Magazín
OLYMPIA WEEKEND: Phil Heath čaká na vyzývateľa
dátum: 13.09.2017 | autor: mozolani.com
rubriky: Kulturistika
Kto bude najväčším vyzývateľom „neporaziteľného“ Phila Heatha na Mr. Olympia 2017 v sobotu 16. 9. v Las Vegas? Môže Phil Heath po siedmy raz za sebou zvíťaziť, čo v histórii dokázali len Ronnie Coleman i Lee Haney (obaja dokonca vyhrali osemkrát za sebou)?

!!! Kupuj športové oblečenie značky GORILLA WEAR cez e-shop TU

V predaji aj v kamennom Mozolani Fitness Shope ZOC Max!!!

 

OLYMPIA WEEKEND 2017: Zoznam všetkých štartujúcich

Američan Phil Heath (zvíťazil v rokoch 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016) je každý rok lepší, sebavedomie a výborná forma mu rozhodne nechýba ani teraz v predvečer podujatia. Hoci najväčším ťažkotonážnikom bude podľa predpokladov Egypťan Mahdouh Elssibay alias Big Ramy, je otázne, či svoju svalovú megahmotu dokáže spracovať tak, aby pokoril Heatha. Okrem Big Ramyho patria do okruhu najväčších kandidátov na medailové umiestnenie Shawn Rhoden, „matuzalem“ Dexter Jackson a William Bonac. Na zaváhanie top favorizovaného Heatha sa nikto z nich nemôže spoliehať, také niečo sa nestane, tak ako tromfnúť šesťnásobného víťaza Mr. Olympia a či je to vôbec v súčasnej konštelácii možné? Na to si fanúšikovia Pro Bodybuildingu budú musieť počkať do soboty 16. 9., keď je na programe aj open kategória profesionálnych kulturistov (semifinále o 11. h a finále o 19.00 h – na Slovensku bude o 9 hodín viac). V zákulisí sa však šepká, že nenapodobiteľný Kai Greene by, ak sa na poslednú chvíľu rozhodne pre štart, mohol od organizátorov dostať divokú šancu, čo by riadne zamiešalo kartami...

Výsledky z vlaňajška:

MR. OLYMPIA

212 OLYMPIA

FIGURE OLYMPIA

Program OLYMPIA WEEKENDU 2017:

ŠTVRTOK – 14. 9.

12:00 h

Tlačová konferencia (Orleans Arena Las Vegas)

PIATOK – 15. 9.

10:00 h

Semifinále kategórii Fitness Olympia, Bikini Olympia, Figure Olympia /štartovať bude aj Slovenka Adela Ondrejovičová/ a Classic Physique Olympia (Convention Center Las Vegas, South Hall).

19:00 h

Finále kategórii Fitness Olympia, Figure Olympia, Classic Physique Olympia a semifinále kategórie 212 Olympia i Mr. Olympia (Orleans Arena Las Vegas).

SOBOTA – 16. 9.

10:00 h

Semifinále a finále kategórii Men’s Physique Olympia a Women’s Physique Olympia (Convention Center Las Vegas, South Hall).

19:00
Finále kategórii Bikini Olympia, 212 Olympia a Mr. Olympia (Orleans Arena Las Vegas)

!!!* Na Slovensku je v porovnaní s časom v Las Vegas posun + 9 hodín!!!

Autor: Ľubomír Chochula