Magazín
Nový e-shop + akcia na oblečenie Gorilla Wear
dátum: 17.08.2017 | autor: mozolani.com
rubriky: Lifestyle
Po troch rokoch existencie nášho e-shopu dozrel čas na zmenu, nakoľko v rýchlo sa rozvíjajúcom internetovom svete už ten pôvodný nevyhovoval novým výzvam. Keďže sme nechceli zostať pozadu a naopak bolo našou motiváciou zachytiť aktuálne trendy, rozhodli sme sa to riešiť.

Klikajte na: eshop.mozolani.com

V snahe zlepšiť naše služby sme vytvorili a spustili nový e-shop, ktorý je modernejší, prehľadnejší, pružnejší, funkčnejší a z hľadiska nakupovania efektívnejší. Stránka eshop.mozolani.com má nový dizajn, zvýšili sme jej bezpečnosť, prostredníctvom nej na počítači, v mobile či tablete nakúpite bez problémov kvalitné športové oblečenie pre fitness a voľný čas americkej značky GORILLA WEAR (plus pomôcky na cvičenie a iné doplnky), ktorá expanduje do 28 krajín sveta.

V kontexte toho, že našou ambíciou je stále sa posúvať dopredu a myslieť na vašu spokojnosť, sme pri príležitosti spustenia nového e-shopu pripravili pre vás akciu (nákup oblečenia značky Gorilla Wear), ktorú, ak využijete, časť peňazí dostanete späť. Pri objednávke nad 60 € vám odpočítame 10 €, ak to bude nad 100 €, vrátime vám 20 € a ak si kúpite oblečenie Gorilla Wear v celkovej hodnote nad 150 €, ušetríte 35 €, pričom vám ešte pošleme darček – shaker Mozolani Trainings. Keďže akcia trvá len desať dní, od 1. 9. do 10. 9. 2017, nepremeškajte svoju šancu!

Pri nákupe môžete využiť tri spôsoby úhrady:

1. Dobierkou – za zásielku zaplatíte v hotovosti kuriérovi pri prevzatí zásielky (platí len pre balíky zasielané v rámci Slovenska) poplatok 1 €.

2. Platobnou kartou – prostredníctvom elektronického platobného systému GoPay môžete zaplatiť platobnou kartou MasterCard, MasterCard Electronic,Visa, Visa Electron a Maestro.

3. Bankový prevod – prostredníctvom GoPay môžete využiť možnosť online bankovej platby alebo bankový prevod

Sami v praxi zistíte, že nakupovanie cez náš nový e-shop má celý rad výhod, napríklad veľkoodberateľom poskytujeme servis podľa ich individuálnych potrieb.

Keby sa náhodou vyskytlo niečo, s čím nie ste spokojní, resp. ak v priebehu návštevy nášho nového e-shopu narazíte na nejakú chybu, žiadame vás o pochopenie a o to, aby ste nás na ňu upozornili na mailovej adrese: eshop@mozolani.com. Samozrejme, okamžite sa ju budeme snažiť opraviť, aby ste mali nerušený komfort pri nakupovaní.

Všetky zásielky budeme naďalej doručovať kuriérom, pričom rýchle a spoľahlivé dodanie v rámci Slovenskej republiky i Českej republiky je zaručené.

Tešíme sa na vás a želáme vám príjemné nakupovanie!

Klikajte na: eshop.mozolani.com

Autor: Ľubomír Chochula