Magazín
Saskia Cakoci mala dobrý Pro debut, zdolala aj účastníčku Olympie
dátum: 12.09.2017 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Saskia Cakoci na svojej premiére medzi profíčkami v kategórii Pro Bikini na súťaži Arizona Pro vo Phoenixe obstála so cťou. Finálové 6. miesto v konkurencii 24 súperiek je skvelé umiestnenie.

!!! Kupuj športové oblečenie značky GORILLA WEAR cez e-shop TU

V predaji aj v kamennom Mozolani Fitness Shope ZOC Max!!!

Na pretekoch Arizona Pro Phoenix štartovalo aj zopár bikinárok, ktoré už o pár dní budú štartovať na Bikini Olympia 2017 v Las Vegas. Všetky medailové priečky obsadili práve účastníčky tohtoročnej Olympie (1. Jennifer Ronzitti, 2. Casey Samsel, 3. Lauren Irick) a na prvých piatich priečkach boli domáce Američanky, ktoré pochopiteľne na domácej pôde majú nezanedbateľnú výhodu. Nielen z toho pohľadu, že rozhodcovia v Amerike majú niekedy dvojaký meter a uprednostňujú svojich, ale aj tým, že nemuseli absolvovať dlhý let cez Atlantik, ktorý vždy zanechá nejaké stopy na forme a celkovej pohode.

Saskia bola v Amerike neznáma, tam nikoho nezaujíma jej amatérska minulosť, nikoho nezaujíma, či je majsterka sveta, ale som si istý, že po tomto svojom vydarenom Pro debute vo Phoenixe už ju rozhodcovia začínajú registrovať. Spolupráca s americkým trénerom ( Kim Oddo) priniesla prvé ovocie. Šieste miesto v jame levovej a skalp tohtoročnej účastníčky Olympie (Mexičanka Iveth Carreon bola až ôsma) je určite úspech.

Je sympatické, že si Saskia Cakoci za svoj Pro debut vybrala súťaž, kde bola konkurencia ako hrom. Porovnanie s top špičkou bolo pre ňu podstatné, aby videla, ako vyzerá pri tých najlepších a aby sa potom vedela zamerať na konkrétne problémy.

V rozhovore pred Arizona Pro nám povedala, že by sa ešte tohto roku rada vrátila do USA. Ak stihne urobiť zmeny na svojej postave do šiestich týždňov, bude štartovať v Kalifornii na dvoch súťažiach za sebou (11. 11. a 18. 11.). Ak by sa jej to nepodarilo, potom by pripadal do úvahy štart na San Marino Pro (25. 11.).