Magazín
Lucia Košecká môže byť právom na seba hrdá
dátum: 11.09.2017 | autor: mozolani.com
rubriky: Fitness
Lucia Košecká na súťaži Arizona Pro 2017 v Phoenixe absolvovala v sobotu 9. 9. vydarený debut medzi profesionálkami v kategórii Pro Figure. Len veľmi tesne jej uniklo finále, ale aj výsledné 7. miesto v kvalitnej konkurencii je super výsledok.

!!! Kupuj športové oblečenie značky GORILLA WEAR cez e-shop TU

V predaji aj v kamennom Mozolani Fitness Shope ZOC Max!!!

 

Lucia Košecká sa po pretekoch podelila so svojím fanúšikmi o svojej pocity na svojom fan page:

„Mojim hlavným cieľom bolo dokázať nielen večným "pochybovačom", ale v prvom rade sama sebe, že som si PRO kartu vybojovala právom a že mám na to, aby som sa porovnávala s tými najlepšími profíčkami z USA v neľahkej kategórii Figure. Misia splnená a moja premiéra na PRO scéne predčila moje očakávania. Áno, človeka na chvíľku zamrzí, že mu utieklo finále o jedno jediné miesto, ale čo by som vlastne chcela??? Pro debut, rovno v USA a 7. miesto z 24 pretekárok. Podarilo sa mi to, čo žiadnej inej predo mnou a myslím si, že môžem byť (a som!) na seba právom hrdá.

Chcem ešte upriamiť pozornosť aj na to, že ľudia, ktorí do veci nevidia, občas berú ako samozrejmosť, že prídete do USA a budete žať medailové pozície. Treba si však aspoň na malý moment predstaviť (ešte okrem mnohých iných aspektov) 15-hodinový let, takmer žiadny spánok v priebehu 2-3 dní, 9-hodinový časový posun, 40-stupňové horúčavy a veľa iných faktorov, ktoré si s telom robia skutočne čo chcú. Musíte vypustiť všetky spôsoby ladenia finálnej časti formy, ktoré odrazu nefungujú a hľadať nový spôsob, ktorý sa telu bude páčiť a odmení vás aj napriek všetkému formou hodnou finále!

V takejto chvíli prichádza na rad tréner a jeho hlava. Ja ďakujem zo srdca tomu môjmu, Vladkovi Gašparíkovi, ktorý zas a znova potvrdil svoje kvality a hlavne bol 24 hodín denne na telefóne ako podpora a pomoc z každej strany, keď všetci ostatní doma spali. Si majster svojho remesla, klobúk dole pred tebou láska!

Ďakujem môjmu sponzorovi Yamamoto Nutrition SK / CZ / PL konkrétne Radkovi a Oli Andrášovcom za vašu podporu a vieru vo mňa, bez vašej prítomnosti v mojom živote by som prípravu zvládala veľmi ťažko. Rovnako tak Sallut Design - fitness competition suitst za ten smaragdový kúsok šitý srdcom priamo na mňa, aj za to všetko ostatné, veď ty vieš.

Ďakujem MAXX Energy Drink, ktorí prispeli k tomu, aby som mohla do USA vycestovať, veľmi si to vážim.

No a v neposlednom rade celej našej rodinke za vašu láskyplnú trpezlivosť, domovskému fitku Impulz Fitness Topoľčany, vám, mojim fanúšikom za milión správ a energiu, ktorou ma dobíjate a posúvate vpred a vôbec všetkým, ktorí sa okolo mňa počas celej prípravy motali a akokoľvek prispeli k tomu, kam sme to dotiahli. Je to výsledok spoločnej práce, rád a pomoci vás/nás všetkých. Vy viete, ktorí sem patríte a verím, že aj naďalej patriť budete.

Moja krásna Saskia Cakoci. You are a Goddess..! Ďakujem za tvoje priateľstvo, som pyšná, že mám takú kamošku! Prajem ti ešte dlhú cestu plnú súťažných a životných úspechov, lebo TY si to zaslúžiš a TY na to máš! Na záver len toľko, že o pár dní príprava pokračuje, vidíme sa 25. novembra na stagi na San Marino Pro...“

Súvisiace články:

Arizona Pro: štvrtá Ondrejovičová, šiesta Cakoci, siedma Košecká

Lucia Košecká bude v PRO lige debutovať na Arizona Pro

-r-