ich FB profiloch!

Okrem Yamamoto Teamu túto akciu osobnou účasťou podporili aj Roman Vavrečan, Beáta Graňáková so sestrou Marcelou či Martin Konan Halko, ktorý návštevníkov dostal do varu svojou exhibíciou. Návštevníci si mohli vyskúšať aj súťaž v držaní jednoručiek na výdrž pri stoji s upaženými rukami.

Veru, bolo čo obdivovať. Fitko 365 Gym Trnava sa nachádza vo veľkorysom priestore (rozloha 1080 m²), majiteľmi sú Martin Gajňák, Patrik Franc a Juraj Franc, pričom prvý menovaný je aj majiteľom 365 Gymu Piešťany (toto fitko otvorili o pár dní skôr ako to v Trnave).

Martin Gajňák má kulturistickú dušu i srdce, absolvoval zopár súťaží v doraste, potom ako tréner pripravoval niekoľkých zverencov a svoju priateľku Veroniku Fidlerovú, ktorá vlani vyhrala majstrovstvá Slovenska v bikiny fitness juniorky a zúčastnila sa majstrovstiev Európy. „Veronika i ja sme registrovaní v oddieli Mozolani Trainings, premýšľal som o tom, že budem súťažiť, ale pustil som sa do biznisu, a tak som to odložil na neskôr. Ak sa všetko podarí rozbehnúť tak, ako chceme, rád by som sa ešte niekedy ukázal na súťažnom pódiu,“ uviedol Martin Gajňák.

Novinkou je rebrinový trenažér...

Práve tu sa nachádza prvý proteínový automat BODYSHAKE na Slovensku...

365 Gym Trnava je skvele vybavené top fitko, v ktorom je radosť cvičiť. Špičkové posilňovacie stroje (Panatta a Hammer Strenght) a kardio stroje (Technogym) sú samozrejme jeho súčasťou, ako aj crossfitová veža s 12 stanovišťami, ale to nie je zďaleka všetko, čo klienta osloví. „Čo sa týka konceptu, posunuli sme level o dve úrovne vyššie, pričom sme ponechali cenu vstupného, ako má konkurencia, čiže sme sprístupnili ľuďom úplne inú kvalitu za rovnakú cenu. Každý si u nás nájde to svoje. Novinkou sú rebrinový trenažér (na ňom si zamakáte viac ako na schodoch, je to ako šplh do kopca) a trenažér na bežecké lyžovanie. Chceli by sme ešte zakúpiť lanový trenažér (pripomínalo by to šplh po lane), resp. o čo bude záujem, to pretavíme do nášho fitka. Skoro na každom kardio stroji je 24-palcový dotykový displej, kde si aeróbnu aktivitu môžete spestriť surfovaním po internete alebo pozeraním televízie. Verím, že návštevníci ocenia aj to, že tu máme skrinky na PIN kódy a turniketový systém pri vchode, ako aj prvý proteínový automat BODYSHAKE na Slovensku, ktorý sa vyskytuje len v Nemecku, Rakúsku a arabských krajinách,“ podotkol Martin Gajňák, ktorý naznačil, že 365 Gym mieni expandovať. „Áno, náš koncept chceme rozšíriť do ďalších miest. 365 Gym Piešťany s rozlohou 680 m² bol štartovací, nasledoval 365 Gym Trnava (1080 m²) a teraz rokujeme o ďalšom na Západnom Slovensku, kde by bola rozloha 1320 m².“

PIN-kódový mechanizmus na skrinkách je skvelou vychytávkou - už žiadne kľúče!

„Otcovia“ 365 Gym v duchu svojho hesla (NAJLEPŠÍ V NAJLEPŠOM) spolupracujú s partnermi, ktorí sú top vo svojej sfére. „Budeme predávať doplnky výživy Yamamoto Nutrition a oblečenie Gorilla Wear plus chystáme jeden projekt spolu so značkou Mozolani, ktorý naše heslo dokonale bude vystihovať, predstavíme ho už v najbližších dňoch“ dodal Martin Gajňák, spolumajiteľ 365 Gym Trnava a majiteľ 365 Gym Piešťany.

Autor: Ľubomír Chochula

Zobraziť galériu (85)